Merhaba, Ben de burada bir itirafta bulunacağım. Kocamla iyi anlaşırız. 2 çocuğumuz var. Anlatacağım olay geçen yaz meydana geldi. Kocamla her zaman fazlaca iyi bir seks hayatımız vardır. Genellikle ilişkilerimizin çoğunda beni orgazma sürükler, ben de onu bulutların üstüne çıkarırım. Ağustos ayıydı. Adet görüyordum. Kocam o gece benimle adeta çılgınca sevişmek istiyordu. Aybaşı olduğum zaman genelde bana ısrarcı olmazdı. Bazan da arkamı dönerdim ve kalçalarımın içinde ileri geri yapmasına izin verir, boşalmasına destek olurdum.

O gece kocamı yeniden kırmak istemedim, yüz aşağı uzandım, pijamamı aşağı sıyırdım. Kocam kalçalarımın arasını tükrükle ıslatarak koca yarağını aşağı yukarı kaydırmaya başladı. Bugün bir farklılık vardı Kocamda, tükrüklü parmakla götümün deliğini okşuyordu. Birazdan niyeti belli oldu, “Ucunu sokabilirmiyim karıcığım?” dedi, fazlaca gıcık olmuştum. Hayatımda asla götten ilişkiye girmediğim şeklinde, girmek te istemiyordum. Sert bir sesle, “Olmaz!” dedim. Yalvarmaya başladı, “Karıcığım oldukça merak ediyorum, nolur bir kerecik ver götten!” dedi. Pijamamı yine yukarı çektim ve 31 çekmekte serbest olduğunu söyledim. Morali oldukça bozuldu. Kocamı oldukça seviyordum, üzülmesini istemezdim, ama götümü de vermek istemiyordum. Hem fazlaca acı vereceğini düşünüyordum, hem de itici bir biçim geliyordu bana götten sikişmek.

O gece Seks’siz geçti. Akşam kocamı, bilgisayarda anal cinsellik yapanları izleyerek, 31 çekerken buldum. Gece bana tekrar anal seks teklif etti, fazlaca acımayacağını, bir kerecikten bir şey olamayacağını söyledise de, ben yine reddettim. Artık kocam sık sık anal film izliyor, merakı ben onu tersledikçe artıyordu. Kocamın dürüstlüğünden şüphem yoktu, ama onun bu anal seks merakı arttıkça ben üzülüyordum.

Konuyu ablama açtım. Ablam bunun kötü bir şey olmadığını, eniştemle evlenene kadar götten sikiştiklerini söylemiş oldu. Halen de tane günlerinde ara sıra arkadan yaptıklarını söylemiş oldu. Bunun üzerine kocamla denemeye karar verdim. İşteyken cepten aradım, akşam ona istediğini vereceğimi söyledim. Çocuklar gibi sevindi. Akşam yatağa geçtiğimizde yarağı bir başka sert olmuştu. Kocama iyi mi kolay olacağını sordum. Önünde domalmamı istedi. Götümün deliğini iyice tükrükledi, kremledi. Heyecandan ayakları titriyordu, sanki beni ilk kez sikecekti. Gözlerimi kapadım beklemeye başladım. Sikinin başı göt deliğime dayalıydı, üzerime eğilmiş alttan amımı okşuyordu. Bense gerilmeye başlamıştım ve bir an önce olsun bitsin istiyordum. Kocam, “Korkma acımayacak!” diyerek başparmağını götümün deliğimi içinde gezdirmeye başlamıştı. Kocama, “Çok uğraşma, koy şu yarağını artık!” deyince, kocam sikini götüme bastırmaya başladı…

Ya Kocam götümü sikmeyi beceremiyordu, ya bende sıkıntı vardı. Daha geçirmeden fazlaca canım yanmaya başlamıştı. Kocam vazgeçmemden korktuğundan, kalçalarıma iyice yapışmış, bir yandanda sikini dar deliğime ittiriyordu, ikide bir sikinin ucunu tükrüklüyor, yine deniyordu. Birden bastırınca götüm yırtıldı sandım. Aniden çığlık atmamla, Kocam, “Dur, ucu girdi!” dedi. Hem bacakları titriyor, hem sikinin geri kalanını sokmaya çalışıyordu. O ittikçe benim götüm adeta yırtılıyor, acı dayanılmaz bir hal alıyordu. Bana herzaman sevgiyle yaklaşan Kocam gözü dönmüş bir biçimde, ben, “Yandım, götüm yırtıldı!” dedikçe geri kalanını sokmaya çalışıyordu. “Az kaldı karıcığım!” deyip deyip ittiriyordu. Yalvarma sırası bendeydi, “Nolur menfaat şu yarağını!” diye inliyordum…

