Slm ben Şermin, 24 yaşındayım, 1.75 uzunlukta, esmer, sexy bir vücuda sahibim. Üniversite öğrencisiyim, kuzenimle beraber kalıyorum. Kuzenim adam ve O’da Üniversitede okuyor. Birde kuzenimin bir arkadaşı var, evde 3 şahıs kalıyoruz. Anlatacağım olay daha yeni, 2 ay önce yaşandı.

Birgün kuzenimin arkadaşı (Arda), eve arkadaşlarını getirmiş, odasında içiyorlardı. Sesleri ta benim odama kadar geliyordu, bu şekilde zaman zaman küfürler falan ediyorlardı. Kendimi bir garip hissettim, belkide küfürler beni tahrik etmişti. Daha önceleri farklı yerlerde çok tacize uğramıştım, otobüste götümü ellediler, arkadan sürtündüler, caddede sokakta oldukça söz attılar. Bunlar acaip hoşuma giderdi, ve tahrik edici giyinmekten hiç vazgeçmedim, herzaman tam bir Lolita oldum, ama hiç cinsi ilişkim olmadı.

Odadan gelen küfürlerin üstüne aklıma birşey geldi. Biraz bekleyecek, onlar iyice sarhoş olunca, odaya girip hepsinin aklını alacaktım, sonrada yine odama geçip rahat huzurlu uyuyacaktım. Bayağı bekledim. Sesler artık değişmeye başlamıştı, konuşmalarından falan iyice sarhoş oldukları belliydi. Üzerime üst-üste birçok kat kıyafet giyindim ve odaya girdim. “Napıyorsunuz ergenler?” deyince, “İyidir güzelim, gel eğlenelim.” falan şeklinde cümleler çıkmaya başladı ağızlarından. “Sizi eğlendirmeye geldim aslına bakarsanız.” dedim ve başladım yavaş yavaş üstümü çıkarmaya, striptiz yapar gibi. Her bir hareketimde içleri gidiyordu, “Offf yavrum benim, taş benzeri biçimindesin, götüne hastayım!” şeklinde kelimeler sarfediyorlardı. Kıyafetler sonlanmış, son kata gelmiştim artık. Altımda ince bir tayt, üstümde dar bir bluz kalmıştı, iç çamaşırı giymemiştim. Bütün hatlarım belli oluyor, bu da onların içini eritiyordu…

“Yeter bu kadar!” deyip eşyalarımı toparlamaya başladım. Tam döndüm kapıyı açacam, biri kolumdan tutup, beni sertçe Ardanın yatağına attı. “Noluyor lan?” demeden birden üstüme çullandılar. Arda da kapıyı kilitledi bu arada. Her tarafımı mıncıklıyorlar, leş gibi içki kokan ağızlarıyla heryerimden öpüyorlardı. “Durun, yapmayın!” dedikçe dahada iştahlanıyorlardı. “Vay orospu! Öyle bizi azdırıpta çekip gitmek var mı? Madem azdırıyorsun, işimizi göreceksin!” diyorlardı. “Yapmayın ben bakireyim!” dedim dinlemediler, “Daha iyi işte, inanılmaz bir akşam yaşatırsın bize!” dediler.

Üstümde kalan bluzla taytı yırtarak çıkardılar. Göğüslerimi, bacaklarımı, kollarımı, amcığımı, götümü, parmaklarımı, hertarafımı yalıyorlardı. İçimdeki tehlike yerini aniden tarifi imkansız bir zevke bıraktı ve elimde olmadan inlemeye başladım. Bunu duyunca odadakilerden birisi, “Bak sende zevke geldin artık kirli orospu!” deyip götüme bir şaplak attı. Sonrada ağzıma yarraklarını teker teker verip, bana zorla yalattılar. Bir anda hepsi çırılçıplak kaldı. “Artık sikiş zamanı!” dediler, kollarımdan tutup açtılar iki yana. Aynı şekilde bacaklarımı da açtılar, amım kabak benzer biçimde çıkmıştı meydana. “Arkadaşlar kim başlıyor?” diye tartıştılar. İçlerinden irice biri, “Ben başlayayım, uzun süreden beri am sikmedim!” dedi. Sikine bir baktım içlerinde en büyüğüydü, huzurlu 23-24 santimetre vardı, onu görür görmez gözlerim faltaşı şeklinde açıldı. “Hayır olmaz, seninki oldukca büyük!” dedimse de, “İyi işte, daha fazlaca zevk alırsın orospu!” dedi.

