Merhaba ben Dr. Hasan, şu anda (ismini vermek istemediğim) hususi bir hastanede, iç rahatsızlıkları uzmanı olarak çalışıyorum. Okul, uzmanlık, yurtdışı, derken bir türlü evlenemedim. 42 yaşındayım, 1.85 uzunlukta, 90 kilo ağırlığında, atletik ve yakışıklı biriyim. Bekar oluşum ve albenim olması sebebiyle çok geniş bir hayran kitlem mevcut. Anlatacağım vaka ihtisasi bitirdikten sonrasında mecburi hizmet için gittiğim Erzincan’da gerçekleşti. Erzincan (bana gore) küçük, sosyal çevresi dar, gerçekten bekar ve bir tek yaşayan biri için geniş bir mapushane gibiydi. Mecburi hizmet başlayalı 5-6 ay falan olmuştu. Yer uzak olduğu için, bu 5-6 ay boyunca hiç bir kadınla icraatım, birlikteliğim olmamıştı. İlde tek Dahiliyeci bendim ve oldukça yoğun çalışıyordum.

O gün Poliklinik’te hasta bakıyordum. Kapı çalındı, içeriye 1.75 boyunda, kumral, etine dolgun, mavi gözlü, göğüsleri nerede ise yarısı ortada, mini etekli, muhteşem bir hanımefendi girdi. Adının Nesrin ve Tıbbi Mümessil olduğunu, ‘Pharma…..’ firmasına ilişkin ‘Metf…..’ isimli bir ilacı tanıttığını, müsadem olursa oturmak istediğini söylemiş oldu. Aklım başımdan gitmişti, gözlerimi memelerinden, o görkemli bacaklarından bir türlü alamıyordum. Yarım yamalak, “Tabi doğal olarak, buyrun oturun…” dedim. Demez olaydım! Kız bir oturdu ki, Tanrım o ne bacaklardı o şekilde! Pürüzsüz, bembeyaz muhteşemdiler. Hafif frikik vererek, en üst bölgeye kadar tüm vücudunu sergiliyordu. Kız gerçekten güzelliğinin ve çekiciliğinin farkındaydı ve ek olarak beni nasıl çarptığının da farkındaydı. İlacı tanıttı, bir ihtiyacımın olup olmadığını sordu, bir ihtiyacımın olduğunda arayabilmem için telefon numarası bıraktı ve gitti.

O gün bir türlü kendime gelemedim, hep gözlerimin önünde bacakları ve göğüsleri vardı. Akşam yatarken, onunla sevişmenin ne muhteşem bir şey olacağını düşünerek yattım. Ama nafile, uyuyamıyordum, resmen kudurmuştum. Kızın bacaklarını ve göğüslerini hayal ederek 31 çektim, anca birazcık rahatlayıp uyudum. Tekrar geleceği günü iple çekiyordum. Kız Erzurum’dan geliyordu. Nitekim 1 hafta sonra yine geldi. Bu kez daha bir afetti, kokusu, bacakları ve göğüsleri beni yine çıldırtmıştı. Birlikte öğle yemeği yemeyi öneri etti, hemen kabul ettim, Lokantaya gittik. Eşi de meslektaşmış ve Erzurum’da çalışıyormuş. Evleneli daha 23 ay olmuş, v.S, v.S anlatıyordu. Fakat ben gözümü bir türlü bacaklarından ve göğüslerinden alamıyordum. Bunun farkındaydı, ama o tanıttığı deva Erzincan’da fena sattığı için, beni de kırmak ve yitirmek istemediğinden pek umursamıyordu. “Bu akşam Erzincan’da Otelde kalacağım, mutlaka akşam yemeğini beraber yiyelim.” dediğinde, ben zevkten 40 köşe olmuştum.

