Merhabalar. Ben İzmir’den Gökay. Şu an 23 yaşımdayım, 1.83 santimetre boy, 89 kg, toplu bir fiziğim var. Anlatacağım olay bundan 8 yıl ilkin geçti. Yüksel abi o zamanlar halamların orada internet kafesi olan (o yıl 35 yaşlarında), 1.75 cm civarında 70-75 kg, fazlaca yakışıklı değil fakat karizması olan, uçanı kaçanı siken, evli fakat bir o kadarda çapkın bir adamdı. Halime adında (o sene 33 yaşında) karısı, 1.65 boylarında 58-60 kilo civarı dolgun kalçalı, iri göğüslü ve bakımlı oldukça güzel bir hanımdı. Neyse ben sürekli bu kafeye takılıyordum o zamanlar. Yüksel abiyle oldukça samimi olmuştuk. Yüksel abi herşeyini anlatıyordu bana. Aramızda yaş farkı bulunmasına karşın resmen iki yakın dosttuk. Bazen dükkanı eşine bırakıp bilgisayar tamirine fala diye çıkıyodu. Geceye kadar gelmiyordu. Bana, “Dükkanda, yengen de sana emanet.” diyordu. Yengeyle de baya samimi olmuştum. Evlerine girip çıkar olmuştum. Yüksel abiyi yenge daha önce evlerinde, kendi yatak odalarında bir karıyı sikerken eline geçirmiş. Ama gebe olduğu için bağışlamak zorunda kalmış.

Neyse gel vakit git zaman Yüksel abi geleni sikiyor gideni sikiyor diye sürerken, birgün tekrar dükkanda yalnızdık. Kadının biri geldi. Çok seksi, iyi giyimli, tam tiki. Ama bir siksen 10 yıl ömrünü uzatır cinsten. Oturdu bir bilgisayara. Bizde Yüksel abiyle muhabbet ediyoruz. 15 dakika sonra yüksel abi: “Gökay sen bir yarım saat kapının önüne çık. Gelen olursa çaldır beni.” dedi. Ve beni kapının önüne çıkarıp kapıyı kilitledi. Neyse 20 dakika falan oldu olmadı yengeyi gördüm karşıdan gelirken. Yüksel abiyi çaldırıyorum ne açıyor ne de meşgule alıyor. Kapıyı yumrukluyorum: “Abi yenge geliyor!” diyorum. “Oyala, azca kaldı koçum.” diyor. (Benden günah gitti!) dedim içimden. Yenge geldi. Ama içerden iyi mi inleme sesleri geliyor anlatamam. Ben, “Yüksel abi içerde kaldı, anahtar kırıldı…” falan filan konuşurken kapı açıldı, Yüksel abi çıktı. Aldı yengeyi ileri doğru yürüdüler. Ardından o harika hatun şanzımanı dağılmış bir vaziyette kapıdan çıktı sıvıştı. Yüksel abiyle yenge hiçbir şey olmamış gibi geldiler. “Ne oldu abi?” dedim. “Oh! Ucuz yırttım oğlum.” dedi. Ama ne söylemiş oldu de yenge o sesleri duymasına karşın cıngar çıkarmadı merak etmedim değil doğrusu.

Bir iki hafta sonrasında Yüksel abi İstanbul’a bilgisayar fuarına yeni bilgisayar bakıp almaya diye çıktı gitti. Giderken bana, “Gökay ben bir hafta yokum. Yengen, kızlar, dükkan sana emanet. Hatunlar beni bekliyor.” deyip çekti gitti. Yengeyle biz dükkandaydık o gün. Müşteri de yoktu. Oturduk karşılıklı muhabbet ediyorduk. “Gördün demi o abi söylediğin orospu çocuğunun 15 yıllık gül gibi karısına yaptığını?” dedi. Ben de salağa yatıyorum ya, “Hangi abi yenge?” dedim. “Ya salak yapma Gökay. Kim olcak? O kocam olacak göt.” dedi. “Ama ben biliyorum ona yapacağımı. Aynı biçimde alcam ondan intikamımı. Ama kimle?” derken birden bana dik dik bakmaya başladı. Ben niçin baktığını anlamadım. Kızgınlıkla söylüyor herhalde dedim geçiştirdim.

Akşam telefonum çaldı. Arayan Yüksel abi: “Oğlum yengen korkuyormuş. Akşam bir programın yoksa git bizde kal. Tam iş üstünde aradı amına koyayım.” dedi. Ben de iyi niyetle, “Tamam abi. Kalırım.” dedim kapattı. Akşam dükkanı 00:30 şeklinde kapattık yengeyle kızlarla (Yüksel abinin kızları Cansel benimle yaşıt, Cansele hastaydım, Meltem ise o sene 11 yaşıinda) eve gittik. Hemen kızlar odalarına yatmaya gittiler. Yenge bana, “Gökay’cım sen otur TV falan izle. Ben duşa girip çıkacam.” dedi. Ben de, “Tamam yenge.” dedim. Halen kafamdan kötü birşey geçirmiyordum. Tek fantazim Cansel’i sikmekti. Neyse 10 dk sonra yenge çıktı bornozla. Geldi yanıma oturdu. Bornozun beli bağlıydı. Ama inanılmaz göğüs dekoltesi ve sağa sola oluşturulan eteğiyle neredeyse amına kadar görünen pürüzsüz bacakları tam 20 santimetre yanımdaydı. Hatta bacaklarımız birbirine i·lişki halindeydiler.

