Slm, ben Burak. Size ÖSS telaşıyla geçirdiğim bir anımı anlatacağım. Liseden mezun olduğum ilk yıl ÖSS’yi kazanamamıştım. İkinci yıl de denemek istemiştim. O yıl yan komuşumuzun kızı Melisa da ÖSS’ye girecekti. Melisa dünya güzeli değilse de, yeniden de fazlaca güzel bir kızdı. Özellikle onun güzel göğüsleri beni çıldırtıyordu. Ellettirmiş herhalde Orospu, göğüsleri öteki kızların göğüslerinden oldukça büyüktü. Annemle onun annesi çok sıkı-fıkı arkadaşlardı, nerdeyse hergün bizlere gelirdi. Son zamanlarda benle beraber Öss Hazırlık soruları çözsün diye kızını da getirmeye başlamıştı. Annemler salonda sohbet ederken, biz de kızı Melisayla beraber odamda soru çözüyorduk. Ben bildiğim konularda ona yardım ediyordum, o da bilmiş olduğu konularda bana yardım ediyordu.

Bir gün tekrar ben odamda sual çözüyordum, bunlar yine bizlere geldiler. Melisa direk odama geldi ve tam yanıma oturdu, bana iyice yaklaştı. Melisanın devasa göğüsleri koluma değdikçe ben tahrik oluyordum ve soru çözecek dikkat kalmıyordu. Kasıtlı olarak onun bilmiş olduğu konulara geçtim, Melisa, “Şu soruları bana anlatırmısın?” dedim. O da, “Tabiki…” diyerek soruları anlatmaya başladı. Bense onun göğüslerine bakmaktan dinliyormuş benzer biçimde yapıp, dinlemiyordum bile. Bu birkaç soru çözdü ve bana, “Anladın mı?” diye sordu. Ben anlamadığım halde, “Evet anladım, fakat şu soruları da bilmiyorum, onları da anlat.” dedim ve birkaç sual daha gösterdim. Bu anlatıyordu, ama ben yine göğüslerine dalmıştım. Birden anlatmayı bıraktı ve, “Sen benim göğüslerime mi bakıyorsun?” dedi. Ben, “Yok canım nerden çıkardın?” desem de, O ısrar etti, “Hadi hadi, bal şeklinde de bakıyordun, itiraf et!” dedi.

Ben yakalandığım için utanmıştım ve daha önemlisi içimi bir vehamet kapladı, ya gider de annemlere söylerse diye. Hemen özür diledim, “Ya kusura bakma istemeden oldu, söz birdaha yapmam…” diye kıvırmaya başladım. Gidip söylemesin diye ne yapacağımı bilmiyordum, korkudan altıma edecektim valla. Fakat asla beklemediğim birşey oldu ve Melisa bana, “Göğüslerim hoşuna gidiyor değil mi?” dedi. Melisanın bu soruyu sormasına ben oldukca şaşırdım, fakat işime de geliyordu. Bütün cesaretimi toplayıp, “Evet, fazlaca güzel göğüslerin var!” diyebildim. Melisa, gülümseyerek, “Biliyorum!” dedi ve göğüslerini koluma yapıştırdı, iyice sürtmeye başladı. “Başka neremi beğeniyorsun?” dedi. Artık tüm korkularım kaybolmuş, cesaretlenmiştim, “Her yerini beğeniyorum, fazlaca güzelsin, seni seviyorum!” dedim. O da benden fazlaca hoşlandığını söyleyince, ben iyice rahatlamıştım. O gün öylece bizler ÖSS sorularını bir kenara bıraktık ve cinsellikle alakalı konulardan konuştuk hep. Annem ve Melisanın anası salondan sohbet ederek çıkarken, biz de muhabbeti kestik ve gittiler. O gece yatarken, Melisayı düşünerek tam 3 kez 31 çektim.

Artık nezaman bizlere gelseler, bizler odamda ÖSS soruları çözüyoruz diye, hep seksle alakalı konulardan konuşuyorduk. Ve üstelik işi biraz ilerletmiş, artık öpüşmeye de başlamıştık. Öpüşürken göğüslerini de okşuyordum ve sikim kazık gibi oluyordu her seferinde. Fırsatını bulsam Melisayı sikecektim, ama annem ve annesi sürekli salonda oturuyorlardı. Her seferinde ancak öpüşüp elleşmekten öteye gidemiyorduk. Bir gün artık canıma tak etti ve bunlar gelmeden altıma külot giymeden sadece şort giydim, böylece şortumu derhal indirip kaldırabilecektim. Yani kafamda kıza Saxofon çektirmek vardı. Bunlar geldiler, anası annemle salona, Melisa da herzamanki benzer biçimde, beraber ÖSS soruları halletmek için direk odama tabi. Biraz öpüşmeden sonrasında yarrağım dikleşmişti. Melisanın elini tutup şortumun içerisine soktum ve okşattım biraz. Sonra sessiz bir şekilde yarrağımı yalamasını söyledim. O da sessiz bir şekilde, “Olmaz, görürler!” dedi.

