Slm. Benim anlatacağım vaka 10 yıl önce başladı. Her sene olduğu şeklinde yine tatilimizi Türkiyede geçirecektik. Babam, işlerinin ters gittiğinden ötürü, bizi uçak ile Türkiyeye yolladı. Marmara denizinin kıyısındaki yazlığımıza yerleştik. Biz 3 kardeşiz, 2 kız ve 1 erkek. Ben en büyüğüyüm. Yazlıkta yanımıza Teyzem de geldi, kocası Kemal enişte İstanbulda, işleri yüzünden gelemedi, o da haftasonları geliyordu. Günlerimizi denize girip güneşlenerek geçiriyorduk.

Günlerden Pazartesi idi. Teyzem Anneme, “Neriman, ben yarın kasabaya gidip alışveriş yapacam, Ahmet te benimle gelsin, bana yardım eder.” dedi. Annem de, “Tabii olur.” deyip benim, fikrimi bile sormadı. Halbuki Salı günü yazlıktaki arkadaşlar ile buluşup kızlara takılacaktık. Ben itiraz etmeye kalkınca, Annem, “Babana söylerim seni!” diye tehdit edince konu kapandı. Salı sabahı erkenden kalkıp Teyzemle yola çıktık. Arabamız olmadığı için geçen köy dolmuşlarından birine bindik. Benim suratım halen asılı idi. Teyzem beni güldürmek işin türlü türlü şakalar yapıyor, beni gıdıklamaya çalışıyordu. Teyzem, “Oglum bak sima asma, sen benimle geldiğine pişman olmayacaksın, bak gör seninle neler yaşayacağız!” diyordu. Ben de, “Ya Teyze, minicik kasaba, ne olabilir ki?” diye ona sitem ediyordum.

Dolmuşta giderken bir köyü göterip, “Bak orası eniştenin köyü, dönüşte uğrayıp kaynanamdan birşeyler alacağız!” deyince temelli moralim bozuldu. “Ya Teyze, hepimiz bugün ne vakit denize gireceğiz?” dedim. Teyzem, “Oğlum deniz kaçmıyor ya, yarın gireriz!” dedi. Kasabaya vardığımızda pazaryeri fazlaca kalabalıktı. Teyzem bütün tezgahları dolaşıyor, almasada her şeye bakıyordu. Bir ara kolumdan tutup, “Oğlum arkamda dikil, aramıza kimse girmesin, bu salak köylüler fırsat buldu mu götüme parmak atarlar!” dedi. Yaklaşık 1 saat pazaryerini gezdikten sonra, Teyzem dükkanların olduğu sokağa girdi. Orada bir kadın iç çamaşırları satan dükkana girdik. Teyzemi tanıyorlardı, bizlere meşrubat bir şeyler ikram ettiler. Teyzem sonra birtakım iç çamaşırlarına baktı, tamamı müthiş sexy görünüyordu. Bazıları okadar ince idi ki, giyenin içi huzurlu görünürdü. Teyzeme takıldım, “Teyze bunları kendine mi alacaksın?” dedim. O da, “Evet, ama Annen de istedi!” dedi. Ben de, “Yok ya, annem hayatta böyle şeyler giymez1” dedim. O da, “Sen öyle san!” deyip tezgahın üstündeki String Tangalardan birkaç tane paket yaptırdı.

Öğlen vakti geri dönmek için dolmuşa bindik. Dolmuş boştu, en arkaya oturduk. Ben Teyzemin poşetinden almış olduğu Tangalardan birini çıkartıp incelemeye başladım. Teyzem de, “Çok mu beğendin?” diye sordu. Ben de, “Acaba giyince iyi mi durur diye merak ediyorum!” dedim. Bu arada eniştemlerin köyüne yaklaşmıştık. Teyzem şöföre, “Müsait yerde dur da inelim!” dedi. Anayoldan köye kadar yaklaşık 25 dakika yürüyerek yolumuz vardı. O sıcakta ve pazar paketleri ile yürürken, Teyzem, “Gel şurada bir çesme var, su içip, dinlenelim birazcık!” deyip, nehir içerisine doğru yürüdü. Ben de Teyzemin peşinden gittim, çeşmenin yanına geldik. Su içip, ağaç gölgesinde biraz dinlendikten sonrasında, Teyzem, “Hemen geliyorum!” deyip dereye doğru yürüdü. Herhalde çişini yapacak diye ben yerimden kalkmadım. Geri vardığında ona, “Teyze, gidelim mi artık?” dedim. Teyzem, “Bekle sana birşey gösterecem, ama hiç kimseye anlatma, anlatırsan yalan söylüyor derim!” dedi. “Neymiş o?” dedim. Teyzem de, “Çok merak ediyordun nasıl durur diye, bakta gör nasıl durmuş!” dedi ve eteğini yukarı çekti…

