Merhaba adım Murat, Gaziantepliyim, 29 yaşındayım. Bundan bir süre önce komşuya yeni gelin gelmişti. Ama ne gelin, daha 18 yaşlarında, bembeyaz teni, balık eti vücudu, küçük tam avuçluk sert memeleri ve cilvesi beni delirtmeye yetmişti. Adı Aysun’du, onu pencerede her gördüğümde bende pencereye gider, pantolonumun üzerinden elimi yarrağıma atar oynardım, o da bunu fark ederdi. Bir keresinde tekrar pencereye çıkmış kayınvalidesi ile konuşuyordu, bende pencereye çıktım. Kayınvalidesinin beni görmesi mümkün değildi, ama Aysun beni oldukça net görüyordu. Dayanamayıp karşısında kalkmış sikimi çıkardım ve onun görebileceği bir halde 31 çekmeye başladım. Artık niyetimi açıkca biliyordu. Gözleri yarrağıma takılmış, bakmaktan kendini alamıyordu. Bende onu sikiyormuşum gibi zevkle boşaldım.

Evlerimiz karşı karşıya olduğu için, Aysun ile kocasının çoğu kez para için tartışırken duyardım. “Bu kadar para mı verilir, ev bu parayla basar mi?” gibisinden. Hatta çogu kez mahalledeki markette aldığı küçücük şeyler, çikolata bisküvi için bile marketçiyle pazarlık ederdi. Şunu anlamıştım: Aysun parayı aşırı seven bir tanesiydi. Buda benim işimi kolaylaştırdı. Bir gün Aysunun küçük kızkardeşi bizim evin önünden geçiyordu, yanıma çağırdım, geldi. “Ablana gizlice benden bir mektup götürürsen, sana 10 TL verecem.” dedim. Kabul edince derhal bir mektup yazdım, “Senden hoşlanıyorum, güzelsin vs. Vs.” diye. Zarfa da 100 TL para koydum ve mektubun sonuna, “Aysun şayet arkadaşlığımı kabul ediyorsan, o parayla kendine giyecek güzel birşey al, aceleden ben alamadım, özür dilerim.” diye ekledim.

Kız kardeşine 10 TL verip “Bu mektubu gizlice ablana ver.” dedim. Kız kardeşi mektubu aldı gitti. Bu müşerref olmak için en güzel yoldu, malum Aysun paraya bayılıyordu. Ben yanıt ne olur diye sabırsızlıkla pencerede beklemeye başladım. Bu arada vehamet ve heycandan delirdim, ya kabul etmezse diye, ya birde kocasına yada kayınvalidesine söylerse tamamen boku yemiştim. Aradan yarım saat geçmişti ki Aysun elinde yolladığım mektupla pencerede belirdi. Bana bakıp güldü. “Evet!” anlamında bir gülücüktü bu. Çok mutlu ve şaşkın bir biçimde ona bakıyordum. Eliyle (bekle bende sana bir mektup yolluyorum anlamında) işaret etti. Ben de “Tamam.” diye başımı salladım. Bir yarım saat falan sonra, kız kardeşi ablasının yazdığı mektubu getirdi. “10 TL isterim, bu mektup aracılığından bıktım, hem ağzımı sıkı tutmam gerek, demi?” dedi. O da para delisiydi, mecburen verdim.

Mektupta kendisinin de benden hoşlandığını, geçen pencerede ben 31 çekerken sikime fanatik kaldığını vs. Vs. Yazmış, mektuba telefon numarasını da yazmış ve aramamı istemiş. Artık Aysunla telefonda konuşuyorduk. Bir hafta falan telefonda birbirimizi azdırdık, telefon seksi yaptık ve artık buluşmamız gerektiğine karar verdik. Kocası vardiyalı olarak işe gidiyordu, bu işimi dahada kolaylaştırıyordu. Aysuna telefon açtım ve “Kocan gece çalışmaya gidince, ben yanına gelmek isterim.” dedim. “Ya sevgilim olmaz, korkuyorum, çekiniyorum.” falan dedi. Bende, “Kız kardeşin gelsin de onunla sana biraz para yollayacam.” diyince, derhal kabul etti, “Tamam sevgilim gel, kocam gidince ben seni ararım.” demişti. Gece heycanla bekliyordum aramasını. Evde yalnız korkmasın diye kayınvalidesi “Kız kardeşin de senle kalsın.” demiş, kız kardeşi de ordaymış.

Nihayet telefon etti, “Kapıyı aralık bıraktım, mahalleye bak ve çaktırmadan gir.” dedi. “Tamam.” dedim kapadım. Kimseye görünmeden evlerine gittim. İçeri girer girmez sadece olup olmadığını, kız kardeşinin nerede bulunduğunu sormuş oldum. “Kimse yok, kız kardeşim odasında uyuyor.” diyince derhal Aysunun dudaklarına yapıştım. Sonra yatakodasına geçtik, orda da minimum 10 dakika falan öpüştük ve yiyiştik. Bu arada amcığını da mıncıklıyordum. Aysunun amı ıslandı, kendinden geçti ve kendini bana bıraktı. Hiç vakit kaybetmeden soyundum ve Aysunu da çırılçıplak soydum. Boynunu, göğüslerini ve göbeğini yaladım. Kocası hiçbir yerini yalamazmış, oldukça acemiydi. Utanıyordu ve gözlerini kapatıyordu hep. Bu beni dahada azdırıyordu. Aysunun bacak arasına kafamı soktuğumda, amı öyle bir sıcaktı ki, adeta fırın gibi yanıyordu. Ben amcığını yaladıkça dayanamıyor, ohh ahh demeden alamıyordu kendini.

