Slm, ben Fuat, 42 yaşındayım. Ankarada Emlakçılıkla uğraşan biriyim. Çankayada bir binanın birinci katında bir ofisim var ve haliyle yanımda eleman çalıştırma zorunluluğu var, satılacak bölgeleri imlemek ve ofiste hizmet için. Bir dostum bana birini önerdi emek harcaması için. Ben de, “Yolla gelsin!” dedim. Sonradan öğrendiğime göre bu çocuk, benim arkadaşın zaman zaman siktiği kadının üvey oğlu imiş, çocuğun babası vefat etmiş. Çocuk 16 yaşında, beyaz tenli, hafif etine dolgun, çok parlak bir genç. Yanımda çalışmaya başladı. Aradan 2-3 ay geçti işe başlayalı ve bana iyice ısınmıştı çocuk. Fakat çocuğun davranışları birazcık farklı geliyordu bana, fakat aklıma hiç seks falan gelmiyordu.

Bir akşam, saat 21:00 olmuştu, işimizi yeni bitirdik, toparladık, ofisi kapatıp çıkacağız. Çocuk, “Abi ben birazcık kalmak isterim, sonrasında kilitler giderim!” dedi. “Neden kalmak istiyorsun?” diye sordum. “Annem bugün eve geç gelmemi istedi, dışarda kalacağıma burada bekleyeyim.” dedi. Anladım ki anası yeniden eve birini atmış. “Olur, ama burada yalnız ne yapacaksın? Sıkılır veya korkarsın!” dedim. “Evet, ama ne yapayım?” diyince dayanamadım, “Hadi bir saat kadar ben de kalayım da, hem yarınki işimi yaparım, hem de sana arkadaş olurum!” dedim ve kaldım. Sonra çocuk diğer odaya, ben kendi odama geçtim. Bir ara, yarınki işle ilgili birşey söylemek için yanına gittim, geldiğimi farkedemedi, internette Pornositelerine girmiş, çıplak karı ve adam resimlerine falan bakıyordu…

“Ooooo, aferin be, sen de başlamışın!” dedim. “Yok abi öylesine girdim.” dedi. “Olsun canım, erkeksin, gireceksin elbette!” dedim. “Abi ben daha hiç o işi yapmadım, oldukca mu erken benim için?” dedi. “Artık tarihi, yapabilirsin!” dedim. “Ama benimki oldukça küçük, korkuyorum!” dedi. Şaşırdım, asla beklemediğim bir cevap oldu. “Abi kızmazsan, bu konuda bana biraz malumat versen olur mu?” dedi. “Olur canım, fakat bu iş ancak malumat ile olmaz, tatbikata da geçmen lazım, sadece o zaman öğrenirsin!” dedim. “Nasıl olacak o?” dedi. “Sana bir Orospu bulalım!” dedim. “Olmaz, ilkin nasıl ve neler yapacağımı bilmiyorum lazım!” dedi. Ne diyeceğimi şaşırdım. Parmağıyla işaret ederek, “Benimkisi bu kadar.” dedi. (İşaret parmağı kadar bile değilmiş!). “Kalkmışı mı?” dedim. “Hayır kalkmamışı. Kalkınca da 2 cm ancak büyüyor!” dedi. “İnanmam!” dedim. “Valla!” diyerek ekledi, “İstersen gösterebilirim?” dedi.

Bu arada bana birşeyler olmaya başladı, içim kıpır kıpır ediyordu, “Peki aç bakalım!” dedim. Açtı, gerçekten küçük ve ince bir yarağı vardı. “Bu düzgüsel mi?” dedi. “Normal sayılır!” dedim, fakat düzgüsel değildi aslen, o yaşlarındaki gencinki ele avuca gelir olması lazımdı. “İçimde kuşku var abi, normal olup olmadığı konusunda. Anneme de sordum, o da düzgüsel dedi. Ne olur senin yarağına bir bakabilirmiyim?” dedi. Şok oldum. Sebebini bilmiyorum fakat, bu arada ben çok müthiş bir halde tahrik olmuştum ve sikim kalkmaya başlamıştı. Utandım, ama içimden de imlemek geliyordu, “Ayıp olur ama!” dedim. “Kızma ama abi sadece güvenli olmak istedim, ne olur göster!” dedi. “Peki!” dedim, çıkarttım. Benimkini kalkık vaziyette görür görmez, “Ama bu benimkinden çok büyük ve benimki bu kadar dik durmuyor!” dedi. “Kalkıyor mu hiç olmazsa?” dedim. “Evet kalkıyor.” dedi. “Ne yapıyorsun kalkınca?” dedim. Utandı cevap vermek istemedi, “Utanma, konuşuyoruz madem, çözüm bulalım!” dedim. “31 çekiyorum.” dedi. “Boşalabiliyormusun?” dedim. “Kendimle de oynayarak 31 çekersem boşalıyorum.” dedi. “Nasıl kendinle oynayarak, nerelerinle oynuyorsun örneğin?” dedim. “Yaaaaa yanlış anlarsın beni!” dedi. “Utanma söyle!” dedim, tabii samimi bir eda ile. “Göğsüm ve kalçalarımla da oynayarak yapıyorum.” dedi.