Akşamı zor ettim. Çok özenli giyinip, kaldığı Otele gittim. Akşam yemeğinde alkol isteyip istemediğimi sordu. “Eğer sen alırsan ben de alabilirim.” dedim. Kabul etti, Rakı söyledik. Muhabbet muhabbeti açıyordu. Yine gözlerim hep bacaklarında ve göğüslerindeydi. Resmen yiyecek gibi bakıyordum ve bunu da saklamıyordum. Bu konum onu sıkıyor, ama pek belli etmek istemiyordu. O gün Otelde bir şirketin yemeği de vardı, kutlama şeklinde, hem canlı müzik, hemde eğlence şeklinde birşey düzenlemişler, hepimiz eğleniyordu. 2-3 dubleden sonrasında Mümessil kadın rahatlamaya başladı. Hatta 2-3 kere dansa kalktık. Dans ederken resmen kızı kucağıma almıştım, belli belgisiz yanaklarından öpüyor, kalçalarını hafifçe hafif okşuyordum. Sikim taş benzer biçimde olmuştu ve resmen amına baskı yapıyordu. Kız da yazacağım reçeteleri düşünerek sessiz kalıyordu. Yemekten sonrasında fazlaca bitap olduğunu, kusura bakmazsam artık uyumak istediğini söylemiş oldu. Mecburen kabullendim, fakat bayağı bozulmuştum. Vedalaşıp ayrıldık.

Ben Otelden ayrılalı 15 dakika geçmeden telefon açtı, ‘Yemeklerden mi, alkolden mi basit rahatsız bulunduğunu, 321 nolu odada kaldığını, gelip kendine bakıp bakamayacağımı’ sordu. Körün istediği tek göz, Tanrı verdi çift göz! Koşarak, hatta uçarak Otele gidip, odaya çıktım. Kapıyı açtı, yeniden muhteşemdi. Tansiyonunu ölçtüm, sırtını dinlemek için elbisesini açmasını söyledim. Boydan kıyafet olduğundan, eteğini tutup, alttan ta yukarıya kadar sıyırdı. Tanrım! Kırmızı bir tanga ve sütyen giymişti! Başımın döndüğünü, soluk alamadığımı hissettim. Bu kadar yıldır böyle görkemli bir fizik görmemiştim. Kaçaları yusyuvarlak ve taş gibiydi. Sırtından sonra kalbini dinlemek istedim. Göğüsleri, bu ince beline rağmen hiç abartısız benim başım kadar vardılar. Fakat dim diktiler. Meme uçları da dimdikti. Elimle muayene eder benzer biçimde iyice göğüslerini sıkmaya başladım. Müthiş zevk alıyordum.

Çok geçmeden o da zevk almaya başlamıştı. Elimle karnını muayene ederken, kasıklarına, biraz daha aşağıya, amına doğru indim. Muhteşem bir duyguydu. Kız daha fazla dayanamadı ve dudaklarıma bir yapıştı ki, dudakları ve ağzının içi alev alevdi. İnanamıyordum, kaç gündür hayallerimi süsleyen kadın artık benim olmaya hazırdı, göğüslerini, bacaklarını ve amcığını istediğim benzer biçimde kullanabilecektim. Dudakalarımız kenetlenmişken, ben bir yandan sütyenini çıkarmış, meme uçlarını iyice ufalıyor, öteki elimi de tanga külotunun içine sokmuş, Klitorisini uyarıyordum. Elim kızın salgıları arasında kalmıştı, hiç bu kadar sulu bir am görmemiştim. Kız da beni soydu, resmen ayakta yiyiyordu beni. Dilimi ağzına almış somuruyordu. Ağzımdan az az aşağıya, göğüslerime, en son yarrağıma geldi. Yarrağımı ağzına aldığında ben zevkten uçuyordum. Ama o ne yalayış, nasıl somurmaktı! Kendimi tutamadım ve kızın ağzına olduğu gibi boşaldım. Menimi ağzından çıkaracak, kusacak diye beklerken, onca ayın birikmiş olan miktarın hepsini yaladı yuttu!

