Merhaba saygıdeğer Sikiciler, öncelikle hepinizin kalkmış yarraklarından öpüyorum. İsmim Melike, 22 yaşındayım. Teyzemin oğluyla daha 16 yaşımda zorla evlendirildim. Kocam (Teyzemin oğlu) kendi halinde, içine kapanık, pısırık ve yakışıklı sayılmayacak bir tiptir. Evlendim ama hiç bir halde sevinçli değildim. Kocamdan boşanmak istememe karşın bu imkansızdı, aile baskısından ve arada akrabalık ilişkisi de olduğu için ötürü. Mecburen 5 seneden fazla herşeye katlandım. Fakat bu vaziyet, oturduğumuz dairenin karşısındaki (sahibi olduğumuz) öteki dairemize bir grup Üniversite talebesi taşındıktan sonra değişti. Üniversite öğrencileriyle yaşadığım, anlatacağım bu vaka bundan 2 hafta önce başıma geldi.

6 ay ilkin taşınan 5 tane Üniversite öğrencisinin tamamı de hemen derhal benle yaşıttı ve kocama göre tamamı oldukça yakışıklı delikanlılardı. Bana Evsahibi ve Yenge gözüyle baktıkları için, aramızda bir süre yakınlaşma olmadı. Birgün bunların evine gittim, “Yemeğiniz var mı? Temizliğe falan gereksinim var mı?” diye sormuş oldum. Onur adlı içlerindeki en yakışıklı genç, “Sağol abla!” dedi. Ben de, “Ne ablası? Sen kaç yaşındasın?” dedim. Bana “24” deyince, “Ben de 22 yaşındayım, bana abla deme, ismim Melike!” dedim. Bana, “Tamam o vakit Melike, evin biraz temizliğe ihtiyacı var.” dedikten sonrasında yanındaki arkadaşına (ben duymayım diye) fısıldayarak, “Aslında bizim aletlerin de güzel bir temizliğe ihtiyacı var!” dedi ve sükunet içinde gülüştüler. Ben bunu duymuş ve ne demek istediğini anlamıştım, ama bozuntuya vermedim. Derken öteki arkadaşları geldi, aralarında hep (ben duymayayım diye) fısıldaşarak konuşuyorlardı. Benim hakkımda konuştuklarını anlayabiliyordum, fakat ne konuştuklarını duyamıyordum. Artık ne konuşuyorlarsa? Ben ortalığı temizledim, bunlara birde yemek yapıp ordan ayrıldım. Eve gittiğimde gerizekalı kocam nerdeydin diye bile sormadı.

O günden sonra Onur’la her karşılaşmamızda sürekli uzun uzun bakışıyorduk. Gerçi fazla konuşmuyorduk, komşulardan biri görür diye. Ama Onurun bana bakışlarından, beni o anda oracıkta ayakta sikmek için can attığını hissedebiliyordum. Benim durumum da pek değişik değildi aslen, Onur’u nezaman göresem amım kabarıyordu derhal. Hatta ve hatta, kocamla sikişirken gözlerimi kapayıp, beni Onur’un siktiğini hayalliyordum. Artık erkeğimin o küçük ve erken boşalan sikinden usanmıştım ve kendimi Onur’a siktirmeyi kafama koymuştum. Yine birgün kocam işe gider gitmez, ben de evden çıkmış ve Onur’lara gitmiştim. Onur kapıyı açar açmaz hiçbirşey sormadan içeri daldım. Onur gülerek, “Hayırdır Melike?” diye sordu. Bense hem heyecanımdan hem utancımdan ne yapacağımı şaşırmıştım. Aslında birden ve asla birşey düşünmeden, (Onur beni sik!) demek istiyordum, ama utandım diyemedim. Onur beni öyleki heyecanlı görür görmez, “Otur soluklan!” dedi. Oturdum, o da yanıma oturdu. Onurun dudaklarına yiyecekmişim benzer biçimde bakıyordum.