Anladım ki gay eğilimi var çocukta, “Ne güzel!” dedim, fakat kendi sözlerime kendim şaşmaya başladım, insiyaki olarak çocuğa asılıyordum. O da bana, “Abi sen ne yapıyorsun kalkınca?” dedi. “Canım ben evli biriyim, kalkınca eşimle sex yapıyorum!” dedim. “Peki gençken, hani benim gibiyken ne yapıyordun?” dedi. “Gençken senin şeklinde yapardım!” dedim. “Peki bir hanımla yapmak oldukca mu değişik?” dedi. “Tabiki, bunu hanımla, veya bazen erkekler erkek erkeğe de yapar, farklı olur!” dedim. “Ya abi ben de onu soracaktım sana, korktum sormaya, erkek erkeğe nasıl oluyor acaba?” dedi. Ben artık az az niyeti bozmuştum, “O oldukça başka bir zevk!” dedim. “Tamam da, daha mı iyi, yoksa daha mı fena?” dedi. “Daha iyi!” dedim, şu sebeple artık aklımdan resmen çocuğun götünü sikmek geçiyordu. “Peki, yapan mı yaptıran mı fazlaca zevk alır?” dedi. “İkisi de!” dedim. Bu arada benim sikim halen aleni ve kazık gibi duruyordu. O sandalyede oturuyor, ben yanında ayakta duruyorum. “Peki iyi mi yapıyorlar?” dedi. “Önce birbirlerinin sikini bol bol yalarlar ve iyice sertleştiriler, sonra sikecek olan ötekinin götünü krem benzer biçimde birşeyle veya tükürükle ovalayarak gevşemesini sağlar ve yavaşça içine girer ve sürer. Sonuçta ikisi de zevkin doruklarına ulaşır!” dedim.

“Abi kızma fakat inan oldukça merak ediyorum.” dedi. Bende filim kopmuş zıvanadan çıkmıştım iyice, “Canım önünde duruyor, merakını gidersene!” dedim. “Ciddimisin?” dedi. “Evet ciddiyim, istersen ağzına alıp yala birazcık!” dedim. Çekinerek sikime dudaklarını uzattı, yavaş yavaş derken sikimin yarısına kadar ağzına alarak yalamaya başladı. Ama ben kendimden geçiyordum. Sikimi biraz yaladıktan sonra durdu, “Hadi abi ikimiz aynı anda tecrübe edelim!” dedi, benim de onun sikini yalamamı istiyordu. Ben daha hayatımda hiç sik yalamamıştım, sırf çocuğun götünü sikebilmek uğruna kabul ettim ve “Tamam madem, soyunalım da deneyelim!” dedim. Kalktı ve üzerindekilerini çıkararak koltuğa uzandı. Ben de soyundum ve koltuğa yan yana ters yattık, 69 olduk, ben de onun o ufak yarağını yalamaya başladım. İlk kez oluyordu bu, fakat kendimi tutatmıyordum. Bir müddet sonra götünün deliğini parmaklayarak ve ovalayarak iyice yumuşattım. Müthiş zevk almaya başladı ve “Abi sikini götüme soksana!” dedi.