Yenge birden, “Gökay bugün fazlaca yoruldum. Uzansam sırtımı ovar mısın?” dedi. Ben de, “Tamam yenge, uzan.” dedim. Halime yenge kalktı, tuttu kolumda beni döşek odasına götürdü. Bornozunu bana sırtı dönük şekilde bir çırpıda çıkardı. Sütyen yoktu. Kenarlardan memelerinin ovallığını görebiliyordum. Ama beni aslolan dumur eden o kırmızı tangasıyla o pürüzsüz ve abartısız Jennifer Lopez kalçalarıydı. Direkt yatağa bıraktı kendini. Ben şok olmuş bir biçimde öylece kala kalmıştım. “Hadi başla artık.” dedi. Ben bir silkelendim kendime geldim. Dedim (bu orospu intikamını benimle alcak. Kaçarın yok oğlum zevk almana bak). Yavaşça yatağa yürüdüm. Poposunun tam üzerine sikimi dayadım ve başladım sırtını ovalamaya. Yavaş yavaş okşuyordum altımdaki harika vücudu. Aşağılara indikçe suratımı yaklaştırdım sırtına. Hafif hafifçe hohlayarak nefesimi gezdirdim bedeninde. Halime yenge resmen erimişti altımda. Poposunu kavradım. Isırmaya başladım göt yanaklarını. Hiçbir reaksiyon vermiyordu…

Tuttum indirdim külodunu. Şimdi altımda belliki yeni temizlenmiş, sikilmeyi bekleyen, alev alev yanan aç bir am vardı. Ve benim görevim onu sabaha kadar sikmekti. Hemen soyundum. Halime yengenin ayak parmaklarından amına kadar yaladım. Amının dudaklarını ağzıma alıp seri dil hareketleriyle klitorisine dakikada 77 dil darbesini çaktım. Şelale benzer biçimde boşalıyodu resmen. Çığlık çığlığaydı. Tam biri duyacak derken, kapıda Cansel’i gördüm. Ama reaksiyon vermedim. Devam ettim. “Sok artık sooookk.” diye inlerken Halime yengenin bacaklarını omuzuma aldım. Zaten boşalmaktan sırılısıklam olan amına kızının seyri önünde yavaşça yarrağımı sokmaya başladım. Amı 2 çocuk doğurmuş hanıma nazaran harikaydı. Her halde Yüksel abi diğer karıları sikmekten kendi karısını sikecek zaman veya derman bulamıyordu. Yavaş yavaş sokarken birden kökleyiverdim bir gazla amına. Başladım hızlanmaya. Halime yenge ağzına yastık almış kimse duymasın diye resmen yiyordu yastığı. Ben çılgın gibi pompalıyordun pompacı Yüksel abinin karısına. Kim anımsar kimlerin karılarını siken adamın karısı şimdi benim altımda inliyordu. Karılarına sahip olamayan tüm godoşların intikamını alıyordum bir ihtimal Yüksel abiden. 15 dakia falan sonra boşalcağımı hissettim. Hemen çıkardım sikimi ağzına verdim. Orospu bardak dolusu dölümü resmen içti. Yarrağımı ağzında pipet gibi emip içerisine çekiyordu. Anlamıştım daha doymadığını fakat benim aklım Cansel’deydi.

Bir baktım Cansel kapıda yoktu. Halime yengeyi yatakta bıraktım, kalktım. Halime yenge, “Nereye gidiyorsun kocacım? Daha doymadım ben sana.” diyordu. Cansel’in odasına gittim derhal. Baktım yatakta oturuyor. Ama eli amında. Üzgün gözüküyordu. Ben de elim sikimde yaklaştım ona. Tuttum kolundan kaldırdım. Çırılçıplak soydum. Hiç itiraz etmedi. Mahçup bir tavırla sadece yere baktı. Külodunu çıkarmaya eğildiğimde o muhteşem tazecik amcığını gördüm ve dayanamayıp bir masum öpücük kondurdum. Tuttuğum gibi kolundan döşek odasına götürdüm. Halime yenge bir anda kalktı. “Ne oluyor Gökay? Cansel niye çıplak? Niye döşek odasına getirdin onu?” falan filan derken, Cansel eğildi yarrağımı ağzına aldı. Bir defa yalayıp Halime yengeye döndü ve “Anne benim de Gökay’la yapmamı engelersen seni babama söylerim. Hatta tüm mahalleye yayarım!” dedi. Ve yalamaya devam etti. Bu tavır karşısında Halime susup izin vermekten başka yapacağı bişeyi olmadığını anlamış oldu ve kızının arkasına geçip sırtına öpücükler kondurmaya başladı.

