Slm. Ben Sakaryadan Cemile. Şu an 32 yaşındayım. Bu anlatacağım olay olduğu zamanlar ben 17 yaşındaydım. Abim asker, yengem ise 20 yaşında ve 2 aylık evliyken abimi askere göndermişti. Evde, aksi mi aksi annem ve bir o denli aksi babamla birlikte yaşıyorduk. Yengem, abim askerde olduğundan bizimle birlikte kalıyordu.

Birgün annem, sabahın köründe yengemle beni orman kenarındaki mısır tarlasına, fasulye, biber, domates ve salatalık toplamak için gönderdi. Mısır tarlasının yanında sebze bahçemiz vardı. Eşeğimizi aldık ve alaca karanlıkta tarlanın yolunu tuttuk. Tarlaya kadar yol baya uzun olduğu için, eşeğe yengemle sırayla biniyorduk. Yarım saat kadar sonrasında tarlaya vardık. Eşeği çalıya bağladık ve fasulye toplamayla başladık. Epey toplamıştık, birazcık dinlenelim dedik. Heybeleri çimenlerin üzerine, eşeğin yakınına serdik oturduk. Yengem beni dürterek, “Eşeğin siki kınından çıkmış, hayvan zevkleniyor galiba!” diyerek, eşeğin sikini gösterdi bana. Yengemle gülerek seyretmeye başladık. Yengem abimin olmayışından baya bir kızışmıştı, “Valla canım iyi mi yarak çekti!” diyerek şalvarının üstünden amcığını ovalamaya başladı…

Ben eşeğin kalkık sikine mi bakacağımı, yoksa yengemin amcığını ovalamasına bakacağımı şaşırdım, “Yenge napıyon?” dedim. Yengem de, “Dur kız biraz keyfim insin, kimseye söylemek yok bak!” diyerek tembihledi. Biraz şalvarın üzerinden oynadıktan sonrasında kalktı, üzerine oturduğumuz heybeyi de alarak, kolumdan tuttu ve mısır tarlasının biraz içerisine yürüdük. Sonra yengem şalvarını ve donunu indirdi ve çıplak am deliğini okşamaya başladı. Benim de çok canım istemişti, ben de yapmak istiyordum, fakat yengemden utanıyordum. Yengem biraz daha amıyla oynayınca boşaldı. Benim ilgiyle ve yüzümün kızararak izlediğimi fark edince, birden benim şalvarımı indirdi ve “Zilli, senin de canın çekti dimi?” diyerek, benim amcığımı okşamaya başladı. Bir elimi de tutarak kendi amına götürdü ve am deliğini okşamamı istedi. Ben de yengemin yaptığının aynısını yaptım ve biraz okşadıktan sonra harbiden dizlerim titreyerek boşaldım.

Mısır tarlasının arasında, bir ağacın altında bunları yapıyorduk. Kimsenin görme ihtimali yoktu. Şalvarlarımızı çıkarmış ve belden aşağımız çıplaktı. Oturup olanların heyecanıyla, yengem abimle sikişirken aldığımı zevki anlatıyordu ki, birden, “Ben doymadım kız!” diyerek mısırlığın içerisinden bir salatalık alarak geldi. Ve, “Şunu amıma sok menfaat kız!” diye elime tutuşturdu. Ben de şaşkın bir halde salatalıkla yengemin amcığını sikmeye başladım. Ben salatalığı yerleştirip çıkardıkça yengemin zevk iniltileri çoğalmaya, kendinden geçmeye başlamıştı. Birden arkamızdaki mısırlardan gelen hışrtılarla irkildik. Telaşla arkamıza baktığımızda, 2 adet yabancı erkek yanımızda bitivermişti…

Adamların tiplerinden, ormanda çalışan işçiler olduğu belliydi. Biri beni, öteki de yengemi yakaladı. Biz bağırmaya, çırpınmaya başladık, ama nafile, köyden okadar uzakta mısır tarlasının arasında duyan kimse yoktu. Adamlar, “Zilliler sizi, madem azdınız, biz de söndürürüz sizin ateşinizi!” diyerek pantolonları indirdiler. Bizim aslına bakarsanız altımız çıplak. Adam yengemi sırtüstü yatırarak, aniden amına sikini kökledi. Ama ben halen çırpınıyorum, “Kurtar beni yengeee!” diyerek. Yengem altta, adam çatır çatır sikiyor, kendine geldi ve adamlara yalvarmaya başladı, “Ne olur bana ne yapmış olursanız yapın, fakat kıza dokunmayın! Bakire daha o!” diye. Adam beni sıkı sıkı kavramış ve “Gerçekten bakiremisin kız?” dedi. Ben de, “Evet amca, gerçekten bakireyim! Ne olur dokunmayın bana!” diye yalvarmaya başladım. Adam, “Madem öyleki!” diyerek, beni yüzüstü yere yatırdı ve götümü havaya dikerek yarağını götüme dayadı…

Ben bağırıyor, çırpınıyor ve götümü sıkarak, sikmesini engellemeye çalışıyordum. Adam götüme sokamayınca iyice kalkmış sikini aniden arkadan amcığıma sokuverdi. Canımın acısından kendimi yerlere attım. Ama nafile. Adam bu sefer beni sırtüstü yatırdı ve kan içindeki am deliğime birden tekrar yüklendi. İki üç dakika kadar amcığımdan sikerek içime boşaldı. Bu arada yengemi siken adam da böğüre böğüre yengemin amına boşaldı ve üzerimizden kalktılar. Biz yengemle birbirimize sarılıp ağlaşırken, adamlar pantolonlarını çekip hızla yanımızdan uzaklaştılar.

Yengemin sik sevdası ve eşeğin kalkan yarağı bizi ateşlemiş, yengem namusundan, bense kızlığımdan olmuştum. Yengemle bu olaydan hiç kimseye bahsetmeme kararı aldık ve akşama kadar zorlanarak ta olsa annemin toplamamızı istediği sebzeleri de topladık, eve döndük. İkimizi de hamile kalma korkusu sardı, ama şeytanın kulağına kurşun, biz de gebe kalmadık.

Aradan yıllar geçti, şu an evliyim. Evlendiğim erkekle aybaşı halindeyken gerdeğe girdiğimden, bakire olmadığımı yutturdum. Ama başka kadınların anlattığı, o zevkli sevişmeleri ben halen yaşayamıyorum, kocam sikerken Orgazm olamıyorum birtürlü. Kızlığımı zorla sikilerek kaybettiğimin etkisinden olsa gerek!