Üniversite 2. Sınıfa gidiyordum. Oldukça güzel ve alımlı bir kızım. Boyum 1.75, dolgun ve diri göğüslerim ve çıkık bir popom var. Sürekli takıldığımız bir kafede, oldukca yakışıklı ve dikkat çekici bir çocukla tanıştım. 28 yaşındaydı. Üstündeki giysiler, cep telefonu vs. Oldukca pahalı ve gösterişliydi. Tanıştıktan sonra çıkmaya başladık. Lüks restoranlara ve mekanlara gittik. Çok etkilenmiştim. Babasının bir fabrikası olduğunu, kendisinin de orada çalıştığını söyledi. Çok güzel bir otomobili vardı. Kısa sürede aşık olmuştum. Bugüne kadar bu şekilde ciddi bir arkadaşlığım olmamıştı ve bakireydim. Benimle beraber olmak istediğinde bunu ona söyledim, “Tamam, seni asla zorlamam.” dedi.

Tanıştıktan 15 gün sonrasında bir Cuma akşamı dışarı çıktık. Önce boğazda güzel bir yiyecek yedik. Ardından bilinen ünlü bir gece klubüne gittik. Akşam oradan çıkışımızı hayal meyal hatırlıyorum. Sonrası mı? Gözümü bir odada açtım. Birkaç adet adam masada içki içip yiyecek yiyordu. Ben çırılçıplaktım. Kolumu kaldıracak halim yoktu. Sonra birisi, “Uyandı minik kuşum, siz devam edin…” dedi. Adam 45-50 yaşında, esmer, kirli sakallı ve göbekliydi. Beyaz gömleğini çıkardı, sonrasında da pantolonunu. “Bekaretini bozduğum yüzlerce kızdan birisin. Senin şeklinde güzel bir orospuyu bu aleme kavuşturacağım. Sevgilin seni bana getirdi güzelim!” dedi. Amımı yalamaya başladı. Karşı koyacak halim yoktu. “Bu daracık amın bugün neye uğradığını şaşırcak!” dedi. Sikini dayadı, biraz itti. Küçük bir feryat attım. O sırada tamamen soktu. Canım oldukça acımıştı. Adam birkaç defa gidip geldi ve sonra içime boşaldı.

Masada oturanlar alkışlamaya başladı. Adam, “Hayırlı, uğurlu olsun minik orospum!” dedi. Sonra masaya gidip içmeye devam etti. Konuşmaları anlayamıyordum. Adam masadan, “Bekle bebeğim, birazdan senin o daracık götünü de kullanıma açacağım!” diye seslendi. Ne hareket edebiliyor, ne de düşünebiliyordum. Sonra masadakilerden iki tanesi beni kaldırıp, yan tarafta ortası hafifçe çukur bir kanepeye yüzüstü yatırdılar. Yatak kan içindeydi. Bel kısmından bir kemerle kanepeye bağladılar. Boynum ön tarafta karşıya bakacak biçimde, popom da kanepenin peşinde dik kalacak biçimde kanepeye bağlandım. Karşımda ve etrafımda aynalar vardı. Her açıdan karşı aynada kendimi görebiliyordum. Adam elinde plastik bir kamçıyla arkama geldi. Sopayı götümün arasından yavaşça geçirdi. Sonra o kamçıyla popoma vurdu. Garip, keskin bir acısı vardı, ama acı derhal geçiyordu. Bir adet daha vurdu.

“Hem am deliğini, hem götünü o kadar siken olacak ki, bu senin için yemek, içmek kadar organik olacak, sikilmediğin gün sana ilginç gelecek! Açılışını ben yapıyorum, sonra dostlarım seninle oynayacak. Arkadaşlarım yarın da burada, sonrasında da seninle güzel filmler çekeceğiz!” dedi. Sonra önüme geldi, pantolonunu indirdi ve yarağını ağzıma sokmaya çalıştı. İstemedim önce. Sonra elindeki sopayla popoma birkaç kere vurdu. Gözümden yaşlar gelmişti. Mecburen ağzıma aldım, yalamaya başladım. Ama bir adet daha vurdu, “Tamamını al!” dedi. Birkaç dakika o pozisyonda yaladım. Sonra arkama geçti, “Bu benim göt sikme koltuğum, arkadaşlarım da fazlaca sever bunu.” dedi. Parmaklarıyla göt deliğimin çevresini yokladı, parmağını birazcık içine soktu, “Muhteşem!” diye bağırdı. “Daracık birşey bu!” dedi ve bu sefer sikini götüme dayadı. Bir iki ucunu içine itekledi, sonrasında sonuna kadar soktu. Kocaman bir feryat attım.

Arkadaşları ıslık çalıp, alkışlıyorlardı. Götüme birkaç kere gidip geldi, sonrasında gidip dolaptan bir şey aldı. Bu oyuncak bir Sik’ti. Onu amcığıma soktu, “Yavrucuğum genel anlamda her iki delikten de sikecekler, burayı da boş bırakmayalım!” dedi. Sonra yeniden sikini götüme soktu. Hem götümde gidip geliyor, bununla beraber elindekini amıma sokuyordu. Garip bir zevkti, acıyla karışık. Sonra boşaldı ve “Ben şimdi yatmaya gidiyorum, dediğim benzer biçimde arkadaşlarım seninle birazcık oynayacaklar…” dedi ve gitti.

Birden adamlar başıma üşüştü, 3 kişiydiler. “Patronun gitti, şimdi bizimsin güzelim!” dedi birisi. Ellerini vücudumda gezdirmeye başladılar. Birisi, “Kim başlamış olacak sikmeye?” dedi. Bir anda sıraya soktular. Üçüncü sıradaki, “Olmaz, bana gelene kadar kalbura döner bunun götü!” dedi. Bir tanesi, “Ben sikerken siz de kamışlarınızı yalatırsınız.” dedi. Kabul ettiler. Biri arkama geçti, ikincisi yarağını ağzıma soktu. Ben onun yarağını yalarken, birincisi götümü yırtıyordu. Boşalınca ikinci arkama geçti, üçüncü yarağını ağzıma dayadı. İlk siken Rakısını elini alıp başımızda izlemeye başladı. Üçüncü de işini bitirince, masaya gidip birazcık daha içtiler. Sonra gelip beni çözdüler ve kanlar içerisindeki yatağa yatırdılar. Burada kaç kere sikildim hatırlamıyorum, belki de sonunda bayıldım. Birkaç kere siklerini yaladım, ağzıma ve üstüme boşaldılar. Göğüslerimi yalayıp sıktılar, beni tost yaptılar. Birini yalarken öteki götümü sikiyor, öbürkü taraftan oyuncak yarağı sokuyordu. Üstümde tepinip durdular. Her tarafım, yüzüm spermleriyle dolmuştu. Amım ve götüm dümdüz oldu. Defalarca yarak yedim…

Sabah uyandığımda pak bir yatakta yatıyordum. Yıkanmıştım ve amım ve götüm pudralanmıştı. İçerde güzel bir koku vardı. Sonra kahvaltı masasında bana yapmadıklarını bırakmadılar. Böylece Üniversiteli kızdan sosyetik fahişeye yolculuğum başlamış oldu…