Şortu onun için giydiğimi, annemlerin bizi salondan görmelerinin katiyen bulunduğunu, salondan çıkarlarsa kapı sesini duyunca şortumu hemen çekeceğimi söyleyerek, ikna ettim ve şortumu indirip yarrağımı çıkardım. Melisa eğildi, yarağımı ağzına aldı ve başladı yalamaya, emmeye. Çok güzel yalıyordu. Ben de elimi onun tişörtünden içeri yerleştirip göğüslerini elliyordum. İkimiz de acaip azmıştık. Göğüslerini bırakıp elimi eteğinin altına sokup, külodunu ellediğimde, külodu sırılsıklamdı. Külodunu kenara sıyırıp amını okşamaya başladığımda, Melisa titreyerek orgazm oluyordu. O heyecanla yarrağımı öyle bir emmeye başladı ki, benim de boşalmam an meselesiydi. Yanıma tedbiri almıştım (Peçete)! Yarrağımı kızın ağzından zor kurtardım ve Peçeteye boşaldım. Sonra derhal şortumu çektim yukarı. Kendimize çeki düzen verdik ve annemler salondan çıkana kadar sual çözüyor benzer biçimde yaptık. (Bu arada, annemler hergün hergün bu kadar ne konuşuyorlar anlamıyorum!)

İleriki günlerde bu vakası bu şekilde birkaç defa tekrarladık. Her seferinde oldukca heyecanlı ve zevkli oluyordu. Ama ben Melisayı sikmeyi düşünüyordum ve “Aşkım seni sikmek istiyorum!” diye buna açıldım. O yine hemen, “Olmaz!” diye itiraz etti doğal olarak. Ama ben kararlı ve ısrarlıydım. Fakat tüm ısrarlarıma rağmen kabul etmiyor, “Saçmalama ya, bakireyim!” diyordu. Baktım amdan siktirmeyecek, son çare olarak, “Götten sikeyim ozaman!” dedim. Bu sefer, “Götten de acıyormuş.” dedi. Ben kudurmanın eşiğine gelmiştim, “Meraklanma 1-2 acır, sonra sende müthiş zevk alırsın.” dedim. Biraz konuştuktan sonra, götten vermeye ikna oldu. Ama bu sefer de, “Kesinlikle burda olmaz! Annemler salondayken yapmam!” demeye başaldı. Aslında benim odamda ben de tırsıyordum, “Tamam, yer mevzusunda başka bir çözüm bulalım!” dedim. Ama sonraki günlerde de kızı götten sikebileceğim başka bir yer bulamadığım için mecburen Saksofon çektirmekle idare ettim…

Aradan yedi gün falan geçmişti, okuldan fazlaca samimi bir arkadaşın annesi babası yazlığa tatile gitmişti. Arkadaşla konuştum, evine kız atacağımı söyledim. Arkadaş kabul etti. Sıra şimdi Melisaya gelmişti. Melisaya, annesine, “Bugün bir arkaşın evinde 6-7 şahıs öbek olarak çalışacağız ve ÖSS tecrübe etme testi çözeceğiz, Burak ta katılıyor.” dedirttirdim. Annesi benim de olacağımı duyunca hemen izin vermiş. Melisayı evlerinden aldım, arkadaşın evine götürdüm. Arkadaş bizi içeri aldı ve evi bizlere bıraktı, “İşiniz bitince telefon açarsınız, gelirim.” diyerek gitti. Biz kapıyı peşinden kilitleyip, perdeleri çektik derhal. Heyecandan kalbimiz duracaktı nerdeyse. Hemen sevişmeye başladık. Kız korkudan iyi mi titriyordu ama. Kızı ürkütmemek ve son anda vazgeçmesini önlemek için birazcık ağırdan almaya başladım. Yavaş yavaş öpüyor, onu sikişe iyice hazırlamak için nazikçe davranıyordum. Hiç çabuk etmeden, bunu öyleki bir azdırdım ki, bu kendiliğinden soyunmaya başladı…