Teyzem yeni almış olduğu tüllü Tangalardan birini giymiş, amcığı olduğu şeklinde görünüyordu. Yutkunarak, “Teyze müthiş duruyor!” dedim. Teyzem, “Gerçekten beğendin mi?” diye sordu. “Hemde çooook!” dedim. Sikim anında kalkmış, pantolonumun üstünden belli oluyordu. Farkında olmadan elim sikime gitmişti. Bunu kabul eden Teyzem gülerek, “Noldu? Daha önce hiç am görmedin mi?” dedi. Ben de, “Ohooo, oldukca gördüm! Sırf görmek mi, siktim bile!” dedim. Teyzem tekrar gülerek, “Bak sen yaramaza!” diyerek eteğini yeniden kapattı. Çevrede kimsenin olmadığından istifade Teyzemin yanına yaklaşıp, elimi amına atmak istedim. Teyzem benden bunu hiç beklemiyordu, “Aaaa, oğlum iyimisin sen? Ben senin Teyzenim!” dedi. Ben yalvarmaya başladım, “Ya Teyze, ne olur bir kere ellesem? Amcığa ellemeyi özledim. Bak bu gece senin amcığını düşünerek 31 çekecem, hiç olmazsa bir kez ellet de sıcaklığını hissedeyim!” dedim…

Herhalde içler acısı bir haldeydim ki, Teyzem durumuma üzüldü, “Tamam, ama ancak bir kere elleyeceksin!” dedi. Teyzemle dere kenarına indik. Teyzem yeniden eteğini kaldırdı, ben de önünde diz çökerek, Teyzemin tangasını kenara çekip, am deliğini ellemeye başladım. O sırada Teyzem dengesini kaybedip, götünün üstüne yere düştü. Ben de fırsattan istifade amına parmak soktum. Teyzem ne işe yaradığını anlayana kadar, am deliğini yalamaya başladım. Teyzem ilkin kafamı ittirip, “Sapıkmısın oğlum sen! Dur yapma!” falan dediyse de, sonrasında o da kalçalarını oynatıp kafamı amına doğru bastırmaya başladı. Teyzem am deliğini yalamamdan acaip hoşlanmıştı. Çok sürmeden Teyzem orgazm oldu, amından sular akmaya başladı. Teyzemin titremeleri geçince, “Tamam, bukadar yeter!” deyip kalkmak istedi. Nasıl moralim bozulmuştu! Teyzeme, “Eee, ben ne olacam Teyze? Sen rahatladın doğal, beni böyle sikim elimde sap gibi bırakacakmısın?” dedim kızarak.

Teyzem biran duraksayıp, etrafa şöyleki bir baktı, gelen giden yoktu. “Hadi gel bari, sen de rahatla!” deyip bacaklarını açtı, Tangasını kenara çekti ve “Çabuk ol, yakalanıp millete rezil olmayalım!” dedi. Ben de hiç zaman kaybetmeden pantolonumu ve külodumu aşağı indirip, sikimi teyzemin amına soktum. Yaklaşık 10 dakika kadar Teyzemin am deliğini siktikten sonrasında, “Teyze, gelmek üzereyim!” dedim. Teyzem de, “Spiral takılı, içime boşalabilirsin!” der demez, Teyzemin amına öyleki bir boşaldım ki, boşalmam asla bitmeyecek sandım. Sonra Teyzem çantasından kağıt mendil çıkarıp, ilkin benim sikimi, sonrasında da kendi amcığını temizledi. Sonra da toparlanıp köye gittik.

Teyzemin Kayınbabası kahvede oturuyordu. “Kızım annen kasabaya gitti, akşam üzeri gelecek, onu bekleyecekmişsin, benim de işim var tarlaya gidecem, ordan da kasabaya…” dedi ve evin anahtarını Teyzeme verdi. Eve gidip birazcık soluklandıktan sonrasında, Teyzem, “Hadi kalk banyo deneyelim, böyle cenabet cenabet durmak olmaz!” dedi. Teyzemle banyoda beraber yıkandıktan sonrasında yeniden yiyişmeye başladık. Ev boştu, akşama kadar kimse gelmeyecekti nasıl olsa. Banyoda Teyzemle ağız hazzı ile güzelce sikiştik. Akşam üstü Teyzemin Kaynanası geldi, ikimiz de yazlığa geri döndük.

Yazlıkta, ben salonda otururken, Annemle Teyzem mutfakta konuşuyorlardı. Annem Teyzeme, “Gününüz nasıldı?” diye sorunca, benim ödüm bokuma karıştı, Teyzem sikiştiğimizi anlatacak diye. Ama Teyzem anlatmadı, ancak, “Valla oldukca güzeldi! Sen ne yaptın, anlat bakalım!” dedi. Annem de, “Ne yapayım, tüm gün plajda erkeklere azgın azgın bakıp durdum, fakat kendimi siktirecek birini bulamadım!” dedi. Teyzem Anneme aldığı sezy iç çamaşırları verince, Annem oldukça sevindi. Birkaç gün sonra Annem de kendini siktirecek birini bulmuş, Teyzemle beni hergün yazlıkta bırakıp, o erkeğin evine sikişmeye gidiyordu. Tabi bu işe en oldukça ben sevindim, bu sayede hergün Teyzemi siktim! O yıl yaz tatilimiz çoooook güzel geçti. İlerleyen günlerde Teyzemi götten de siktim. Teyzemle ilişkimiz halen devam ediyor…