Elimi götüne attığımda, aman tanrım, bu şekilde birşey olamazdı, göt deliği içe doğru eğimli ve kaymak gibi kaygandı, parmağım kendiliğinden kayıyordu göt deliğine. Zevkten delirdim tam anlamıyla, bu götüde sikmeliydim. Aysunun yalamadığım zerre kadar yerini bırakmadım, götünün deliğine dilimi soktukça, Aysun tereyağı şeklinde eridi altımda. “Bilsem senile daha ilkin tanışırdım Murat’ım, sevgilim. Kocam olacak o salakla evlenmezdim!” itirafında bulunmuş oldu sonunda. “Sıra sende.” dedim, “Ne sırası?” dedi. “Sende benim yarrağımı yalayacaksın!” dedim. “Hayır, ben kocamınkini bile yalamadım, neolur yapmayım.” dedi. “Peki ohalde, bacaklarını ayır.” dedim. Bacaklarını araladı fakat utandığından gözleri halen kapalı idi. Haklıydı, nasılsa ilk defa kocasından başka bir erkek sikecekti kendisini 🙂 Ben çıktım üstüne, amına yarrağımın kafasını sokmamla kaçması bir oldu…

Birden gözlerini açtı, benim demir şeklinde olmuş, 19 santimetre ve kalın minik Murat’ı görünce irkildi. Şaşkın şaşkın, “Bu ne yaa? Ben bunu nasıl alacam? Girmez bu, iyi mi olacak?” dedi. “Olur olur! Sen yat!” dedim. Tekrar yattı, fakat gözleri faltaşı gibi yarrağıma bakıyordu. Yarrağımın başını yeniden amına dayadım ve geçirmeyi denedim. Çok zorlayınca birazı girdi. Sert soktuğumdan canı yanıyordu. Biraz daha itekleyince sonucunda yarrağımın yarısı girmişti. Hayatımda bu şekilde dar ve güzel bir amı ilk kere sikiyordum. Aysun da ilk defa kocasını boynuzluyordu, gerçi bu son defa da olmayacaktı 🙂 Yarrağım Aysunun dar amına milim milim girdikçe, acıyla inliyordu. Kalanını da altına kadar kökleyince, Aysun kendini saldı ve orgazm oldu. Amından öyleki bir su akıyordu ki, anlatamam. Artık Aysun da vakaya motive olmaya başladı, “Bilsem bu kadar zevk alacağımı, inanki yarrağını yalardım erkeğim.” diyordu.

Yarrağım artık Aysunun amına daha huzurlu girip çıkıyordu ve ben süratli git gellerle sikmeye devam ediyordum. Aysun hayretle yüzüme bakıyordu, amını sikerken o denli çok zevk alıyordum ki, zevkten suratım binbir şekle giriyor, mimiklerim durmadan değişiyordu. “Amım güzel mi sence?” deyince, “Çok güzel birtanem, tazecik, daracık, nefis bir amcığın var.” dedim. “Boynum güzel mi?” diye sordu. “Çok güzel, her zeminin fazlaca güzel aşkım.” dedim. “Öyleyse boynumu öp beni sikerken, fazlaca hoşuma gidiyor.” dedi. Hem amcığını pompalıyordum, hemde boynunu öpüp yalıyor, kulak memesini ağzıma almış emiyordum. Aysun boşaldıkça boşalıyor, amından sular aktıkça akıyordu. Artık ben de dayanamaz hale gelmiştim ve gözlerim kaymış, hafiften hırlamaya başlamıştım. Aysun 8 aylık evli olmasına karşın nedense gebe kalamamış. Gelmek suretiyle olduğumu anlar anlamaz, özelikle “İçime boşal.” dedi. Canıma minnet, söylediğini yaptım, içine öyle bir patladım ki, döllerim amından taştı…

Bir zaman hareketsiz durduktan sonrasında üstünden kalktım, ikimizde yorgun düştük, çırılçıplak uzandık yatağa. Bir sigara yaktım. Sigaramı içerken bir taraftan da Aysunun görkemli üzeri götüyle oynuyordum. Biraz sonra Aysun hayatında ilk kez götten sikilecekti fakat farkında değildi. Kocası olacak hıyar asla farketmemiş bu güzelliği, tam bir öküz işte nolacak. Ben Aysunun götünü sikme hayali kurarken, Aysun, “Artık gitsen iyi olur, geç oldu sevgilim.” dedi. Biraz sinirlenmiştim, “Dur bakalım aşkım, daha yeni başladık, nereye gidiyorum?” dedim. Aysun, “Nasıl yeni başladık? Bir saattir sikişiyoruz ya!” dedi. Bende, “Daha götün duruyor, götünü de sikecem!” deyince, “Olmaz! Çok acır, hiç götten siktirmem!” dedi. “Bende giderim birdaha da gelmem, aramam sormam, para falan da yollamam birdaha!” deyince Aysunun rengi birden degişti. Para kelimesini duydu mu kendinden geçiyordu orospu.

