Merhabalar, adım Murat, 43 yaşındayım, boyum 1.75 ve 80 kiloyum. Kaymak Gibi Sikilen Amlar sitesinin müdavimlerindenim. Sekse çok düşkünümdür ve eşimle seks yaşamımız da iyidir. Eşimle cinsellik hayatımız iyi bulunmasına karşın, eşim zaman zaman yakınma eder, “Sekse bu kadar da düşkün olma!” diye, ama ben dinlemem ve eşimi her fırsatta sikmek isterim. Genelde komşu ve arkadaşlarımın eşlerine pek bakmam. Ama karşı komşumuz Mine oldukca güzel bir hanım. Deyim yerindeyse ‘Eti budu yerinde’, amı götü ‘Gel beni sik!’ diye bağırıyor. Buna rağmen onu sikmek aklımın ucundan dahi geçmedi hiçbir zaman.

Geçenlerde eşim 1 aylığına, yurtdışındaki çocuklarımın yanına gitti. Bana da sıkı sıkı tembih etti, “Yaramazlık yapma!” diye. Kendisine söz verdim, fakat yedi gün sonra aranmaya başladım. Bu arada komşumuz Mine de, “Sen bekarsın, yemek yapamazsın.” deyip, ya evlerine yemeğe çayır ediyor, veya benim eve yemek getiriyor. Aslında bana yiyecek getirmek için ulaştığında canım Mineyi sikmek istiyor, fakat hem komşu olması, aynı zamanda kocasının dostum olması beni bu fikirden caydırıyordu.

Birgün çarşıda dolaşırken bekarlık dönemlerimden tanıdığım bir kadın dostum olan Aytene rastladım. Aytenle bekarken çok sevişmelerimiz olmuştu. Kendisi duldu, kocası vefat etmişti ve yalnız yaşıyordu. Bir kafeye gidip hem söyleşi edelim hemde birşeyler içeriz dedik. Bir iki hal hatırdan sonrasında bana ‘Ne alemde olduğumu’ sordu. Ben de ‘Bekar olduğumu, eşimin yurtdışına gittiğini’ söyledim. O da, “Desene işin zor. Nasıl dayanıyorsun bekarlığa?” diyerek konuya girdi. Aslında Ayten de biliyordu benim sekse düşkün olduğumu. Baktım onun da gözleri parlıyor, “Hadi benim eve gidelim.” dedim, hep beraberce kalkıp eve geldik. Ben dolaptan bir şişe rakı çıkardım, zira kendisi rakıyı oldukça severdi. Biraz kafaları çektikten sonrasında ikmiz de burnumuzdan solumaya başladık, ben derhal dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım. O da bana hücum etti, Aytenle birbirimizi yemeye başladık.

Ben hem öpüyor bir yandan da Ayteni soyuyordum. O da beni soyuyordu, biz de çırılçıplak olmuştuk. Hemen yatırıp önce memelerini emdim, emerken de amını okşuyordum. Ayten de benim sikimi okşuyordu. Yukardan emerek amına geldim ve amını emip yalamaya başladım. Tam o sırada kapı çaldı. Altıma şortumu giydim ve kapıya çıktım. Gelen komşum Mine idi, bana yine yemek getirmişti. Beni öyle görür görmez şaşırdı. İçeri girmek istediğinde, misafirimin bulunduğunu söyledim. Durumu derhal anladı tabiki. Zaten sikimin kalkık hali şorttan belli oluyordu. Elinden yemeği aldım, teşekkür ettim ve kapıyı kapatıp içeri girdim.

Mine dışarıda öylece kalmıştı. Ben hemen işime kaldığım yerden devam ettim. Aytenin amını bir güzel emdikten sonra bacaklarını omzuma alıp sikmeye başladım. Ayten uzun süreden beri sikişmediği için zevkten bağırıyordu. Sonra ben alta yattım, Ayten üstüme çıktı. Bu biçimde de sikiştik ve ikimiz birden boşaldık. Zevkten inlemelerimiz ta dışkapıya kadar duyuluyormuş meğerse. Mine kapının önünde beklemiş ve hepsini dinlemiş. Biz tam Aytenle sikişmeyi bitirmiştik kapı yeniden çaldı. Tekrar şortu giyip kapıyı açtım, tekrar Mine idi. “Siz ne yapıyorsunuz öyleki? Sesiniz ta buradan duyuluyor!” dedi. Ben de, “Ne yapalım, ihtiyaç gideriyoruz!” dedim.

İşte o zaman Mine reel düşüncesini söylemiş oldu, gözlerime yalvarırcasına bakarak, “Peki benim ihtiyacımı kim giderecek?” dedi. Ben de, “Senin kocan var ya!” deyince, “Kocam bana yetmiyor!” demez mi! Çok şaşırmıştım, “Birazdan misafirimi evine bırakıp gelecem, bu mevzuyu ozaman konuşsak olur mu Mine hanım?” dedim. Mine, “Sabırsızlıkla bekleyecem!” deyip gittikten sonra ben de içeri girdim. Aytenle birazcık daha seviştikten sonra Ayteni arabamla çarşıya bıraktım döndüm. Eve gelirken aklım hep Minedeydi.

