Selam ben Ahmet. Geçen yıl Liseyi bitirdim. Herhangi bir Üniversiteye giremedim ve bu yıl şansımı yine deneyeceğim. Kızlara oldukça düşkün olmama karşın hiç cinsel deneyimim yoktu. Kadınların kızların kalçalarına göğüslerine bakar, gece onları hayal ederek 31 çekerdim. Bazen de İnternette Pornofilm izler azarım, sadece bir amı canlı olarak görmemiştim.

Annemle Teyzem kilo konusunda söyleşi ediyorlardı. Odamdan kısık sesle ulaşsa da konuşmaları dikkatimi çekmişti. Teyzem, bütün çabalarına karşın ancak 87 kiloya düşebildiğini, Annem benzer biçimde daha zayıf bir hanım olmak istediğini anlatıyordu. Annem de, “Ne yapacaksın, biz bulmuşuz bulacağımızı, ergenler düşünsün!” diyordu. Teyzem ise, “Öyle deme, fazla kilogram sexyliği de azaltıyor, Eniştenle kardeş olduk!” deyince, kulaklarım aniden dikleşti. Annem Teyzeme, erkeklerin çoğunun iri kalçalı hanımefendileri sevdiğini, eniştemin başka derdinin olabileceğini anlatıyordu. Teyzem, “Bilmem… önceki gece oldukça hevesliydim, yatağa külotsuz girdim, fakat Eniştenin 2 haftadır siftahı olmadığı biçimde siki bile kalkmadı!” dedi.

Annem ve Teyzem benzer biçimde insanların böyle şeyler konuşmasına hem inanamıyordum, bununla birlikte çok tahrik olmuştum. Teyzemi öyleki külotsuz olarak yatağın arasında sikilmeyi bekliyor olarak düşünmek, sikimin demir şeklinde olmasına yetmişti. Daha fazla dayanamadım kalktım banyoda Teyzemin iri göğüslerini ve kalçalarını hayal ederek 31 çektim. O günden sonrasında hep Teyzemi hayal ederek 31 çekmeye başladım. Teyzem 42 yaşında, 1.65 boylarında ve şişman biriydi. Ancak vücudu diri ve dolgundu. Öyle sarkık, ya da itici bir yeri yoktu, aksine yuvarlak hatlı ve eteğinin üstünden, Ben buradayım! Diyen kalçalara ve Bluzünü zorlayan dolgun iri göğüslere sahipti.

Ertesi gün Dersaneden çıkmıştım, Teyzemde bir Çay içip eve öyle gitmek istedim. Hem bir ihtimal bir iki frikik yakalarım diye düşündüm. Zili çaldığımda, Teyzem kapıyı, üzerinde daracık bir Tayt ve Tişört ile açtı. Kalçaları ve kasığı bütün hatlarıyla belli oluyordu. Gözümü ayıramıyordum. Teyzem, “Ahmet sen otur, üzerime bir etek geçirip geleyim.” dedi. Teyzem döşek odasına giderken, kalçalarını arkadan izlemek beni uçurmuştu. Teyzem üzerine ev arasında rahat olacak bir etek giyip dönmüştü, fakat benim sikim halen taş gibiydi, belli olmasın diye oturduğum yerde elimi önümde tutuyordum. Teyzem bunu çoktan farketmişti bile. Çay demlemek için mutfağa gittiğinde, ben de su içmek ve söyleşi etmek için yanına gittim. Raftan bardak almak için uzandığım sırada Teyzem de alt çekmeceden Şekerliği almak için eğilince kalçaları önüme çarptı. Sikimi bütün sertliğiyle iki kalçanın arasına sürttüm. Mest olmuştum. 31 çekerken hayal ettiğim o kalçaların sıcaklığı beni çarpmıştı.