Kocam bu işi bir an önce bitirebilmek için aniden yarağını sonuna kadar kökledi. İçim parçalandı sandım. İlk kere Kocama, “Hayvan herif!” dedim ve öne fırlayıp sikini boşa çıkardım. Ona kızmak için rotatif dönmez sikinden adeta hortumdan fışkırır gibi döllerini attırdığını gördüm. Döllerinin bir kısmı ta yüzüme fışkırdı. Hiç onun böyle tazyikli boşaldığını görmemiştim. Sarılıp ağlamaya başladım. Özür diledim. Aslında kocamı mutlu etmek istiyordum, fakat bu dayanılacak bir acı değildi. Kıçımı peçete ile sildim, hafif bir kanama va sızı vardı.

Sabah olanları ablama anlattım. Ablam güldü, “Az sabretseydin, acın geçer, götün de alışırdı.” dedi. Ablama, “Abla, ya senin götün büyük, yahut eniştemin siki küçük!” dedim. Birdaha da hiç götten denemeyeceğimi söyledim. Ablam bana kızdı, “Mutlu bir evliliğin var, enişteme yazık, yoksa başka hanımlara göz koyar!” dedi. Gözüm dönmüştü, “Enişteni fazlaca seviyorsan, git sen götünü siktir ona!” dedim. Ablam gülerek, “Bir göt değil mi, veririm, Enişteme feda olsun!” dedi. Daha da çıldırdım, “Abla ne diyorsun sen!” dedim ve ağlayarak oradan uzaklaştım.

Eve dönerken Kocamın işyerine uğradım. Kocam akşam olanlardan dolayı özür diledi, ben de önemli olmadığını söyledim, Ablamla aramızda geçeni anlattım. Kocam, “Vay bacanak vay, çok sanşlıymış, demek baldızımın o güzel götünü herzaman sikiyor ha?” dedi ve gülmeye başladı. Galiba yanlış yapmıştım. Kocam, “Keşke baldız bana da öyle bir iyilik yapsa!” deyince, daha da gıcık oldum.

Ordan ayrılınca bu konuyu düşünmeye başladım. Yolda yürürken Ablamı kocamın önünde domalmış olarak canlandırdım. Hem kıskandım, bununla birlikte tahrik olduğumu hissettim. Bacaklarımın içinde amcığımın ateşi iyice yükselmeye başladı. Ablama özür dilemek için uğradım. Ablam kızacak bir şey olmadığını, eniştemin hiç kıskanmayacağını, istersem erkeğimin anal merakını harbiden gidereceğini söyledi. Kocama hem kızıyor, hem acıyordum. Nasıl olduysa, “Tamam o vakit, hadi erkeğimin göt sikme merakını giderelim!” dedim. Ablam, “Ne zaman?” deyince, “Hemen şimdi!” dedim. Kocamı aradım, biraz rahatsız olduğumu, hemen Ablamlara gelmesini söyledim. Kocam daha birkaç dakika geçmemişti ki Ablamlardaydı. Kapıda Kocama, “Hazır ol, Ablam seni bekliyor, sana götten verecek!” dedim. Kocam dalga geçtiğimi, onu test ettiğimi sandı, “Yok, olmaz!” falan dedi. “Uzatma, hadi yatak odasına!” dedim.

Ablam sandığımdan orospu çıktı, geceliğini giymiş, külotuna kadar çıkarmıştı. Ablam bana, “Sen çık, utanırım.” dedi. Ben de, “Sizi izlemeden sikişmenize asla izin vermem!” dedim. Kocam da, “Ben de utanıyorum Aysel, senden başkasını asla sikmedim!” dedi. Kocama rahat olmasını söyledim. Hem kıskanıyor, bununla birlikte cayır cayır yanıyordum. Garip bir duyguydu, kocamın birisiyle sikişeceğini düşünmek, bununla birlikte Ablamla. Heyecanının yatışması için erkeğimin pantolonunu ben açtım, yarağını birazcık yaladım, dimdik olmasını sağladım. Bu arada Ablam da Kocamın önüne domaldı…