Sikim 5-6 ayın açlığıyla bir türlü inmemişti. Beni yatağa sırtüstü uzattı ve üzerime çıkarak, az az sikimi içerisine almaya başladı. Amı da minimum ağzı kadar sıcak, hatta resmen yanıyordu. Yeni evli olduğundan, amı daracıktı, zorlaya zorlaya sikimin tamamını amına aldı. Üstümde zıplarken benim de ellerim bir memelerinde, bir kalçalarındaydı. Kız muhteşem sikişiyordu, hızlandıkça hızlanıyor, sikimin üstünde bir kalkıyor bir oturuyordu. Çığlıklar atıyor, göğsümü tırnaklarıyla adeta parçalıyordu. En sonunda titreye titreye, sarsıla sarsıla Orgazm’a ulaştı ve sikimi amından çıkarmadan iyice üstüme uzandı. Tekrar dudaklarımız birleşmiş, arzuyla yine yiyişmeye başlamıştık. Sikimi amından çıkarmadan, ben bu kere üste çıktım. Tekrar sikişmeye başladık. Kız resmen çıldırmış gibiydi, ben bulutlardaydım. Sikimi yerleştirip çıkardıkça, kız çığlıklar atıyor, bu da beni daha da heyecanlandırıyordu. Kız bu kere omuzumda tırmalamadığı, boynumda ve göğsümde emmediği, morartmadığı bir yeri bırakmamıştı. O kadar zevklenmiştim ki, kızın o daracık amına hızlı hızlı pompalıyordum. Artık dayanamayacaktım, “Geliyorum!” dedim ve dememle beraber, biz de aynı anda, bağırmalarla, inlemelerle doyuma ulaştık!

Birbirimize o kadar sıkı sarılmıştık ki, 10 dakika bu durumda hiç hareketsiz kaldık. Ben o açlıkla doymak bilmiyordum, kalkınca o görkemli fiziği ve yüzü görür görmez yeniden uayrıldım. Kızın kımıldayacak hali kalmamıştı, arkasını döndü. Ben de azar azar omuzundan başlayarak aşağıya, kalçalarına ve götüne kadar her tarafını yaladım arkadan. “Lütfen yapma ne olur!” diye inledi, ama sanki (Ne olur arkadan da sik beni!) diyordu. Önce parmağımla götünü yokladım, aşırı dardı. Yavaş yavaş kalçalarını ayırdım, sikimi götüne bastırmaya başladım. Birtürlü girmiyordu. Amına alttan elimi attım, aşırı uyarılan Klitorisi ile oynayınca elimden kaçmak için gayri ihtiyari götünü geri çekmesiyle, sikimin başının götüne girmesi bir oldu. Hiç kımıldamadan bekledim. Götü sikimi o şekilde sıkıyordu ki, sikim zonklamaya başladı. Sikim içindeyken bana doğru dönmesini istedim. Yavaşça döndü, bacaklarını iyice kaldırdı. Ben de amcığını siker benzer biçimde üstüne yattım ve sevişmeye başladık. Öpüşme değilde sanki birbirimizi yalıyorduk.

Sikimi az az götüne koymaya, içine iyice sokmaya başladım. O da zevk almaya başlamıştı belliydi, yeniden zevk çığlıkları atmaya, inlemeye başladı. Ben de yavaş yavaş götüne girip çıkıyordum. Kız inleyip, “Biraz daha sok! Biraz daha süratli!” diyordu. Hızlandım. Artık uçmaya başlamıştık. Müthiş zevk alıyordum. Biryandan da Klitorisine elleyince o da zevketen çıldırıyordu. Yine ikimiz aynı anda boşaldık. Tüm döllerimi götüne boşalttım iyice. Öpüştük, öpmeye doyamıyordum. Tekrar sikişmek istiyordum, ama sikim kalkmıyordu. Biraz dinlendik sonra tekrar sikiştik. Yeniden dinlendik, sikiştik. Böylece sabaha kadar sikiştik. Sonra birbirimize sarılarak uyuduk. Ertesi gün kalktığımda savaştan çıkmış gibiydim, her tarafım çürük, yara bere içindeydi. Tabi kızın da benden kalır yanı yoktu…

Kızla 2 sene karı koca yaşamı yaşadık. Ona gerçekten aşık olmuştum. Aradan 10 yıla yakın bir vakit geçişine rağmen, onu hatırladıkça halen kalbim deliler benzer biçimde çarpıyor!