Cumartesi gecesi arkadaşlarla Disco’ya gittik. Disco’da birazcık takıldık, birşeyler içtik. Pek kayda kıymet karı kız yoktu, arkadaşın otomobiliyle eve dönüyorduk. Arabada giderken ben yanlışlıkla camdan sigara paketini düşürdüm, dost almam için arabayı durdurdu. Arabadan indim, sigarayı aldım. Tekrar binmek için otomobile yaklaşınca arkadaş arabayı ilerletiyordu, doğrusu benimle şakalaşıyordu. Ben de latife olsun diye gelen geçen otomobillere otostop çekiyordum. Birden arasında 2 kız olan bir otomobil durdu. Kızlardan bir tanesi, “Biz kent merkezine bara gidiyoruz, o tarafa gidiyorsan atla!” dedi. “Ne tesadüf, bende bara gidiyordum aslına bakarsan!” deyip hemen bindim otomobile.

Şehir merkezine varana kadar, otomobilde muhabbeti bayağı ilerlettik, belden aşağı fıkralar, sikişli sokuşlu espiriler falan. Sonuçta kızlarla beraber bara gittik. Oturduk içmeye başladık. Sikiş sokuş fıkraları barda da devam etti. Kızlar tam fırlama, gelen geçen adamların önlerine bakıp, “Bunun yarağı büyüktür, bunun siki küçüktür, bu göt siker, bu sikmez, birini daha bulsak ta dörtlü grup yapsak…” gibi espiriler yapıyorlardı. Başka konu yoktu, ve bu konu bar kapanana kadar devam etti. Gitme vakti vardığında, kızlar bana nerde oturduğumu sordular. Ben de, “Bilmiyorum, fazlaca sarhoşum, burası neresi diye?” ayak yaptım. Kızlar da sağolsunlar, ertesi güne kadar evlerinde kalabileceğimi söylediler. Bu teklifi kaçırırmıyım? Yani o kadarda hıyarmıyım? Tabiki kabul ettim.

Arabaya bindik, ben arkada sızmış numarası yaptım. Kızlar kendi aralarında konuşmaya başladılar. Birtanesi diğerine, “Baksana bizimki sızdı kaldı.” dedi. Ötekisi de “Desene bu gece de yaraksız kaldık.” diye yanıt verdi. Sonra evlerine geldik. Kızlar üniversitede öğrencilermiş ve aynı evde birlikte oturuyorlarmış. Sarhoşum diye biri sağ koluma, öbürü sol koluma girip beni salondaki koltuğa oturttular. Kızlardan birisi “Ben bir duş alacam.” deyip banyoya gitti. Ötekisi de üzerini değiştirmek için odasına girdi, fakat kapıyı kapatma gereği duymadı. Başladı soyunmaya. Tabi gözümü hafifçe aralayıp soyunan kızı seyrediyorum. Seyrederken sikim kazık benzer biçimde oldu. Kız sütyenini ve külotunu çıkardı, amı götü ortada. Sonra üstüne ancak gecelik gibi saydam birşey alarak salona doğru geldi.

O sırada ben hafif hafifçe ayılıyormuşum gibi yaptım, ayağa kalkarak kıza tuvaletin yerini sordum, acele işemem gerektiğini söyledim. Kız da, “Tuvalet banyoda, fakat banyo dolu.” dedi. Banyonun kapısını çalarak diğer kıza, “Bizimkisi ayılır gibi oldu, acil işemesi gerekiyormuş.” dedi. Banyodaki kız da, “İyi, gelsin işesin, bir sakıncası yok.” dedi. Öbür kız da bunu bana aktardı ve “Yardıma ihtiyacın var mı?” diye sordu. “Ben sadece giderim.” dedim ve ayağa kalktım, bir iki adımdan sonra sendelermiş şeklinde yaptım. Kız derhal koluma girdi, “Ben yinede yardım edeyim.” dedi ve birlikte banyoya girdik. Bu arada benim yarrak halen kazık benzer biçimde, banyoda diğeri kızı da çırıl çıplak görür görmez sanki daha da büyüdü, pantolonuma sığmaz oldu. Bana yardım eden kız kemerimi çözdü, pantolonumu ve külodumu aşağıya sıyırdı. Sıyırmasıyla beraber öteki kıza, “Benim gördüğümü sende görüyormusun?” dedi. Öteki kız da, “Ufff, o ne öyle! Yerim ben o siki!” dedi.

Ben de bu arada kızlara, “Önce bir işeyim de, sonra ne yapacaksınız yapın!” dedim. Külotumu indiren kız hemen sikimi eline aldı ve sikimle klozetin deliğine nişan almaya çalıştı, ama beceremedi. Duştaki kız da, “Küvete işesin! Sonrada güzelce bir duş alır!” dedi. Üstümde kalan elbise parçalarını da çıkarıp beni küvete çıkardılar. Üçümüz birden küvetteyiz, ben kazık gibi sert sikimle başladım işemeye. Hortum gibi işiyordum, neresi denk gelirse, küvete, fayanslara, kızların ayaklarına, bacaklarına. İşemem bittikten sonra, birisi süngere şampuan döküp yarrağımı yıkadı ve duruladıktan sonrasında da önüme çömelip başladı yalamaya. Öbür kız da omuzlarımı, sırtımı ve kalçalarımı köpükledi ve dudağıma yapıştı. Kızın dudaklarını öyle bir öpüyordum ki sanki koparacaktım.