Ablam 36 yaşında, 165 boy ve 70 kiloda bir hanım. Benden 4 yaş büyük, ama benden daha kışkırtıcıydı. Amını uzun süredir traş etmemişti, “Abla bu ne? Gavur amı gibi olmuş!” dedim. “Ne yapayım, enişten kıllı am seviyor!” dedi. İki çıplak insana aynı anda bakmak beni kendimden geçirdi, hayatımda olmadığım kadar tahrik olmuştum, amımda ateş hissediyordum adeta. Kocam yarağını, önünde domalmış bekleyen Ablamın götüne dayadı. Eliyle sikinin başını ve ablamın deliğini tükrükleyip, Ablamın götüne bastırmaya başladı. Yıllardır benim am deliğimi yakıp kavuran o koca yarrak, şimdi milim milim Ablamın götüne giriyordu. Çok şaşırdım, asla zorluk çekmeden başını sokmuştu. Yanaştım onlara iyice. Kocamın siki ablamın götünde ileri geri yaparak gittikçe kayboluyordu. Ablam da tempo tutmuş kalçalarını sallıyordu. Kocam, “Canım baldızım, oldukca harikasın, götüne bayıldım!” diyerek Ablamın götüne köklüyordu. Ablamın üstüne eğilmiş, Ablamı götten sikerken, bir eliyle memesini avuçlamış, bir eliyle de am deliğini okşuyordu. Ablam da bir taraftan kendi amcığını parmaklıyordu. Ablamın ensesi ve kulak memeleri kocamın dudaklarındaydı. O gün kocamın ne kadar usta bir sikici bulunduğunu tam anlamıştım.

Çok geçmedi, Kocam Ablamın kasıklarından kavradı, kendine çekti ve bağıra bağıra götüne boşalmaya başladı. Ablam hızla amcığını parmaklamaya ve kalçalarını Kocamın kasıklarına vurmaya devam ediyordu. Çok sürmedi, Kocam sikini Ablamın götünden çıkardı. Kocamın sikinden spermler damlamaya devam ediyordu. Ablamın göt deliği ise halen açıktı ve içi gözüküyordu, dışarıya da Kocamın spermleri sızıyordu. Ablam bir taraftan amını okşamaya devam ederek, dolaba yöneldi, dolaptan bir vibratör çıkarıp amına yerleştirdi. Yatağın üstünde, tam bir fahişe gibi vibratörü amına sokuyordu. Çok geçmeden Ablam da inleye inleye boşaldı.

Ben artık Kocama, “Beni de sik!” diye yalvarıyordum. Kocam sızan spermlerlerle sikini sıvazladı, aslına bakarsan kendinden geçmiş am deliğime bir çırpıda kökledi. Bu sefer de orgazma doymuş olan Ablam bizi izliyordu. Kocamın oldukca pompalamasına gerek kalmadan bağıra bağıra boşaldım. Seksin bu kadar zevkli olacağını asla düşünemezdim. Ağustostan sonrasında artık Kocam Ablamın peşini bırakmadı, fırsat buldukça Ablamı doyasıya götten sikiyordu. Üçüncü sikiş buluşmasından sonra Kocam Ablamı amından da sikmeye başladı. Artık benim adet günlerimde Kocamın bir alternatifi vardı. Hem ablamın, hem de Kocamın artık doyumsuzluk problemi yoktu.

Geçen Kasım ayında Ablamın aybaşı halini fırsat bilip, herşeyden habersiz olan Eniştemi yoldan çıkardım. Eniştem Kocam kadar iyi bir sikici değil, sadece oldukca nazik biri, kadının ruhundan iyi anlıyor. Aralığın ilk haftası Eniştemi orgazmın doruklarına çıkardıktan sonrasında, Ablamın Kocamla sikşmesini nasıl ödeyeceğini sormuş oldum. Eniştem, kıskançlıktan çatladı, kükredi, “Olmaz!” dedi. “Ama sen beni sikerken asla o şekilde demiyorsun!” dedim. Kocamın sikinin kendisinden büyük bulunduğunu, Ablamın büyük sik sevdiğini söyledim. Eniştem birazcık durdu ve “Yoksa…???” dedi. “Evet! Ablam 5 aydır Bacanağının altında inim inim inliyor!” dedim. “Vay orospu vay!” dedi. “Nasıl başladı?” dedi. Anlattım ve “Sen her vakit göt sikerken Bacanağın amla yetiniyordu.” dedim…

O akşam Eniştemin öfkesini ve kıskançlığını yatıştırmak için götümün bakireliğini kendisine verdim. Eniştem de oldukca ustaydı, kaydırıcı kremle götüme nasıl köklediğinin farkına bile varamadım. Aynı gece sürpriz yaptım, Kocama da götten verdim. Henüz dördümüz bir arada sikişmedik, ama ne Kocam, ne de Eniştem am göt sıkıntısı çekmiyor, kimin gönlü kimi nasıl istiyorsa sikiyor. Alan memnun veren memnun…