Eve girdim, 2 dakika sonrasında Mine kapıya dayandı. Daha kapıyı açar açmaz boynuma sarıldı ve beni öpmeye başladı. Ben, “Mine hanım ne yapıyorsun? Kocan şimdi gelir!” dedim. Meğer kocası iki günlüğüne şehirdışına çıkmış. Benim birşey dememe fırsat kalmadan Mine içeri daldı. Kapıyı kapatır kapatmaz, asla konuşmadan birbirimize sarıldık ve öpüşmeye başladık. Mine sanki beni yiyip bitirecekti. Yatak odasına geçtik. Yarım dakikada biz de çırılçıplaktık. Minenin mükemmel bir vücudu vardı. Hemen o devasa memelerine yumuldum ve emmeye başladım. Aynı zamanda da amını okşayıp parmaklıyordum. Kısa bir süre sonra 69 pozisyonuna geçtik, Mine sikimi emerken, ben de amını ve götünü yalıyordum. Minenin amından zevk suları akıyordu, hepsini yalayıp yutuyordum. Dilimi amına soktukça Minenin inlemeleri arttı ve “Ben bittim!” diyerek boşaldı.

Mineyi üzerimden indirip sırtüstü yatırdım, yeniden memelerini ve amını emmeye başladım. Bu sefer amını emerken bir parmağımla da göt deliğini okşuyordum, oldukça hoşuna gidiyordu ve kalçalarını oynatıyordu. Bunu derhal yüzükoyun çevirdim ve ensesinden başlayarak bütün sırtını emip yalayarak götüne geldim. Kıçını hafifçe yukarı kaldırdım ve göt deliğini yalıyordum. Mine artık iyice kendinden geçmiş, hem inliyor hemde bana küfrediyordu, “Hayvan herif bu zamana kadar neredeydin?” diye. Ben bu sözlere şaşırmıştım ama aldırış etmeden emip yalamaya devam ettim, sonrasında da sikimi götünün deliğine getirip sürtmeye başladım. Mine, “Daha önce götümden asla siktirmedim, ama sana siktireceğim, sadece ilkin am deliğimden sik, amımı bir doyur!” diyince, sikimi aşağı kaydırarak, önümde domalmış vaziyette duran Minenin amına dayadım ve birden geçirdim. Tam yarım saat am deliğini sikerek, Mineyi defalarca boşalttım.

Sonra sikimi amından çıkarıp götüne dayadığımda, Mine halen, “Şimdi değil. Ne olur am deliğimi birazcık daha sik!” diyordu. Ben de götünü sikmek için ısrar etmedim. Mineyi ters çevirip sırtüstü yatırdım, bacakalarını omzuma aldım ve yine amından sikmeye devam ettim. Sikimi çekip çekip köklüyordum amına, kökledikce, “Taşaklarını da sok!” diyordu. Sonunda ben de kıvama gelmiştim artık, “Geliyorum!” dedim. Mine de, “İçime boşal!” deyince, son bir defa daha kökledim amına ve içerisine boşaldım.

Sikişmekten biz de nefes nefese kalmıştık. Birer sigara yakıp yatağa uzandık. Meğer Mine uzun zamandan beri kendisini bana siktirmek istiyormuş. Benim kadından benim iyi mi sikiştiğimi öğrenmiş, kendi aralarında konuşurlarken kadın söylemiş, “Kocam seksi fazlaca seviyor, ben bazen dayanamıyorum!” demiş. Mine de, “Aman kocanın değerini bil. Ben de yarak hasretiyle yanıyorum, kşke benim herif de öyle azgın olsa!” demiş. Mine bana bunları anlatırken bir yandan da sikimle oynamaya başladı ve “Acaba yeniden kalkar mı bu? Daha doyamadım!” dedi. Ben de, “Sen hele emmeye başla, o kalkar!” diyince, önüme gelerek sikimi emmeye başladı.

Sikimi öyle güzel emiyordu ki, resmen mest oluyordum. Sikimi emdirmeyi çok severim, fakat benim hatun emmeyi sevmez. Mine sanki dondurma yalar şeklinde yalayıp hepsini gırtlağına kadar alırken, ben de Minenin memelerini okşuyordum. Tekrar havaya girmeye başlamıştık. Benim sikim de o emmeyi görünce yavaş yavaş kıpırdamaya başladı. Mine, “Bak işte canlanıyor!” diyince, “Sen bu şekilde emersen ölüyü bile canlandırırsın!” dedim. Mine biraz daha emdikten sonra, kalkan sikimin üzerine oturdu ve hepsini içerisine aldı. Amı halen ateş benzer biçimde yanıyordu. “Demin sen beni siktin, şimdi de ben seni sikiyorum!” diyerek üzerimde oturup kalkıyor, sikimi ta amının derinliklerine kadar alıyordu. Hele am kaslarıyla sikimi kavraması mükemmel oluyordu.