Önce yarağını bana yalattı, sonra sikini amımın dudakları çevresinde iyice gezdirdi ve beni tamamladı ayrıca doğal olarak. Sonra sikinin başını dayadı am deliğimin girişine. “Nolur yavaş!” diye yalvarıyordum ki, bir seferde bir soktu, taa köküne kadar. Attığım çığlığı anlatamam, beynimde şimşekler çaktı resmen. İnanılmaz bir acı duydum, sanki amım parçalandı. Kızlığımı bozmuştu hayvan, amcığımdan kanlar süzülmeye başladı. Ama çocuk durmuyor, deli şeklinde, hızlı hızlı düdüklüyordu am deliğimi. Canım çok acıyordu. Birkaç dakika geçtikten sonra artık amım alışmıstı ve duyduğum acı yerini zevke bıraktı. Deli benzer biçimde zevkten inlemeye başlamıştım. Tam inlerken bir anda beni bıraktılar, yeniden verdiler ağzıma yarraklarını. Her tarafımı mıncıklamaya başladılar gene. Bu arada ben çoktan boşalmıştım, ama çocuk halen deli şeklinde düdüklüyordu beni. Alkolün etkisinden herhalde, boşalmak bilmiyordu. Sonra birden ritmi hızlandı ve içime ılık ılık akıtmaya başladı. Öyle manyak boşalıyordu ki, amımın spermle dolduğunu hissediyordum, sanki ağzımdan çıkacaktı dölleri. Sikini amımdan çıkardığında, amımdan döller akmaya başladı.

“Sıra götte!” dediler ve beni yataktan kaldırdılar. Arda geçti yattı yatağa. Arda ordan bir krem aldı eline ve başladı sikine sürmeye. Sonra kremi kızlığımı bozana verdi, o da kaba ellerini kreme batırıp götümü okşamaya ve teker teker parmaklarını götüme sokmaya başladı. Sonra beni kaldırıp Ardanın kalkmış sikinin üzerine oturttular. Ardanın yarağı götüme girdiğinde, bir an götüm yırtıldı sandım, fazlaca acıyor ve kanlar geliyordu. Arda beni üstünde hoplatmaya başlamıştı tam, başka biride geldi ve sikini bir hamlede am deliğime soktu. Gözlerim kararmış oldu o an. Deli şeklinde am deliğimden götümden sikiyorlardı beni. Bayılmışım acıdan.

Uyandığımda kımıldıyacak halim yoktu. Kafamı kaldırdım, bir baktım, benide aralarına alıp yere yatmışlar. Üstümde de biri vardı, son olarak o sikiyormuş demek ki, sikerken üstümde sızmış kalmış. Doğrulmaya çalıştım, mümkün değildi heryanım ağrıyordu. O ara onlarda uyandılar, “Oooo yavrum, Günaydın.” dediler. “Şimdi sıra kahvaltıda…” deyip yeniden üzerime geldiler. Zaten çıplaktım, onlarda çıplaktılar, birde öyleki siktiler amımdan götümden. Sonra beni banyoya duşa götürdüler, tek tek hepsini ellerimle yıkadım. Tabi banyoda da birer posta siktiler. Sonrada “Artık bizim Orospumuzsun. Ne zaman istersek bizimle sikişeceksin!” diyerek giyinip evden gittiler.

O günden sonrasında birçok defa, tek tek ve grup halinde beni siktiler. Artık tamamen alıştım ben de, Üniversitede zengin piçleriyle de sikişmeye başladım, tabi müthiş şekilde paralarını yiyorum. Bazı sapık hocalarımız var, onlarla da sikiştim, derslerden geçmeme de yardımcı oldu bu vaziyet. Kısacacı ben hayatımdan memnunum, önümde bol yarraklı, sikişli günler var…