Selamlar, size hikayemi, İstanbulda çalıştığım Randevu evinden, mola verdiğim bir saatte yazıyorum. Adım Kübra, aslında Konyalıyım. 18 yaşında, masmavi gözleri olan, 1.78 uzunluğunda, 61 kiloda, aşırı sex düşkünü bir genç kızım. Sikişmeye 16 yaşımda başladım. Sınıf arkadaşlarımın hemen hemen yeni kalkmaya başlamış olan siklerini kaç defa indirdiğimi bilmem. 16 yaşımda mahallenin çoğu üstümden geçti. Sike doymuyor, hep vurdurmak istiyordum. Bu bende bağımlılık yapmıştı. Güzel bir kız olduğum için yaraksız kalmıyordum, ama yinede yetmiyordu bana. Hoyratça kullanılmak, aç adamların kadınsızlıktan çatlayan siklerini tüm deliklerimde istiyordum.

Eski kocası yüzünden Pavyona düşmüş eski komşumuz Neriman abla, annemi ziyarete geldi. Konya şeklinde mutahassıp bir yerde oturduğumuz için Neriman ablayı hepimiz yadırgıyordu. Annem öğretmen olduğundan çağdaş görüşlüydü ve Neriman ablayı birkaç günlüğüne misafir etti. Daha sonrasında annemle gizli saklı gizli konuşurlarken kulak misafiri olmuştum. Neriman ablanın anneme söylediği, “Pavyon oldukca iyi, sike sike yaşatıyorlar, inan sperme, adama doydum, hele götüm siksiz durması imkansız oldu, ayrıcada paraya para demiyorsun!” lafları beni iyice tahrik etti. Akşam bankacı babam, anneme, “Vay be! Nerimana helal olsun valla! Bügün bize hesap açtırdı, 50.000 Dolar para yapmış 1 yılda. Otobüs şeklinde çalışmış karı!” dedi. Annem de, “Eee, öğretmenlikten gelen paradan ne olacak! Al kendine Neriman şeklinde karı, paraya para deme! Yada bırak ben de sikişeyim, seni varlıklı edeyim!” diye babamı azarladı.

Bir fırsatını bulup, Neriman ablayla bir tek konuştum. Ona merakla pavyon hayatını sorunca, bana, “Her işin iyi yanı da vardır, fena yanı da! Hem niye bu kadar merak ediyorsun?” dedi. “Hiiç, acaba fazlaca azgın erkek geliyor mu, sex yapmak istiyorlar mı? Diye merak ediyorum!” dedim. Neriman abla güldü, “Sürüsüne bolluk!” dedi. Ben pavyona gelen erkeklerle ilgili birkaç sual daha sorunca, Neriman abla, “Bak Kübra kızım, sözü dolaştırmayacam. Bu bir iki gündür gezdiğim yerlerde fazlaca ilginç şeyler duydum senin hakkındaki. Adın çıkmış buralarda. Senin için Nerimandan sonraki en esaslı kaltak diyorlar! Gel burda harcanma, Üniversitede okumaya diye yanıma gel, hem bir sürü kocan olur, yaraksız kalmazsın, hemde bol paran!” dedi. Neriman abla Konyadan ayrılmadan, bana gizlice, İstanbulda yeni bir pavyona başlıyacağını söyleyip, telefonunu verdi.

O yıl İstanbulda bir Üniversitenin Su Ürünleri bölümünü kazanmış, ama beğenmediğim için gitmeyi düşünmüyordum. Ama Neriman ablayla konuştuklarımızdan sonra gitmeyi kafaya koymuştum. Hem her tür sike doyacak, bununla beraber para kazanacaktım. Aileme, “Hem okuyup hem çalışacağım.” diye gerçek dışı söyleyip doğru İstanbula Neriman ablanın yanına gittim. 3-5 günlük misafirlik sonrası Neriman abla, “Aynı gençliğime benziyorsun Kübracım, fakat sen fazlaca fazlaca daha güzelsin, kararını verdin mi?” dedi. Ben de, “Neriman ablacım, sike doyamıyorum, 16 yaşımdan beri hep sikiştim. Para kazanmayı da isterim, ama sikilmem ve doygunluk olmam da önemli!” dedim. “Kızım günde kaç sik seni doyum eder?” deyince, “Ablacım günde minimum 9-10 yarrak olsun, hoyratça sikileyim, acıtsınlar, acımasınlar!” dedim. “Haklısın Kübracım, 16 yaşlarında almışsın tadını, artık normal sikler seni doyum etmez. Pavyonda iyi kazanırsın, fakat günde en fazla 2 sik görürsün. Gel seni Randevu evine vereyim, sike sike kudurturlar, hem görüm ücreti düşük te olsa sürümden kazanırsın!” diyerek, beni Pezevenk Ökkeşle tanıştırdı. Ökkeş benim dostum olacak, sikişten kazandığım parayı o yönetecekti. Severek kabul ettim ve Randevu evi maceram böylece başladı.

Her gün, her türlü sikiliyorum. Geçenlerde yaşlı bir erkek geldi, torunu yaşında olan beni, o şekilde bir sikti ki anlatamam! Her gün am deliğime götüme giren yarrakları sayamıyorum. Aç herifler 50-100 lira Vizite ödeyip, karşılığında beni istedikleri benzer biçimde, tüm döllerini vücuduma yayarak sikiyorlar. Hele 4 posta ve üzeri atanların yaraklarının kölesi oluyor, para falan da istemiyorum. Sikiş yatağımın çarşafları sperm lekesiyle dolu. Yanlış anlamayın, hep içime attırtıyorum, ama göt deliğimden sızan, amımdan taşan spermler çarşafı kirletiyor. İki paralık Orospu muamelesi görüp vurdurmak apayrı bir haz veriyor bana. Bu arada arkadaşım Ökkeş te sikişten kazandığım paralarımın çoğunu kumara yatırıyor. Siki sağolsun, yine de iyi para biriktirdim. Ökkeşim ara sıra, “Bugün benimsin!” diye, kanırta kanırta siker beni, tüm gün kocam olur. Ökkeş 55 yaşlarında ama iyi sikiyor. Ara sıra beni sikmeye gelen gençlere aşık oluyorum, ama çoğu evlilik provası için gelip, sonradan yine namuslu taze karılarına gidiyorlar. Ben de köküne kadar sikilmekle kalıyorum. Neriman abla bana, “Sakın aşık olma Kübracım, ye siklerini otur aşşağıya! Zaten bizim gibi kaşarlanmış karılara bir koca yetmez!” diyor.

Evet dostlar, yazımı burda sonlandırıp, artık gitmem gerekiyor. Ökkeşim kapıya vuruyor. Eee, namımı duyan bütün abaza erkekler çalıştığım Randevu evine koşuyor. Sıradaki kalkmış yarakları çatlamadan indirmem lazım. Tüm sikici erkeklerin yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!