Ben de ağır ağır soyundum ve nihayet biz de çırılçıplak kaldık. Önce salonun ortasında bir süre daha öpüştük, sonrasında arkadaşın döşek odasına gittik. Yatağa uzanıp biraz daha öpüştükten sonrasında, kızın amı götü ağzıma gelecek biçimde üzerime aldım ve 69 pozisyonuna geçtik. Ben, kızın, bugün için özel olarak traş etmiş olduğu kaymak benzer biçimde am deliğini yalarken, o da benim kazık şeklinde olmuş yarrağımı çılgınlar şeklinde yalıyordu. Arasıra belimi yükseltip, yarrağımı ta gırtlağına kadar sokuyordum. Amını yalarken de, arda sırada dilimi amının içine sokuyordum. Amını dillerken, bir taraftan da götünü parmaklayınca, kız zevkten kuduruyor, ağzıma seller sular şeklinde boşalıyordu. Ben de fazla dayanamadım ve kızın ağzına boşaldım! Kız spermlerimi (tiksindi herhalde) yutamadı, kusacak gibi oldu ve yarısını yarrağımın üstüne akıttı ağzından. Hemen kalktık, doğruca banyoya gittik. Kız ağzını yüzünü yıkadı, ben de sikimi suya tuttum, spermleri yıkadım. Sonra yeniden yatağa döndük.

Bunu sırt üstü yatırıp, biraz daha öpüştükten sonrasında, o beni hasta eden kocaman göğüslerini emdim yaladım bir müddet. Sonra bunu yüzüstü döndürüp yatırdım. Götünün yanaklarını ayırıp, götünün o küçücük deliğini yalamaya başladım. Götünü biraz da parmaklayınca, benim yarrak yine kazık gibi olmuştu. Bunun belinden tutup kaldırarak, dört ayak üzerine domalttım. Kıza elleriyle götünün yanaklarını ayırmasını söyledim, yapmış oldu. Ortaya çıkan götünün deliği okadar görkemli görünüyordu ki, fazla dayanamadım ve götünün deliğine bolca miktarda tükürüp, yarağımın kafasını götünün deliğine dayadım. Biraz ittirdim, ama girmiyordu. Götü çok dardı ve nede olsa ilk kez alacaktı götten, ve üstelik kız kendini kasıyordu. Kendisini kasmamasını, serbest bırakmasını söyledim ve yüklendim. Biraz zorladıktan sonrasında kafası girdiğinde, bu bir çığlık attı! “Amına koyum, ne oldu?” dedim. Bu, “Çok acıdı! Yapmayalım!” dedi. “Amına koyum, buraya özellikle bunun için geldik! Götünü sikmeden bırakmam Melisa!” deyip, yüklenmeye devam ettim…

Bu, “Acıyor! Acıyor!” diye debelene debelene, yavaş yavas yarağımı soktum tümden. Kız acıdan bayılacaktı. Biraz hareketsiz bekledikten sonrasında, gidip gelmeye başladım. 15-20 dakika zorla bunun götünü siktim. Artık yarağım götüne oldukca huzurlu girip çıkıyordu. 10 dakika daha pompaladıktan sonra, artık bu da götünü oynatmaya başladı. Belli ki artık acımıyordu ve götünün sikilmesinden zevk alıyordu. Zevkten inleyerek, “Hızlı! Daha hızlı sik aşkım!” diyordu. “Amına koduğumun Osrospusu! Ne oldu? Az önce yok mok diyordun, yapmayalım diyordun!” diyerek iyice hızlandım ve sert sert yerleştirip çıkarıyordum artık. Bu herhalde Orospu dediğime alındı, fakat kimin umurunda, ben pompalamaya devam ettim. Sonunda boşalacağımı anladım ve son bir defa abanarak götüne boşaldım. Az sonra yarrağımı çıkardığımda götü kanamıştı. Kız oldukça korktu, fakat ben, “İlk seferinde olur, normaldir!” diyerek teselli ettim.

Birden saate baktığımızda eve oldukça geç kaldığımızı farkettik. Meraklanmasınlar diye derhal duş alıp giyindik. Ben arkadaşa telefon açtım, “İşimiz sonlandı!” diye. O da, “Tamam, kapıyı çekin sessiz bir şekilde çıkın, ben birazdan gelirim.” dedi. Kapıyı çekip çıktık ve doğruca evin yolunu tuttuk. Eve varınca bu beni annesine övmüş, “Burak iyi çalıştırdı beni, iyi anlattı, tecrübe etme testinde soruların hepsini Burak sayesinde çözdüm. Haftaya birdaha birlikte çalışmaya gidecez…” demiş. Annesi de, “Aferin Burağa, akıllı çocukmuş, gidin gidin doğal!” demiş.

Böylelikle ÖSS sınavına girene kadar, Melisayı her fırsatta götten siktim arkadaşlar! Ve o sene ÖSS’yi kazandım. Zekiyiz ya nasılsa 🙂 Üniversiteyi okumak için başka şehre gittiğim için, ve Melisa da başka bir Üniversiteyi kazanıp başka bir şehre gittiği için, birbirimizi birdaha görmedik. Şu anda ise bambaşka bir şehirde Kimya Ögretmenliği yapıyorum. Ama birzamanlar ÖSS sınavı telaşıyla, Melisanın siktiğim o muhteşem götünü hiç unutamadım…