Selam ben Gaziantepten Aysun. Bu anlatacağım olay tamamen gerçek olup, sadece yer ve adlar fark eder. Bu vaka yaşandığında 16 yaşındaydım. Bundan 2 sene önce bizim köye yeni bir Öğretmen geldi. İlk başlangıçta herkese karşı soğuk duran bu Öğretmen, sonraları hep beraberce çok yakın olmaya başladı, köyde herkesin evine gidiyor ve herkesle muhabbet ediyordu. Özellikle köyün genç kızları bu Öğretmene karşı ilgiyi artırmış, tamamı de onunla konuşabilmek için fırsat arıyordu. Biz kız kıza söyleşi ederken, kızlardan birçoğu Öğretmenle ilgili fantazi kuruyor ve gece yanına gidip sevişmeyi hayal ediyordu. Bu Öğretmen bize de gelmiş ve yemek yeyip çay içmiştik. Bize her ulaştığında benimle şakalaşıyor ve bana oldukca sıcak davranıyordu. Artık ben de diğer kızlar gibi fantazi kuruyor, Öğretmenle beraber olmak istiyordum.

Birgün gizlice abimin telefonundan Öğretmenin telefon numarasını aldım. İlk başta aramaya cesaret edemedim, ama sonrasında bütün cesaretimi toplayıp bildiri attım. Onun için yanıp tutuştuğumu yazmıştım ama adımı vermemiştim. Nasıl olduysa mesajı atanın ben olduğumu anladı. Artık sürekli telefonda konuşuyor ve birbirimize mesajlar atıyorduk. Hergece konuşurken elimi bacaklarımın arasına atıp, am deliğimi okşuyor ve kendimi rahatlatıyordum. Onun sesini her duyduğumda göğüslerim sertleşiyor, emilmek istiyor ve amım yanıyor, sulanıyordu. Artık bizlere vardığında, her fırsatta çaktırmadan elini tutuyordum. Fırsatını bulsam dudaklarına yapışacağım fakat asla fırsat olmuyordu. Birgün bizim evimizdeki hepimiz hasta ziyeretine gitti, ben tek kaldım. Hemen Öğretmeni aradım, O da 2 dakika içinde bizim evin arkasına geldi. Hemen birbirimize sarıldık ve çılgın şeklinde öpüşmeye başladık. Bir yandan da birbirimizin heryerini okşuyorduk. Ben iyice azmıştım ve derhal onun yarağını çıkarmak istiyordum. Fazla gecikmeden çıkardım.

Öğretmenin (kalınca) siki elimdeydi ve ben zevkten bayılacaktım. Hayatımda ilk kere sik görüyordum ve elimdeydi. Kızlarla kurduğumuz fantazilerden biri aklıma geldi ve derhal Öğretmenin önüne diz çöküp sikini yalamaya başladım. O’da uzanabildiği kadarıyla el değmemiş göğüslerimi okşuyordu. Sonra beni ayağa kaldırdı, göğüslerimi açtı ve deli benzer biçimde emiyordu. Heyecandan ve zevkten çıldıracak gibiydim. Sonra elini eteğimin altından külodumun içine soktu ve bir an durdu, yüzüme baktı, “Harika!” diyebildi. Amım müthiş sulanmıştı ve siktirmek istiyordu. Tam külodumu çıkaracaktım, tam o sırada yaklaşmakta olan babamın arabasının sesini duyduk. Hemen toparlandık, Öğretmen kimseye görünmeden gitti…

Artık fırsat kolluyordum ve 1 hafta sonra fırsat elimize geçti. Evdeki herkes şehire gidince, ben biraz rahatsızım diye gitmedim ve yeniden evde tek kaldım. Hemen tekrar Öğretmeni aradım ve buluştuk. Bu kere evin tandırlığında (ekmek meydana getirilen yerinde) idik. Ve bu sefer içime külot ve sütyen giymedim, şu sebeple artık Öğretmenin kalın yarağını yemek istiyordum. Öğretmenle derhal sevişmeye başladık. 15-20 dakika am deliğimi yaladı ve ben 2 kere üstüste boşaldım. Ama yine de Öğretmenin yarağını içimde istiyordum. Biraz sikini yaladım ve domalarak amımı yavaşça sikine yanaştırdım. Öğretmen yarağını kökünden tutmuştu ve tamamının amcığıma girmesine izin vermiyordu. Kızlığımı bozmaktan korkuyordu, fakat bana girmiş olduğu kadarı da yetiyordu. Hele götümü parmakladığında zevkten deli benzer biçimde inliyordum. Ben o biçimde birkez daha rahatlamıştım ve sıra Öğretmenin rahatlamasına gelmişti.

Birden sikini çekti ve am deliğimi sikerken parmakladığı götümü yalamaya başladı. Daha sonrasında tükürüp yarağını ıslattıktan sonrasında başladı götümü zorlamaya. Sikinin ucu götüme girdiğinde oldukca zevk alıyordum, fakat birden ağzımı kapattı ve ne işe yaradığını anlamadan beynimde şimşekler çaktı. Çünkü o kalın yarağını tamamen götüme köklemişti. O acıyı tanım edemem! Bir zaman o şekilde hareketsiz bekledi ve sonra elini ağzımdan çekti. O acıyla nasıl küfürler ediyordum Öğretmene. Öğretmen çok kızdı herhalde ve ağzımı yine kapayıp hızlıca götümü sikmeye başladı. Götümü resmen dağıttı, 10 dakika siktikten sonra götümün deliği iyice alışmıştı. Biraz sonra ağzımı serbest bıraktı ve götümü sikerken am deliğimi okşamaya başladı. Çok geçmeden, sikinin birazı amımdayken aldığım zevkten daha büyük bir zevk alarak, boşaldım. Öğretmen 10 dakika daha götümü siktikten sonra, götümün içerisine sıcak döllerini boşalttı. Sonra toparlandık ve derhal gitti.

Ogünden sonra Öğretmenle her fırsatta götten sikişmeye devam ettik. Öğretmen götümü sike sike, götümün deliğini öyleki bir genişletti ki, nerdeyse elim girecek şeklinde oldu. Çok yakın bir kızarkadaşım Götümün çok güzelleştiğini söyleyince, ağzımdan kaçırdım ve “Sen de benim yediğimi yesen, senin götün de güzelleşir!” deyiverdim. O da yediğimin ne olduğunu sordu ve eğer söylemezsem benimle birdaha konuşmayacağını söyledi. Ben de kim olduğunu söylemeden, götümü siktirdiğimi, isterse onun da götünü siktirebileceğimi söylediğimde, kızarkadaşım sevinçten havalara uçtu. Anlaştık, kızarkadaşımın gözleri bağlı bir biçimde, onun da götünü Öğretmene siktirecem. Ama şimdi akşam için hazırlanıyorum, yeniden götüm kaşındı da…