Hemen pozisyon değiştirip arkasına yan yatar vaziyette 66 pozisyonuna geçtim. Sikimin kafasını götünün deliğine yavaşça dayadım ve acıyıp vazgeçebileceğini, kaçabileceğini düşünerek, bir anda yüklenerek hepsini köküne kadar soktum. Benim dev gibi yarrak gencecik çocuğun minnacık ve hiç sikilmemiş daracık götüne girince, çocuk nasıl bağırdı fakat! Hemen elimle ağzını kapayıp kımıldamadan öylece kaldım. Çocuk acıdan kaçmaya kalkıştı, fakat iş işten geçmiş, yarrak dibine kadar girmişti, sımsıkı kenetlendim bırakmadım. Bir iki dakika sonrasında sakinleşmişti, elimi ağzından çektim, bağırmadı fakat halen burnundan soluyordu. Sikimi içinde birazcık oynattım, bu hemen, “Ne olur kımıldama abi, oldukca acıyor!” dedi. “Tamam!” dedim. Bu arada ensesini ve uzanabildiğim kadar göğüs uçlarını yalamaya başladım. Çocuk bir süre sonra rahatladı, göt deliği de iyice gevşemişti ve yavaş yavaş kendisi hareketlenmeye başladı. Hazır olduğunu anlar anlamaz ben gidip gelmeye başladım. Az biraz hızlandığımda, “Yavaş!” diye kıvranıyordu. Ama bende tahammül kalmamıştı, hızlı süratli pompalayarak sonunda içerisine boşaldım ve içinden çıkarmadan arkasına uzandım yattım. 3-4 dakika kadar öylece kaldık.

“Çok acıdı!” dedi. “İlk olduğundan o, bundan sonrasında bu acıyı duymazsın. İçinde beklerken nasıldı?” dedim. “O mükemmeldi!” dedi. “İşte aynı olur bundan sonra!” dedim. O günlük öylece bıraktık, ama sonraları artık derhal derhal her gün sikişiyorduk. Ben istemesem de, akşamları kapatma saatinde ofiste kimse kalmayınca, götünü sikmem için kendisi ısrar etmeye başlamıştı.

Çocuğun üvey anası de ofise sık sık gelir giderdi. 30-35 yaşlarında, etine bayağı dolgun, hoş bir bayandı. Aklımdan onu da sikmek geçmeye başlamıştı, fakat oğlu ve annesi olmaz diye düşünüyordum. Bir akşam yeniden ofiste çocuğu sikmeden ilkin götünü ovalıyordum, “Çok güzel götün var, aynı annenin götü benzer biçimde, onun götü de fazlaca hoşuma gidiyor!” dedim. “Farkındayım, annem geldikçe bakışların belli ediyor!” dedi. “Kızmıyorsun ümit ederim?” dedim. “Yok ya niçin kızacam, öz annem değil ya, hem ben bile bazen dayanamayıp bakıyorum!” dedi. Çok rahatlamıştım, “Annenle arayı bulup onunla da sikişsem kızarmısın peki?” dedim. “Olmaz, kızarım! Beni sikiyorsun ya işte!” dedi. “Ama arada bir hanım amı götü sikmek te lazım!” dedim. “Bir şartla olur!” dedi. “Ne?” dedim. “Kızmayacağına söz verirsen söylerim!” dedi. “Söz kızmayacam!” dedim. “Aranızı bulmanıza ben de yardım ederim, fakat bir seferinde ayarlayacağız, siz sikişirken ben de sizi seyredecem, yoksa bozarım bu işi!” dedi. “Merak ettiğin nedir ki?” dedim. “Onu iyi mi siktiğini görmek istiyorum!” dedi. “Peki, tamam!” dedim.

İki hafta kadar sürdü, yemekti, akşam bardı, haftasonu piknikti, derken annesiyle yakınlaştık ve bir gece de evlerinde iken, çocuk yatınca sikiştik. Daha sonraları annesini de haftada 2-3 kez sikmeye başladım. Çocuk, “Ee artık şu bizim sözün tarihi gelmedi mi?” dedi. “Tamam da, nerde ve iyi mi yapacaz?” dedim. “Rakı sofrası için bana para ver, ben ayarlarım herşeyi!” dedi. “Tamam!” dedim ve bir miktar para verdim. Evlerinde bir Rakı sofrası kurmuş, herşey var. Yemek, Rakı, üstüne Bira derken kafalar iyi oldu. Ve çocuk, “Ben yatıyorum, sarhoş oldum, siz devam edin!” diyerek gitti. Annesinin döşek odasında gizlenecek yer ayarlamış, oraya girmiş. 5 dakika sonrasında ben hanıma, “Hadi yatakodasına gidelim!” dedim. O da, “Oğlan uyusun bekle!” dedi. “Aman yaa, sanki bilmiyor mu?” dedim. “Nerden bilecek?” dedi. “Olur mu, senin başka erkeklerlede sikiştiğini biliyor!” dedim. Şaşırarak güldü, “Ciddi mi ya? Sana da söylemiş oldu haa bunu?” dedi. “Evet söylemiş oldu! Kızma çocuğa, tam erişkinlik çağında, bırak artık öğrensin birtakım şeyleri!” dedim. “Ben mi öğretecem, gitsin orospulardan öğrensin!” dedi. “Öyle değil ya, sen sex konusunda huzurlu davranmazsan ürküp hiç kimseye yaklaşamaz!” dedim. “O ne hınzır o! Açık yerlerimi görünce yemek benzer biçimde bakar hep!” dedi ve güldü.