Aysun kararsızdı, hem götü deldirmek istemiyordu, hemde paradan vazgeçemiyordu. Ben üsteleyip, “Söz, acıtmam! Canın yanarsa aslına bakarsan bırakırım yapmam!” deyince, istemeyerek te olsa razı oldu ve “Acıtmayacaksan tamam, yap.” dedi. “Önce yarrağımı kaldır ozaman.” deyip hafiften sertleşmekte olan yarrağımı ağzına verdim yalattım. Yarrağım ağzında iyice büyüdükten sonrasında bacaklarını omzuma aldım. Elimle sikimin başını götünün deliğine dayayıp hafif bastırdım. Başı girer girmez acıdan Aysunun gözleri doldu, “Olmayacak, çok acıyor bırakalım!” dedi. Murat kaymak şeklinde götü bulmuş, sikmeden bırakır mı hiç? “Tamam sevgilim, son bir kere daha tecrübe edelim, laf bu sefer de acırsa bırakacam!” dedim. “Peki.” dedi. Güzellikle olamayacağını anlamıştım, Aysunu domalttım, kalçasını bacaklarımın arasına aldım, kaçamıyacak şekilde. Sonra diklemesine üzerine bindim götünün, sıra yarrağı sokmaya gelmişti. Sikimin başını götünün deliğine muadil getirip birden bütün gücümle yüklendim. Tamamına yakını girdi. Ben zevkten, Aysun acıdan olmalı, ikimiz birden feryat attık.

Aysun altımdan kaçamamıştı bukez. Yarrağım Aysunun götünün derinliklerini keşfe çıkmıştı. Öyle çok zevk alıyordum ki, iliklerimden kanım çekilmişti adeta. Çığlıklarımıza Aysunun kız kardeşi koştu geldi, kapıyı hafif aralayarak, “Abla noldu?” diye sordu. Aysun da, “Dur girme, birşey yok! Ayağıma cam parçası battı. Sen git uyu!” diye yanıt verdi. Aysun domalmış ve yüzü yastığa gömülü olduğundan, kız kardeşinin kapıyı araladığını göremiyordu. Kız kardeşi ablasına, “Tamam odama gidiyorum.” demesine karşın gitmedi, kapının aralığından gizlice bizi izledi. Ben bunu farkettim fakat farketmemişim gibi ablasının götünü sikmeye devam ettim. Aysunun dolgun ve daracık götüne sokup çıkardıkça, götünden ‘hürpp hürpp’ diye sesler geliyordu. Aysunu altımda hamur harcı şeklinde yoğura yoğura otuz dakika götünden siktim. Tam boşalacağım sıra götünden çıkardım, sırtının, belinin heryerine attırdım döllerimi ve elimle iyice sıvadım.

Aysun, “Öldüm, geberdim valla, artık 2 ay kocamla sikişemem!” diyerek, ölmüş kurbağa gibi yığıldı yatağa. Ben elimi yüzümü yıkamak için kalktığım sırada, kız kardeşi kaçarak kendi odasına gitti. Banyoda elimi yüzümü yıkadım ve kız kardeşinin odasına gittim, hemde çırılçıplak bir biçimde, sikimi taşşağımı sallaya sallaya. Kapıyı sessizce açtım. Kız kardeşi hem utancından aynı zamanda suçluluk duygusundan yüzüme bakamıyordu. Ben, “Ablanla neler yaptık izledin mi?” diye sordum. Evet anlamında sadece başını salladı. Henüz 16 yaşlarında, çıtır çıtır, ilik benzer biçimde bir kızdı. “Ablana yaptıklarımı sana da yaparsam, cep telefonu hediye edecem, istermisin?” diye sordum. Hemen “İsterim!” dedi. “İyi, ohalde hafta içi bize gel, hediyeni al.” dedim. “Tamam gelirim.” dedi. Kapısını kapatıp ablasının yanına döndüm. Geç olmuştu, giymeye başladım. Aysun güç bela dönüp, “Gidiyormusun sevgilim?” dedi. “Evet aşkım gidiyorum. Hafta içi kız kardeşini yolla da, para göndereyim, hem ona da bir armağan verecem.” dedim. “Tamam yollarım sevgilim.” dedi, öpüştük ve gittim…

Hafta içi ulaştığında kız kardeşinin de o küçücük kaymak gibi götünü siktim. Hemde ağlata ağlata, bağırta bağırta siktim o çıtır götünü. Napıyım götçüyüm, göt gördüm mü dayanamıyorum. Hele hiç sikilmemiş taze ve daracık göt buldum mu, bayılıyorum, sikmelere doyamıyorum…