Hemen, “Özür dilerim Teyze!” dedim. Teyzem de, “Önemli değil!” dedi, fakat sikimin öne çıkıntılı duruşu gözünden kaçmıyordu. Acaba istesem verir miydi? Çok korkuyor ve heyecanlanıyordum. Teyzeme dokunmak ve onu etkilemek istiyordum. Salonda Çay içerken kanepede Teyzemin yanına oturdum. Konuşurken elimi dizine koydum, sohbet ederken hafif hafif ovaladım, itiraz etmedi. Heyecandan ses tonumun değiştiğini hissediyordum. Elimi hafif yukarılara götürdüm, Teyzem elimi tutarak tekrar dizine doğru itti, ama yine kızmadı. Bundan cesaret aldım avucumu kaydırarak ta kasıklarına yaklaştırdım, bir taraftan da bacaklarını okşuyordum. Teyzem niyetimi anlamıştı ve “Ben senin Annen sayılırım, o düşündüğün şey olmaz!” dedi. “Ne yapıyorum ki Teyzeciğim? Sadece seni seviyorum!” diyerek, devam ettim. Artık amcığını eteğin üzerinden okşuyordum. Elimi itip ileri alıyorsa da, ben tekrar kasığını okşuyordum. Teyzem, “Yapma!” diyor, fakat sert çıkışmıyordu. Elimi uzun saçlarının üstünden boynuna atıp, Teyzemi kendime çektim…

Her Bayramda elini öptüğüm Teyzemin bu kez boynunu, yanaklarını ve dudaklarını öpüyordum. Teyzem ise, “Bu yaptığın fazlaca yanlış! Diyor, beni itmeye çalışıyordu. Ben de, “Teyze Seni seviyorum!” diyerek, artık gögüslerini de avuçlamaya başlamıştım. Bir iki dakika kadar sevişmeye devam ettik. Hayatımda ilk kere bir hanımı öpüyor okşuyordum. Teyzemin dudaklarını adeta yiyordum. Ellerim de, omuzları, kalçaları ve memeleri içinde geziyordu. Teyzem ansızın ayağa kalktı, ciddi ve sert bir tonla, “Bak çocuğum, ben senin hem Teyzenim, hem de evli bir kadınım! Bu yaptığımız hiç doğru değil!” diyerek mutfağa doğru yürüdü ve “Ben Çayları tazeleyim, sonrasında da akıllı uslu oturalım!” dedi.

Ama benim uslu kalacak halim kalmamıştı, ısrar etmezsem hayatımda ilk defa milli olma şansını kaçıracaktım. Teyzemin arkasından mutfağa gittim. Teyzem tezgahın üstünde duran bardakları dolduruyordu. Arkadan Teyzeme sarıldım, bardakları ileri ittim, göğüslerini avuçladım, “Yanıyorum Teyze! Senin için ölüp geberiyorum!” dedim. Arkadan boynunu öpüyor, bir elimle am deliğini, bir elimle memelerini okşuyordum. Teyzem birazcık kararsız kaldıktan sonrasında kendini saldı bıraktı. Biraz umutlanmıştım, fakat Teyzem her an cayacak diye korkuyordum da. Teyzemi ensesinden biraz aşağı bastırıp, tezgaha hafifçe yasladım, arkadan eteğini yukarı kaldırdım. Teyzemin bembeyaz bacakları ve götüne sıkıca oturmuş külotu tüm çekiciliğiyle gözümün önündeydi. Teyzemin beline bastırarak, elleriyle mutfağın tezgahına dayanmasına ve arkasını iyice geriye vermesini sağladım. Sonra külotunu dizlerine kadar sıyırdım. 31’lerimin düşsel, Teyzemin o güzel ve yumuşacık götü artık avuçlarımın arasındaydı…

Teyzemin arkasına çömelip, kalçalarını yoğuruyordum. Götünün yanaklarını yanlara açıp açıp geri kapatıyordum. Ben o şekilde yaptıkça götünün harika deliği ve kıllı amının dudakları da açılıp açılıp kapanıyordu. Hayatımda ilk defa bir amı ve götü yakından görüyordum. Manzara nefisti, zevkten kuduruyordum. Bir kere daha götünün yanaklarını yanlara ayırıp, suratımı arasına yapıştırdım. Teyzemin Büzüğünü koklayarak, kıllı am deliğini yalamaya başladım. Nasıl yalıyorum ama, Köpeğin yalaktan su içtiği şeklinde! Teyzemin am deliğini yalamaya doymuyordum, huzurlu 10 dakika kadar yaladım. Bu arada Teyzem de iyice gevşemiş, titremelerle amının sularını salmıştı. Amının sularını da yalayıp, dilimi bu sefer Teyzemin göt deliğine sokup çıkarmaya başladım. Dilimi yerleştirip çıkardıkça Teyzemin Büzüğü soluk alıp veriyor gibiydi. Teyzem inlemelerini yükseltmiş, adeta devam etmemi istiyordu…