Benim sikim kazık gibi olunca Cansel’i kaldırdım, yatağa sırtüstü yatırdım. Bacaklarını ayırıp amını sulanana kadar yaladım. Harika kokuyordu amı. Tatlı talı inlemeyle tıslama sesleri içinde sesler çıkarıyordu. Amı kıvama erişince sikimi tutup kafasını dayadım körpecik amına. “Korkma aşkım. Hiç acımıyacak laf veriyorum, laf veriyorum.” diye heyecanını yatıştırmaya çalışıyordum. Halime yenge kulağımı öpüyormuş gibi yapıp, “Kızımın canının uzun zaman yanmasını istemiyorum. Birden sok!” dedi. Ben de kafa salladım ve yarrağımı kökledim Cansel’ime. Bir feryat etti. Ben ise köküne kadar girmenin zevkiyle, hem akan kanlara bakıyordum, hemde Cansel’ime demir kazık benzer biçimde yarrağımı köklüyordum. O kadar dardı ki, iki-üç dakikaya kalmadı içine boşaldım Cansel’in.

Neyse ben yığıldım kaldım yatağa. Biraz dinlendim. Kalktım banyoya gittim, Halime yenge banyodaydı. Gelmişken birde banyoda sikeyim şu orospuyu dedim. Hemen verdim yarrağımı ağzına. Hemen kaldırdı orospu. Domalttım çamaşır makinasına. Bir postada makinanın üzerinde siktim. O gece Cansel’i bir daha sikmedim. Sabaha kadar Halime yengeyi 3 posta daha siktim. Sonra sabah kalktığımda yanımda ne Halime yenge, ne de Cansel vardı. Odaya Halime yenge geldi. Dudaklarımdan öpüp, “Hadi uykucu, kahvaltı hazır.” dedi. Kalktım kahvaltı yaptık. Meltem kursa gidiyormuş. Onu geçirdi Halime yenge. Sonra, “Hadi dükkanı açalım.” dedi. Cansel kahvaltıya kalkmamıştı. Sordum. “İyi merak etme, dinlensin birazcık.” dedi Halime yenge. Velhasıl 4-5 gün ben bunlarda kaldım. Her gece Halime yengeyi sabahlara kadar siktim. Yüksel abi 2 gün sonra geldi…

Birgün dükkan fazlaca kalabalık. Ben de ne zamandır sikemiyorum Halime yengeyi. Ana bilgisayarın olduğu bölme baya yüksek. Böyle bar taburesi falan var önünde. Sadece kafası gözüküyor adamın. Ben ana bilgisayardayım. Halime yenge de yanımda. Yüksel abi de çocuklarla Counter oynuyor. Kulaklıklar falan baya kaptırmış. Sırtıda bizlere dönük. Ben bunu farkedince, Halime yengeye, “Seni fazlaca özledim.” dedim elimi götüne attım. “Napıyosun ya? Yüksel görürse öldürür bizi!” dedi. Ben de, “Baksana, oyuna öyleki bir dalmış ki görmez.” dedim. Eteğini kaldırdım. Külodunu yana sıyırdım sadece kafamızın gözüktüğü bölmede Halime yengenin arkasına geçtim. Sikimi tükürükledim. Halime yengeyi hafif öne eğdim yerleştirdim amına. Git gel yaparken, birden Yüksel abi, “Gökay sigarayı atsana.” dedi. Ben sikim karısının amındayken sigara paketini Yüksel abiye fırlattım. “Saol koçum.” dedi, taktı kulaklıkları, döndü önüne. Ben de Halime yengenin belini kavradım ve çılgın gibi kökledim. 5 dakikaya kalmadan boşalcağımı anladım. Çıkardım sikimi. Halime yengeyi aşağı eğip ağzına boşaldım…

Harikaydı. Hem adrenalin hem sex. Bölmenin derhal yanında tuvalet vardı. Halime yenge derhal tuvalete girdi. Üstünü başını topladı. Ardından çıktı. Yüksel Abi hiç bir şey anlamadı. Ben o günden sonrasında senelerce siktim Halime yengeyi ve kızı Cansel’i. Askere gittim geldim. Şimdi Cansel’le nişanlıyız, yaza evlencez. Ama Halime yengeyi halen sikiyorum. Sonradan duydum ki iyi yapmışım. Çünkü benim Halime yengeyi siktiğim yıl Yüksel abi de benim dul teyzemi sikmiş. Bu sene nişandan sonra 18’lik baldızım Meltem’i de siktim. Yani anlıyacağınız Yüksel Abimin (Müstakbel Kayınpederimin) karısını da kızlarını da sike sike dümdüz ettim…

Herkese cinsellik dolu bir ömür dileğiyle, kendinize dikkat edin.