Slm ben Gaziantepten Hüseyin, 18 yaşındayım. Başımdan geçen vakası oldukça yakın bir akrabamın kızıyla (Yeğenimle) yaşadım. Yeğenim 17 yaşlarında, beyaz tende, karakaşlı, karagözlü, iri gögüslü, yuvarlak götlü, ufak tefek birşeydi. Yeğenimin benden hoşlandığını bana çok fazla yaklaşmasından anlamıştım. Hep benle şakalaşıyor, sürtünüyordu. Birgün anne ve babası bir düğüne gitmişti, ben de rastlantı oraya gitmiştim, o gece orda kalacaktım. Evde yeğenim, benimle yaşıt abisi, iki de küçügü vardı. Neyse yataklar serildi, benim yatağım yeğenimin ayak ucuna serilmişti. Herkes uyumuştu.

Benim kafamda ise yeğenim vardı. Acaba dokunsam nasıl olurdu? Benden hoşlandığının farkındaydım, ama tekrar de tepkisinin nasıl biteceğini bilmiyordum. Ne olursa olsun dedim ve elimi yorganın altından yeğenimin ayaklarına usulca uzattım. Yani diyebilirim ki, bir karış ötedeki ayaklarına 5 dakikada ancak dokunabildim korkudan. Yavaş yavaş okşamaya başladım. Topuklarını, ayakparmaklarını okşamaya başladım. Uyanıkmıydı, uyuyormuydu çözemiyordum. Ama enazından reaksiyon vermiyordu. Yorganın ucunu kaldırıp ayaklarını ortaya çıkardım. Karanlıktan cesaret alıp ayaklarını koklayıp öpmeye başladım. Derken birazcık daha cesaretlenip ayak baş parmağını emmeye başladım. Ayaklarını yıkamadan uyumuştu, ayakları sanırım kirliydi, hafifçe tuz keyfi da geliyordu. Ama müthiş bir zevk almaya başladım. O kir tadı bile müthiş bir zevk veriyordu.

Gözüm dönmüştü, elimi ince penye pijamasının geniş paçalarından amcığına doğru, bacaklarını okşayarak çıkarıyordum. Uyanıksada değilsede artık umurumda bile değildi, zira zevkten kendimden geçmiştim. Elim yeğenimin amcığına değdiğinde öleceğimi sandım, yeğenimin amcığı sıcacıktı. Parmağımı minik amcığının içinde yukarı aşağı oynatmaya başladım, am dudaklarını parmaklarımın arasında hafif hafif okşamaya başladım. Fakat sanırım yeğenim uyanıktı, şu sebeple amcığı ıslanmıştı, ama belli etmemeye çalışıyordu. Sikim patlayacak hale geldi, boşalmalıydım, aklıma ayakparmaklarının arasına boşalmak geldi. Sikimi diğer elimle çıkardım, sonrada elime tükürüp yeğenimin sol ayağının başparmağıyla tarafındaki parmağının arasına tükürüğümü sürüp ıslattım ve sikimi bu iki ayakparmağının arasına yerleştirdim. Amcığını okşayarak, ayakparmaklarının arasında gidip gelmeye başladım. İnanılmaz bir zevk alıyordum. O biçimde müthiş bir boşalım yaşadım, hayatımın en güzel boşalmasıydı. Belki yeğenimin amını veya götünü sikseydim okadar heyecan ve zevk almayacaktım!