Selamlar, ben Engin. Çocukluğumdan beri İstanbul’da yaşıyorum. 13 yıllık evli biriyim. Karımı severek ve isteyerek evlendim. Birbirimizi oldukca seviyoruz, oldukça ta harika bir cinsellik yaşantımız var. Karım Banu hususi bir şirkette yönetici olarak çalışıyor. Karım her vakit bakımlı ve rahat giyinmeyi sever, ben de kendisine bu mevzuda asla karışmam, çünkü işi gereği bakımlı olmak zorunda. Ve işyerinde çalıştığı arkadaşlarına da baktığım vakit, tamamı de karım gibi bakımlı ve huzurlu giyiniyorlar. Karım sevimli bir kişi olduğundan, işarkadaşları tarafınca fazlaca sevilir. Karım işyerinde sürekli bilgisayarın başında olduğu için, bazen işlerini yetiştiremediği durumlarda eve iş getirip, saatlerce evdeki bilgisayarın başında çalışırdı. Ben de, bilgisayar merakım olmadığı için onu huzurlu bırakır, işlerini bitirmesini beklerdim.

Bir Cuma akşamı gece saat 11’e kadar çalışıp, oldukça yorulduğunu, duşa girmek istediğini ve sonrasında da yatmak istediğini söyleyip duşa gitti. Yaklaşık bir saat sonrasında duştan çıktığında, her zaman bakımlı olan karım, bütün vücudunu elden geçirmiş, tertemiz olmuştu. Üstüne bir şey giymeden çırıl çıplak yattı. Ben de 15 dakika sonra yanına gittim ve yattım. Karıma dokunduğumda, “Hayatım fazlaca yorgunum, yarın erken kalkıp anneme gideceğim, onu Doktora götüreceğim, bu gecenin acısını yarın akşam çıkartırız!” dedi. Ben de sesimi çıkarmadım, karımı öptüm ve uyuduk.

Sabah kalktığımızda, karım her zamanki gibi rahat ve seksi halde giyinip, evden çıktık. Karımı annesine bırakıp, ben de işyerime gittim. Karım gün içinde birkaç defa aradı konuştuk, annesi iyiymiş. Daha sonra saat 5 gibi beni yine aradı, ablasıyla konuşmuş, ablasının canı sıkılmış, ona gitmek istediğini ve bu gece orda kalmak istediğini söyleyince, “Tamam aşkım, sorun değil.” dedim ve kapadık. O gün tekrar konuşmadık. Akşam saat 8 benzer biçimde eve gittim. 2 tane bira içtim ve 11 gibi de yattım. Gece saat 3’te telefonumun çalmasıyla uyandım. Arayan 2 hafta ilkin tanıştığım bir arkadaşımdı, “Kusura bakma Engin rahatsız ettim. Uyandırdım galiba? Fakat seninle konuşmam lazım, aşağıda otomobilde umuyorum, yengeme çaktırmadan bir iki saatliğine dışarı çıkabilirmisin?” dedi. Ben de, karımın evde olmadığını, 2 dakika sonra dışarda olacağımı söyledim. Giyinip dışarı çıktım. Arkadaşın otomobiline bindik ve yola koyulduk. “Hayırdır? Nereye gidiyoruz?” diye sorduğumda, özetlemek gerekirse söyledi. Bir firmanın ihalesini almaya çalıştıklarını, evde o şirketten bir hanım olduğunu, arkadaşıyla beraber kadını yarrağa doyuramadıklarını ve benim de gelip onlara yardım etmemi istiyor, ihaleyi alabilmeleri için bunun oldukca önemli olduğunu söylüyordu. Ben de, evde karım olmadığı için rahatlıkla bu gece kaçamak yapabileceğimi düşündüm ve eve gittik.