Onur, süratli hızlı nefes almalarıma dayanamamış ve bana yapışmıştı. Tanrım, heycandan ölecektim. İlk başta oldukça aceleciydi, sonradan yavaş hareket etmeye başlamıştı. İnanırmısınız, 6 yıllık evli olmama rağmen ilk kez öpüşüyordum. Onur dudaklarımı morartırcasına öperken, amımın suları çoktan akmaya başlamıştı bile. Onur sonrasında üzerimdeki basma eteğimi çekti ve çıkardı. Paçalı donumu görünce benle alay etti. Ben buna fazlaca sinirlendim ve “Al bakıyım içerisindeki gör!” diyerek donumu çıkardım. Bunu yapınca kendimi iyice Orospu gibi hissetmeye başlamıştım. Dudaklarımı öpmeyi bırakıp kaymak gibi amıma dayadı dudaklarını. Bugün kendimi siktirmeyi kafaya koyduğum için, dünden amcığımın kıllarını traş ederek, pırıl pırıl etmiştim. Onur’un dili am deliğimde gezdikçe çıldırcak şeklinde oluyordum. Kendimi tutamayıp Onur’un ağzına boşalmıştım. Amımın sularını yalarken, artık ben, “Sok artık! Sik beni artık!” diye yalvarmaya başladım…

Onur ise, “Dur hele acele etme, sakin ol! Merak etme senin o yarrak yemek için yanan amın götün dümdüz olacak bugün! Aylardır bu anı hayal ederek azca mı 31 çektim Orospu!” dedi. Bu söyledikleri beni acayip tahrik etmişti ve iyice azmıştım, amcığımın suları adeta şelale olmuş akıyordu. Onur sonra üzerimdeki bluzümü ve südyenimi de çıkartıp, göğüslerime daldı. Göğüslerimi çılgın gibi yalayıp emerken, ben ter arasında kalmıştım, terlerimi bile yalayıp yutuyordu. Sonra kendisi de yavaş yavaş gömleğini ve pantolonunu çıkardı. Soyunurken beni yalamayı da dikkatsizlik etmiyordu. Külodunu da çıkarınca, hep merak ettiğim o müthiş an geldi, o mis benzer biçimde mor kafalı, gövdesi damarlı, çok büyük ve kalın, kıllı yarağını (sik demek haksızlık olur) yarrağını görünce dayanamdım derhal ağzıma aldım. Yarrağını sanki elimden alacaklarmış şeklinde yalıyordum. “Biraz yavaş!” diye beni uyardı, bense kendimi kaptırmış o dev gibi yarrağı somurmaya devam ediyordum. “Yavaaşşşşş dedim!” diyerek birden ağzıma fışkırdı!

Boşaldıkça döllerini yutuyordum. Boşalması bitince, “Çok acele ettin amına koyum!” diyerek odadan çıktı. Biran, üzüldüm sikişemedik diye. Ama esas eğlence şimdi başlıyordu, ben tam toparlanmak üzereyken bütün ev ahalisi çırılçıplak, yarakları ellerinde kalkık birşekilde içeri geldiler. İçlerindeki minik sikli Hasanı kovdurdum ve ona vermedim, oldum olası ona gıcık oluyordum. Ama Onur da, Ufuk ta, Mustafa da, Serkan da beni hoyratça siktiler, amımı dağıttılar. Sıra götüme gelmişti, fakat iyi mi olacaktı bilmiyordum, asla götten siktirmemiştim ve korkuyordum işin yani, kalkıp gitmeyi düşünüyordum. Ama götümü sikmeden bırakmadılar. İkisi kollarımdan yapıştı, biri ağzıma verdi ve Onur da arkama geçerek, o koca damarlı yarağıyla, beni bağırta bağırta, zorla, götümün açılışını yaptı. Sonra dönüşümlü olarak, ötekiler de sırayla zorla götümden siktiler. Ogünden sonra yedi gün tuvaletimi tutamadım, fakat değerdi! Artık kocama amdan bile vermiyorum, şu sebeple dört tane büyük yaraklı sikicim var, onları oldukça seviyorum!