Kalktık yatakodasına geçtik, soyunduk ve şehvetle yiyişmeye başladık. Önce altıma aldım, amına soktum süratli hızlı gidip gelmeye başladım. Kadın sarhoşluk ta var, çıldırıyor resmen, “Devam et aşkım, devam et!” diyordu. Sonra ben alta yattım, o üzerime çıktı, sikişmeye devam ediyoruz. Bir taraftan da kadının götünü okşuyordum. Kadın, “Aşkım parmağını popoma soksana!” dedi. Belli ki oğlu da bu duyguyu annesinden almış. Parmağım götünün deliğinde, amdan sikişe devam ederken, bir el parmağımı tutarak uzaklaştırdı kadının götünden. Ne göreyim, çocuk gelmiş ve siki de elinde annesinin peşinde duruyor, götüne sokmaya çalışıyor! Kadın irkildi, “Ne oluyor yaa?” dedi, baktı gerisinde çocuğu görünce çığlığı bastı ve çocuğa vurmak istedi. Elini tuttum, “Delirdin mi, evladı korkutma!” dedim. “Saçmalamayın lan Orospu çocukları! Bırakın beni adiler! Siktir olun gidin evimden!” dedi. Çocuk da, “Herkese siktiriyorsun, bilmem sanma, sakın sesini çıkarma yoksa öldürürüm seni!” diyerek halen sikini annesinin götüne sokmaya çalışıyordu.

Ben kollarından tutarak hanımı kendime doğru çekip iyice domalmasını sağladım, çocuk da nihayet sokabildi ve asla beklemeksizin oldukça süratli bir halde gidip gelmeye başladı. Kadın ağzına gelen küfürü ediyordu. Fakat bir müddet sonra, “Bırak kolumu, olan oldu artık!” dedi ve çocuğun rahat sikebileceği şekli almaya ve iki delikten de aynı anda sikilmenin tadını çıkarmaya başladı. Ben altta amından, çocuk da götünden, birlikte sikiyorduk hanımı. Kadını nekadar siktik bilmem ama, saat tutmuş gibi üçümüz de aynı anda boşaldık. Ama ne boşalım! Üçümüz de böğürüyorduk boşalırken, soluk nefese kalmıştık! Çocuk peşinden çekilince, kadın kalkıp banyoya gitti. Çocuk bana, “Ne olur biraz da beni sik!” dedi. “Saçmalama, kadın aslına bakarsanız sinirden kuduruyor, bir de seni siktiğimi görürse bütün apartmanı, polisi bekçiyi başımıza toplar, rezil oluruz hepimiz! Sakın bilmesin bunu! Sakın belli etme!” dedim. Kadın banyodan ulaştığında halen öfkeliydi, ikimize de kızıyordu, küfürler ediyordu. Yarım saat uğraştım, ne diller döktüm yatıştırmak için, birkaç Bira daha içtikten sonra anca sakinleşti. Sonra çocuğa, “Orospu çocuğu gel buraya!” diyerek evladı bağrına bastı. Ben de giyinip gittim…

O günden sonra artık haftada bir Rakı sofrası kurmaya başladık, üçlü olarak! Ama kadın halen çocuğu da siktiğimi bilmiyordu. Çocuğu ancak ofiste akşamları bir tek kaldığımızda sikiyordum. Bu ilişkimiz 5 ay gibi devam etti, sonrasında bunlar İstanbula taşındılar, birdaha da görüşemedik.