Selam. Ben 23 yaşında, bekar, 1.80 boylarında, oldukça yakışıklı, esmer biriyim. Malum, çalışıyorum. Annemler köyde olduğu için ben abimlerde kalıyorum. Yengem herzaman çıldırtıyordu beni. Tek arzum yengemdi, küçüklüğümden beri her vakit yengemi düşünüp hayal kuruyordum. Yengemle aramızda pekde yaş farkı yok, yengem benden 3 yaş büyük, yengem gelin ulaştığında ben 17 yaşımdaydım.

Abim işten gece geç gelirdi, bense aksine akşam 18:00 dediği vakit evde oluyorudum. Aslında gezmeyi de severim, fakat ancak yengemi rahat rahat süzebilmek için erken gelirdim eve. Ne zaman fırsat bulsam yengeme sürtünürdüm. Yengem fiziği ile, hafif balık etli vucudu ile dehşet bir şeydi ve beni delirtiyordu. Bazen ben işten geldiğimde yengem evde olmazdı, ben de direk yengemin döşek odasına masraf ve hemen çekmecelerde iç çamaşırlarına bakarak 31 çekerdim. Canıma tak etmişti, kesinlikle bir gün yengemi sikecektim…

Günler böyle hayal kurmakla geçti. Abim birgün köye gitti, yengem, ben ve yeğenim evdeydik. Benim yeğen daha küçükütür. Yengemin de o gece üzerinde askılı bir penye ve altta dar bir eşofman vardı, sanki inadına yapar gibiydi. Oturuyoruz, (yengemle aramız iyidir) muhabbet ederken kız meselesinden falan açıldı konu. Yengem, “Çıktığın kız varmı?” dedi. Ben de, “Yok fakat olsa iyi olur, artık canıma tak etti.” dedim. Yengem, “Canına tak eden ne?” dedi. Ben de, “Anla işte, söyletme beni!” dedim. Yengem beni zorladı, “Söyle!” diye. Ben de söyledim, “Birileriyle sevişmek istiyorum!” dedim, artık dayanamadığımı söyledim. Yengem de bana, “O kadar canın sevişmek bekliyorsa, git otellerde bir sürü orospu var!” dedi.

“Yenge, ben orospulara gitmek istemiyorum, bana karşılık verecek, benimle sevişecek birilerini istiyorum.” dedim ve ekledim, “Hem sen nerden biliyorsun otellerdeki orospuları yenge?” dedim. Yengem derhal sözü değiştirdi. Bu arada aklım yengemin göğüslerinde olduğundan sikim kazık şeklinde olmuştu. Yengem, “Sen de azca malın gözü degilsin!” dedi. “Neden yenge?” dedim. Yengem, “Baksana orospu falan da beğenmiyorsun!” dedi. Ben şaşırıyordum, yengemle nerdeyse ilk defa bu şekilde uzun sohbet ediyor, birazcık koyu muhabbet ediyorduk. Benim yarak yerinde durmuyor, artık beni boşalt diyordu. Kalktım, wcye gidip 31 çektim geldim, fakat sikim halen kalkıktı.

Tuvaletten geldim, yengem, “Geç oldu, ben yatıyorum.” dedi ve döşek odasına gitti. Ben biraz TV seyredip yatağa uzandım, kafamda halen yengem vardı. Biryandan da çocuk ağlıyordu, yengem daha yatmamıştı. Aklıma birden çocuk bahanesiyle yengemi görmek geldi ve döşek odasına gittim. Kapıyı vurdum yengem toplansın diye, fakat nerde, yengem yatakta sere serpe yatıyordu. Yengem, “Ne oldu? Niye geldin?” diye sordu. “Hiç, Bebişi sevecem…” dedim ve yatağa oturdum, fakat aklım arkamda yatan yengemdeydi. Çocuğu kucağıma alıp, ben de yengemin yanına uzandım. Bedenim yengemin bedenine değiyordu ve adeta ateş şeklinde yanıyordu.

Artık dayanamıyordum, “Yenge bu acıkmış, emzirsene.” dedim. Yengem, “Emmiyor!” dedi. Ben de muzurluk olsun diye, “Ver ben deneyeyim, bir ihtimal bende emer?” dedim. “Al, emerse ver!” dedi. Ben de, “Alırım bak!” dedim. Yengem de, “Al!” dedi. Ellerimi yengemin göğüslerine götürüyorum fakat içimde bir vehamet var. Bu arada yengeme doğru dönmüştüm ve sikim yengemin götüne dayanmıştı. Yengemin göğsüne dokunduğumda sesini çıkarmadı, şaşırmıştım. Biraz okşadım, halen sesi çıkmıyordu. Bu arada çocuk nasıl olduysa sustu ve ben derhal bir espiri patlattım, “Bak sustu!” dedim, yengem güldü. Dayanamıyordum, bir yandan yengemin göğüslerini okşuyor, bir yandanda sikimi kalçalarına bastırıyodum. Birde boynundan öptüm, nasıl oldu anlamadım, ama yengem yine birşey demedi…

Dahada cesaretlenmiştim, yine öptüm ve yine sesi çıkmıyordu. Yanaklarını öptüm, derken yengem dudaklarıma yapıştı birden, “Off be, beni çıldırttın!” dedi, şasırmıştım. Ama iyi mi emiyordu dudaklarımı! Ben iyi mi olduysa yengemin bacaklarının arasına girmiştim, çılgın şeklinde öpüşüyor ve sikimi yengemin amına sürtüyordum. Yavaş yavaş aşağılara inmenin tarihi gelmişti. Boynuna ve göğüslerine geldim, yaladım emdim onları. Göğüslerinin ucu kıpkırmızı olmuştu.

Eşofmanını çıkardım, yengemin amı sulanmıştı, harikaydı. Hemen yengemin amını yalamaya başladım. Yengem bir ara kendinden geçti, inim inliyordu, “Hadi bitir artık!” diyordu. Ben de dayanamıyordum, sikimi çıkarıp amına dayadım, ama derhal girmedim, biraz üzerinde gezdirdim. Yengem dahada çıldırmıştı, “Sok artık!” diyordu. Sikimin başını yengemin sulu amına soktum, yengem nasıl inliyordu anlatamam. O gün yengemi sabaha kadar siktim! Daha sonraki günlerde yengemle her fırsatta sikiştik. Yengem benim biricik aşkım, yengemi çılgın gibi seviyorum!