Eve girdik fakat evde kimse yoktu. Evde bakınmaya başladık. Yatakodasında, yatakta uyuyorlardı. Ben arkadaşa, “Uyandır sen hanımı!” deyip salona geçtim. 2 dakika sonrasında arkadaşım geldi, “Uyandırdım, geliyor Orospu!” dedi. Bana bir Bira verdikten sonra, arkadaşı uyanmasın diye salonun ışıklarını kapadı. 5 dakika sonrasında salona üstünde erkek gömleği olan bir kadın girdi ve “Neden karanlıkta oturuyorsunuz?” deyip ışıkları yaktı. Ben o esnada minik dilimi yutacaktım! Bir Orospu beklerken, karım karşımda bir erkek gömleğiyle duruyordu! O da beni görür görmez ne yapacağını şaşırdı ve dondu kaldı. Bir an şaşkınlığımı üzerimden atıp ayağa kalktım ve ne yapacağımı bilmeden elimi tokalaşmak için uzattım, “Merhaba ben Engin!” dedim. O da bozuntuya vermeden, “Ben Banu, memnun oldum.” dedi ve tekli koltuğa oturdu. Ben hiç bir şey söylemeden Biramı içmeye devam ettim ve bira bitti. Arkadaşım karıma, “Bira almaya gidiyorum, sen de içermisin?” dedi. Karım da, ‘Evet’ anlamında kafasını salladı.

Arkadaş Bira almaya gidince karım bana, “Lütfen birşey söyleme, eve gidince konuşalım!” dedi. Ben de, “Tamam! Sus!” dedim. Biralar geldi, arkadaşım içmiyordu ve “İzniniz olursa yatmak istiyorum, siz zevkinize bakın!” dedi ve yatmaya gitti. Evde derin bir sessizlik oldu, ne ben, ne de karım konuşuyorduk. Karım oturduğu koltuktan kalkıp yanıma geldi, boynuma sarılıp sessizce ağlamaya başladı. “Lütfen affet beni!” diye hem ağlıyor, hemde boynumu öpüyor, dudaklarımdan öpmeye çalışıyordu. Karımın ağlamasına dayanamadım ve ben de ona sarıldım yiyişmeye başladık. Adrenalinimiz yükselmişti ve karım birazcık rahatlamıştı. Hiç bir şey olmamış benzer biçimde öpüşmeye başlamıştık. Karım amının yalanmasına bayılırdı, elleriyle kafamı aşağıya, amına doğru itmeye başlamıştı. Amına indim ve biraz önce başkalarının siktiği amı yalamaya başladım.

Karım almış olduğu zevkten titreyerek ağzıma boşaldı. Beni yere iterek halının üstüne uzattı, üzerime çıkıp yarrağımın üzerine oturdu ve inip kalkmaya başladı. Karımın kaç defa Orgazm bulunduğunu hatırlamıyorum, ama bende artık dayanacak hal kalmamıştı ve amının derinliklerine patladım. O sırada dostum içeri girdi ve “Banu kadın bizler senin içine boşalamadık, fakat Engin boşaldı?” deyince, karım, “Lütfen bizi sadece bırakırmısın!” dedi. Arkadaşım da, (Banunun benim karım olduğunu bilmiyormuş!), “Kolay gelsin Banu kadın!” dedi ve yatmaya gitti. Biz o gece sabaha kadar uyumadan, her türlü pozisyonda sikiştik. Sabah saat 8:00 gibi karımı orda bırakıp, ben eve gittim…

Karım da saat 11:00 benzer biçimde geldi eve. O gün tatildi ve biz de evdeydik. Karımla konuşmak istiyordum, fakat kelimeler boğazımda düğümleniyordu, ne diyeceğimi, nasıl başlayacağımı bilmiyordum. Salonda oturuyorduk, karım yanıma geldi ve söylemeye başladı. Bu ihalenin kendi çalıştığı firma için de oldukça mühim bulunduğunu, o yüzden karşı şirketin sorumlularını memnun etmesi için, patronun kendisini adamlara gönderdiğini anlattı ve “Ne yapmamı istiyorsun?” diye sordu. Bir anda ayağa kalktım, pantolonumu çıkardım ve “Yala! Anasını siktiğimin Orospusu seni!” deyip sikimi ağzına verdim. Karım büyük bir iştahla sikimi yalamaya başladı. Benim de kelimeler ağzımdan dökülmeye başladı, “Peki bu sabah ben ordan ayrıldıktan sonrasında niçin geç geldin?” diye sormuş oldum. Karım da, “Sabah sen gidince ben de çıkmak için hazırlanmaya başladım, ama uyandılar ve son bir defa sikişmek istediklerini söylediler, ben de mecburen işlerini bitirip öyleki geldim!” dedi. Ben de o sırada duymuş olduğum hırs ve hazla karımın suratına boşalıp, “Yatalım artık!” dedim. Karım yüzünü sildi, gittik yattık. Karımı öptüm ve gecenin yorgunluğuyla bütün gün uyuduk. Bu olanlara karşın karımı oldukça seviyorum ve hep seveceğim…