Üçümüz birbirimizi yıkadıktan sonrasında kurulanıp salona geçtik. Kızlardan birini kanepeye domalttım ve amına sokarken, rahat sikmem için diğeri de onun amını açıyordu. Domalttığım kıza öyleki bir sokmuştum ki, soktuğum kız bağırınca ötekisi de korktu ve irkildi. Kökleye kökleye, hızlı hızlı sikiyordum amını. Arasıra yarağımı çıkarıp diğerinin ağzına sokuyordum. Hepsini sokmayı deniyordum ve sikim gırtlağına kadar girmesine rağmen 3’te 1’ini anca alabiliyordu ağzına. Sonra tekrar domalan kızın amını sikmeye devam. Kendimi övmek gibi olmasın da, fazlaca uzun sikişirim. O amını siktiğim kız inleyerek orgazm olup boşaldıktan sonrasında altımdan çekildi ve bana, “Göt sikmeyi de severmisin?” diye sordu. “Dalga mı geçiyorsun? Göt sikmeye bayılırım!” diyince, kız arkadaşına, “Al işte sana fırsat, hep merak ediyordun göt vurdurmak iyi mi birşey diye, ilk fırsatta götümü siktirecem diyordun, hadi siktir bakalım götünü!” dedi.

Kulaklarıma inanmıyordum, ben kendi kendime acaba götten de verirler mi diye düşünürken, kısmet kendiliğinden çıktı karşıma. Kız, “Bak ilk kez götten yiyecem, ona gore yavaş ol!” deyip domaldı kanepeye. Ben, “Tamam, yavaş olurum.” dedim, kızın götüne yarrağımı dayayıp, birazını soktum. Kız, “Acıyor! Acıyor!” diye ağlamaya başladı. Arkadaşı kızı hemen altımdan çekti, bana, “Beni sik götümden, ben alışkınım, götten oldukca verdim!” dedi ve önüme domaldı. Bunu diyen senmisin, sikimi götüne dayadım ve nispet yaparcasına öyle sert soktum ki, hayvan benzer biçimde yüklendim. Daha önce bir göte bu kadar sert soktuğumu hatırlamıyorum. Bu da bağırdı, ama, “Devam et, hepsini sok! Daha sert sik götümü!” diye. “Bunu sen istedin!” deyip kızın götünü öyleki bir sert sikiyordum ki, vura vura kasıklarım ağrıdı. Kız gerçekten söylediği benzer biçimde götten vere vere bu işin ustası olmuş, tam boşalacağım sırada götüyle sikimi boğuyor, bir türlü boşalmama izin vermiyordu.

İnanılmaz zevk alıyordum. Sadece ben değil, götünü siktiğim kız da zevkten kuduruyordu, kim bilir benden daha oldukca zevk alıyordu. Abartısız kız beni boşalttırmadan yarım saaten fazla bana götünü siktirdi. O azca önce götünü sikerken ağlayan öteki kız ise hayretle ve gıptayla arkadaşının götüne girip çıkan yarrağımı izliyordu. Götünü siktiğim kız 15 dakika sonra ne hikmetse bana, “Boşalmak istiyormusun?” diye sordu. Ben, “Evet!” diyince, arkadaşına, “Dölleri yakalamaya hazır ol!” dedi ve arkadaşını ensesinden tutarak ağzını, götüne girip çıkan yarağıma yaklaştırdı. Sonra elini arkaya atarak, yarrağımı tuttu ve götünden çıkardı. Öbür kız ağzını açmış bekliyordu, yarrağımı ağzına alır almaz ben o şekilde bir boşaldım ki, döllerimin bir kısmı direkt kızın gırtlağına gitti, bir kısmı da ağzından dışarı akıyordu. Bu arada demin götünü siktiğim kız altımdan çıkmış, arkadaşının ağzından taşan döllerimi yalıyordu. Müthiş rahatlamıştım.

Bir vakit dinlendikten sonra o götten siktirmeye alışık kız mutfaktan boş bir şişe getirdi. Arkadaşını domalttı ve şişeyi arkadaşının daracık götüne yavaşça soka soka, içinde çevire çevire, arkadaşının götünü alıştırmaya başladı. Şişenin rahatça girip çıkması için arada bir de kızın göt deliğine tükürüyordu. Epey bir uğraştıktan sonrasında artık şişeyi çıkarınca, kızın göt deliği birkaç saniye aleni kalıyor, sonra kendiliğinden yavaş yavaş kapanıyordu. Bu görünüm karşısında benim yarrak yeniden taş şeklinde sertleşti. Son bir kez daha şişeyi götüne soktu ve arasında sağa sola çevirdi. Bana, “Hazır ol, şimdi şişeyi çıkarınca, derhal yarrağını sok! Tamam mı?” dedi. Ben yarrağımın kafasını tükürükleyip, “Tamam!” dedim ve kızın götüne yaklaştım. Kız, “Çekiyorummmmm!” diyerek şişeyi çekti. Çeker çekmez aleni kalan göt deliğine ben yarrağımı soktum. Oh be, nihayet! Çok huzurlu girmesine karşın kızın götü oldukça dar ve sıcacıktı! 15-20 dakika kadar kızın götünü siktim ve götüne boşaldım.

O gece dinlene dinlene, sabaha kadar iki kızı da amdan ve götten siktim. Hemde ne sikme! Değişik farklı pozisyonlarda siktim! Artık her haftasonunu kızların evinde geçiriyorum ve devamlı sikişiyoruz. Merak edenler için yazıyorum, kızlar patlıcan moru renginde bir V.W. Golf’la geziyorlar…