Slm, ben Elif, 29 yaşındayım, güzel bir bayanım ve sevgilime deliler şeklinde aşığım, tabi O’da bana. Hem öyleki bir aşık ki beni görünce siki sertleşmeye başlar ve zaman zaman olur ki ufak bir dokunuşta boşalır. Sevgilim 37 yaşlarında, 10 yıldır beraberiz. Ona sikilmeye doyamıyorum, içimi titretiyor ve onu düşününce bile amım sulanıyor. Onunla oldukca alev ateş sevişmelerimiz oldu, bir tanesini sizlerle paylaşmak isterim.

Sevgilim bir iş seyahati için kendisine eşlik etmemi istedi, ben de kabul ettim. Yola çıkarken yanımızda sevgilimin ortağı da vardı. Sevgilimle yeni bir ateşli dakikalar daha yaşayacağımı biliyordum ve heyecanlanmıştım. Ortağı arka koltuğa oturdu, ben önde oturuyordum ve sevgilim otomobil kullanıyordu. Gideceğimiz yol Ankara’dan Konya’ya idi. Hep birlikte birazcık muhabbetten sonra ortağının uykusu geldi ve arka koltuğa uzandı.

Bir müddet sonra ben de sevgilimin omuzuna koydum kafamı. Sevgilim ortağının uyuduğunu, en azından farketmeyeceğini anladığı için ona belli etmeden elleriyle memelerimde gezinmeye başladı. Ben azmaya başlamıştım. Zaten onun dokunması ile benim am deliğimin sulanmaya başlamıştı bile. Ben dayanamayıp başımı onun dizine koydum, sonrasında memelerimi sütyenden çıkarıp, sevgilimin Bady’min altından rahat dokunmasını sağlıyordum. Aradada bir ortağını test eediyordum, acaip heyecan veriyordu bu bizlere. Memelerimi okşuyor, arada uçlarını sıkıyordu. Uçları taş benzer biçimde olmuştu. Bir şey yapamıyor, inlememek için kendimi sıkıyordum. Sonra dayanamadım ve o memelerime dokunurken ben de başımı onun taş benzer biçimde yarağına çevirip, kotunun üstünden dokunmaya, dişlerimle hafiften ısırıklar atmaya başladım. Tırnaklarımla arada çiziyordum…

Sevgilim meme uçlarımı halen sıkıyordu. Dizinden doğruldum, yeniden ortağını test ettim, uyuyordu. Bu arada sevgilim kotunun fermuarını açıp yarağını çıkardı. Kocaman ve sert siki beni bekliyordu. Siki okadar çekici duruyordu ki, onu mutlaka boşaltmalıydım. Ellerimle yarağını birazcık oynadıktan sonra yine dizine yattım ve yalamaya başladım. Sevgilim arada poposunu oynatarak, daha istiyordu. Sikini öyleki bir yalıyordum ki, yutasım geliyordu. Sevgilim saçlarımı yoluyor, daha da bastırıyordu. Bana sert davrandıkça hem yalamayı hem taşaklarını okşamayı sürdürüyordum. Amımın sularının aktığını hissediyordum. Sevgilimin yarağı dudaklarımda iyice ıslanmıştı, dayanamadı ve ağzıma boşaldı. Hiç fire vermeden tüm bunlar ağzımdaydı. Sonra sevgilim fermuarını çekti, birşey yok ayaklarındaydık. Bir zaman sonrasında ortağı uyandı fakat bizler işimizi çoktan bitirmiştik. Bu arada kilotum sırılsıklam olmuştu. Sevgilim rahatlamıştı belki, ama ben fena azmıştım, bir an önce otele gidip delice sikişmek istiyordum.

Otele geldiğimizde saat sabah 4 civarıydı. Hemen sıcak bir duş alıp yatağa uzandık, ben halen kıvranıyordum, yiyişmeye başladık. Siki amıma birazcık değse, amımın etrafında gezinse bile şiddetli orgazm oluyordum, çarşafları parçalıyor, inliyordum. Sevgilim arada bir sürtüyor, arada bir sikinin ucunu amcığıma yerleştirip çıkarıyordu. Deli oluyordum, “Sevgilim lütfen, hadi sok!” diye inliyordum. Bacaklarımı omuzuna alıp, sikini amcığıma sürterek sokmaya başladı. Taşakları yumuşakça, yarağı içimde iken amcığıma değdikçe, onuda içime istiyordum. Defalarca boşalırken saçlarını yoluyor inliyordum. Sonra ben üste çıktım, hakimiyet bendeydi. Bacaklarını ayırdım ve yarağını yalamaya başladım. Sikini yaladıkça sevgilim bacaklarını daha fazlaca ayırıyordu. Sikinin ucunu emiyor, dilimle oynuyor, köküne kadar ağzıma sokuyordum. Sonra taşaklarını yalamaya ve emmeye başladım. Dizlerini kırıp iyice açıyordu. Götüne dilimi uzattım öyleki yalıyordum ki, kendimizden geçmiştik. Götünün deliğini yalamak ikimize de ayrı bir zevk veriyordu.

Sevgilimin altımda eridiğini düşündükçe deliriyordum. Siki, taşakları ve götü yalanmaktan sırılsıklam olmuştu. Benim amcığımda iyice sulanmıştı. Dikleşen memelerimi sikine, taşaklarına, heryerine sürtüyordum. Memelerim sikinde gezindikçe siki kocaman olmuştu. Artık üzerine oturmak istiyordum, o devasa yarağı içimde hissetmek istiyordum. Vücudunu öperek dudaklarına yapıştım. Heycandan kurumuş dudaklarını emiyor, dilini yalıyordum. Bacağını ıslak amımın arasına aldım sürtünüyordum ki, birden beni domaltıp arkadan amcığıma köküne kadar soktu. Artık asla umursamadan deli gibi bağırıp inliyordum, yastığa ağızımı kapatıp parçalıyordum. Sonra popomu öpmeye başladı, popoma arada ısırıklar atıyordu. Ben dizlerimi kırıp iyice domalmış, popomu olabildiğince yukarı kaldırmıştım. Sevgilim dizlerinin üstünde amımı öyle bir sert sikiyordu ki, “Aşkım, sevgilim lütfen!” diye bağırıyordum ve siki amımda iken elimle bacağımın altından taşaklarını okşuyordum.

Sevgilim de parmağıyla götümün deliğini okşuyor, arada bir parmağını hafifçe götüme sokuyordu. Sonra birden am deliğimde serileşmeye başladı, iki eliyle popomu tutup yükleniyordu. Sonra dayanamayıp birden boşaldı ve amımdan aşağı spermleri süzülmeye başladı. Ben dönerek amcığıma dökülen spermleri yayarak zevk alırken, sevgilim üzerime uzandı. Siki amcığımın üzerinde ve vıcık vıcıktı. O kaygan halleri beni çıldırttı ve yeniden orgazm oldum. Birkaç dakika o şekilde sarılıp kaldık. Ter içinde kalmış ve ikimizde yorulmuştuk. Daha sonra Sevgilim dudaklarıma öpücük kondurup banyoya geçti…

Yolculuk süresince sevgilime yaşattıklarımın ödülünü fazlasıyla almıştım, şu anda bile boşaldım, o günü yaşadım sanki. Bunun benzer biçimde daha birçok heyecanlı sevişmelerimiz oldu…