Doğrulup, bir çırpıda pantolonumu külotumla birlikte indirip, demir gibi sertleşmiş olan sikimi Teyzemin kalçasının arasına yerleştirdim. Sikimin başını büzüğüne dayayıp, birden yüklendim. Teyzemin acıyla inlemelerine aldırış etmeden, götüne köklemiştim. Adeta tecavüz eder gibi süratli davrandığımın bilincinde bile değildim. Heyecandan ayaklarımın titrediğini hissediyordum. Teyzemin götünü birkaç dakika kadar siktikten sonrasında, kasılarak götünün içine boşaldım. Sikimi götünden çıkarmadan, Teyzemin üstüne eğildim ve memelerini yoğurdum. Boşalmıştım ama sikim halen kazık şeklinde sert duruyordu. Sikimi götünün içinde biraz oynattım ve hafifçe hafifçe sokup çıkarmaya başladım. İşte o anda Teyzem suskunluğunu bozdu ve “Amıma sok!” dedi.

Geri çekilip, sikimi götünden çıkardığım gibi, hiç beklemeden sikimin başını Teyzemin kıllı amının deliğine dayadım. Sikimin başını itmemle o sıcacık amın içerisine girmesi bir oldu. Harika bir duyguydu, zevkten ve heyecandan ölecek gibiydim. Biraz daha ittim, altına kadar, taşaklarıma kadar içine girdi. Zevkten uçuyordum. Geri çekip tekrar hızla itiyordum. O kadar hızlı gidip gelmeye başlamıştım ki, kalçasından ‘Şlop Şlop’ diye vurma sesleri geliyordu. Sikim gözlerimin önünde Teyzemin kalçaları arasından amının altına kadar girip çıkıyordu. Teyzemin amcığını sikmem, götünü sikmemden daha uzun sürmüştü. Teyzemin sarsılmasından yeniden Orgazm bulunduğunu hissettiğimde, ben de birden uçacağım zannettim, benim de bütün bedenim sarsılıyordu. Teyzemi kasıklarından tutup kendime doğru çekip iyice kökledim. Gözlerimi kapattım ve kendimi bıraktım. Sikim bu sefer adeta bir volkan şeklinde Teyzemin amının altına dölleri boşaltıyordu. Boşalmam bitince Teyzemin üzerine yığılıp kaldım.

Sikim Teyzemin amının içinde küçülmüştü, fakat halen biz de burunlarımızdan soluyorduk, 4-5 dakika sonrasında anca kendimize gelebildik. Teyzem beni ardından iterek, benden yere, halının üzerine sırt üstü yatmamı istedi. Sikimi çektiğimde Teyzemin amından döller akıyordu, benim de sikim ve taşaklarım döllerden yapış yapış olmuştu. O halde halıya sırt üzeri yattım. Teyzem tezgahta duran kağıt havlu ile, önce kendi amından ve götünden süzülen döllerimi sildi, ardından benim sikimi taşağımı kuruladı. Sikimi yine kaldırana kadar yalayıp emdikten sonrasında. Bacağından külotunu tamamen çıkarıp kenara attı ve bir Ata biner gibi üzerime oturdu. Sikimi eliyle tutup amına yerleştirdi. Üzerime eğildi ve hızla kalçalarını geri geri vurarak, kalçalarını indirip kaldırmaya başladı. Kalçaları bacaklarıma inanılmaz zevk verirken, memeleri de ileri geri salınıp duruyordu. Çok geçmeden Teyzem inlemeye başladı. Adeta yaralı bir Ceylan şeklinde inliyor, titriyordu. Bana iyice yapışmasından ve amının kayganlaşmasından Orgazm bulunduğunu anladığımda, ben de alttan biri iki pompalama yaparak, ikimiz aynı anda bir kez daha boşaldık. Bir zaman öylece yerde yattık…

İnanılmazı başarmıştım, artık yaşam daha zevkliydi. Ve artık daha mutlu bir Teyzem vardı. Nerdeyse hergün dersaneden çıkınca Teyzemin yanına uğruyorum ve minimum bir posta sikiyorum Teyzemi. İleride evlensem bile Teyzemi sikmekten vazgeçebileceğimi sanmıyorum.