Mine üzerimde oturup kalkarken ben de memelerini okşuyor, arada bir de götünü parmaklıyordum. “Halen aklın götümde mi?” deyince, “Götün çok güzel, sikilmezse yazık olur!” dedim. “Eğer acıtmadan sikersen, olur!” dedi. Acıtmayacağıma söz verince, üzerimden inerek önümde domaldı. Hemen götünü yalamaya başladım. Hem yalıyor, bununla birlikte parmağımla deliği biraz açmaya çalışıyordum. Minenin hoşuna gittiğinden kalçalarını oynatıyordu. Tükürükle sikimi ve minenin götünü yağladıktan sonrasında sikimi götüne dayadım. Mine kendisini kasınca ben de derhal amına soktum. Mine şaşırdı, “Hani götümü sikecektin?” dedi. “Kendini kastın, böyle acır!” dedim. Biraz amını siktikten sonrasında sulu amında kayganlaşmış sikimi yine Minenin götüne dayadım ve kafasını yavaşca göt deliğinden içeri sokmaya başladım. Mine, “Acıyacak galiba.” dedi ve kendini tekrar kastı. “Kendini özgür bırak!” deyince, “Demesi kolay, sikilen göt benim götüm!” dedi. Bu söze biz de gülmeye başladık.

Gülerken kendini bir an serbest bırakmıştı, fırsattan istifade sikimin başını birden götüne soktum. “Acıdı!” diye bağırınca kaçmasın diye sıkıca kalçalarından yakaladım, sikimi kıpırdatmadan içinde tuttum ve bekledim. Acısı biraz geçince yavaş yavaş sokmaya başladım, “Acıyor!” diyince bekliyordum. Biraz alışınca bu sefer kendisi götünü yavaşca bana doğru bastırmaya başladı. Canını fazla yakmadan sikimi sonuna kadar dayadım ve tekrar bekledim. Az sonrasında Mine götünü ileri geri oluşturmaya başlayınca, yavaş yavaş sokup çıkarmaya başladım. Birkaç dakika sonrasında götü tamamen alışınca kendisi de zevk almaya başladı. Artık sikimi normal bir halde sokup çıkarıyor, iyice bir sikiyordum Minenin götünü. “Korktuğum kadar da zor değilmiş, artık bundan sonra götümü de istediğin vakit sikersin.” deyip zevkten inlemeye başladı. Ben de daracık götü bulmuşum, kökledikce köklüyordum.

İkimiz de zevkten uçuyorduk ve ter arasında kalmıştık. Pozisyon değistirmek istiyordum, Mineyi sırtüstü yatırıp bacaklarını omzuma aldım ve tekrar götüne dayadım. Götünü bu halde birazcık siktikten sonrasında, bu sefer sırası ile bir amına bir götüne sokmaya başladım. Mine zevkten kendini iyice kaybetmişti. Hem götten hem amdan bununla beraber sikilmek Mineyi mest etmiş, orgazm olmaya ve boşalmaya başlamıştı. Ben de daha çok dayanamıyordum, “Gelmek üzereyim!” diyince, “Bu sefer götüme boşal!” dedi. Son birdefa daha götüne kökledim ve götünün derinliklerine boşaldım. Mine zevkten bağırmaya başladı, inanın ağzını kapatmasam apartmana rezil olacaktık.

Bu son sikişten sıradan yorulmuş ve terlemiştik, beraber banyoda birer duş aldıktan sonra yine yatağa geldik uzandık. Kocası şehir dışında olduğundan geceyi benimle koymak istedi. Kendisini kırmadım ve birbirimize sarılıp yattık. Uyurken bile sikimi elinden bırakmadı. Sabah uyandığımızda ilk işimiz hemen sikişmek oldu. Tekrar amından başladım sikmeye, götünü yokladığımda, “Çok acıyor, şimdi yapma, başka zaman sikersin götümü!” dedi. “Olur!” dedim. Minenin amcığını sabah sabah yarrağa doyurduktan sonra, komşulara görünmeden evine yolladım. Ben de bir güzel uyudum.

Kapı çaldığında uyandım, öğlen olmuş, Mine yemek getirmişti. Evde misafirleri varmış, içeri girmedi. Kapıda 2 dakika lafladık, götünün acısından oturamıyormuş, hatta kadınlardan birisi, “Hayrola, kıçında birşey mi var?” diye sormuş, Mine de, “Çıban çıktı galiba.” demiş. Bu anlattığına biz de güldük. Giderken bana, “Akşama kadar dinlen, işimiz var!” diyerek göz kırptı. Ben de, “Sen merak etme!” dedim. O akşam da geldi ve sabaha kadar muhtelif pozisyonlarda sikiştik Mineyle.

O günden sonrasında, kocası işe gidince, soluğu bende alıyordu. Eşim yurtdışından geldikten sonra da, fırsat buldukça Mineyle halen sikişiyoruz. Tabi ne benim hanımın, ne de Minenin kocasının haberi var bu sikişmelerimizden. Kocasıyla karşılaştığımda her ne kadar suçluluk duysam da, Minenin amcığını ve o daracık götünü sikmekten vazgeçemiyorum bir türlü…