Selam. Ben Burak, 47 yaşındayım, Kayseride yaşıyorum ve Hastanede çalışıyorum. Başımdan geçen bu olay tamamen gerçek. Kaynım yeni evlenmişti. Karısı kapalı giyinen, esmer güzeli, afet bir hanımdı. 21 yaşında, küçük memeleri, ince beli, yuvarlak kalçaları vardı. Bunlar hemen hemen hergün bize gelir giderlerdi. Her gelmelerinde ise kaynımın karısı bakışları ile adeta ‘Beni sik!’ derdi. Bir gün tekrar bu şekilde gözlerini dikmiş bana bakarken, başımla işaret ettim, mutfağa geldi. Ben de tuvalete gitme bahanesiyle kalktım ve yanına gittim. Neden bana öyle baktığını sormuş oldum. “Yok enişte bakmıyorum…” falan dedi salona geçti. Salonda otururken, gözlerinden rahatsız bulunduğunu, kendisini doktora götürmemi istedi. Sabah hastaneye gelmesini söyledim ve bunlar gittiler.

Sabah hastaneye geldi kendisini bir Cafe’ye götürdüm ve akşam olanları yine sordum, benimde kendisinde gözüm olduğunu ve birlikte olmayı teklif ettim. Düşünmek için benden vakit istedi ve eve gitti. Akşam eve geldiğimde baktım bunlarda evde. Kaynımın karısı yeniden bana gülerek baktı ve göz kırptı. Anladım ki ağıma düştü. Ertesi gün bana telefon açtı, evde sadece bulunduğunu ve hemen evlerine gitmemi söyledi. Ben de, “15 dakika sonrasında gelirim.” dedim ve kapattım telefonu. 15 dakika sonra vardığımda beni kapıda karşıladı, dudağıma bir öpücük kondurdu ve salona geçtik. Kahve yapmış oldu. Kahvelerimiz bitince yanına oturdum, okşamaya başladım. Bu da karşılık verdi, dudağıma yapıştı adeta vantuz benzer biçimde emiyordu.

Bunu soyundurdum bir tek başörtüsu kaldı. Halının üzerine yatırdım ve amını yalamaya başladım. Deliler gibiydi, iyi mi inlemeleri vardı anlatamam. Beni ayağa kaldırdı, koltuğa oturttu beni ve üzerime çıktı, dimdik olan sikimi kavradı, amına yerleştirdi ve üzerine oturdu. Bu en sevilmiş olduğu pozisyonmuş. Üzerimde zıpladıkça ne gerçek dışı söyleyim oldukça zevk aldım ve içerisine boşaldım. Üzerimden kalktı, birer sigara yaktık. Yanıma oturdu, ‘Sikimin oldukça büyük oldugunu, kocasının kendisini bu şekilde sikemediğini’ anlattı ve sikimle yeniden oynamaya başladı. Sikim yine kalktı. Bunu koltuğa domalttım, sikimi arkadan amına soktum, sikmeye başladım. Amına git-gel yaparken baş parmağım da göt deliğinde idi. Götünü sikmek istediğimi söyledim, ilkin karşı çıktı, fakat göt deliği açılmıştı. Belli ki daha önceleri götünü siktirmişti…

Bir dakika beklememi istedi kalktı, yatak odasından krem getirdi. Kremin birazını sikime çaldı, birazda göt deliğini kremledi. Arkasına geçtim, sikimin başını göt deliğine yanaştırdım, yavaş yavaş yüklendim. Sikimin başı girdi. Biraz bekledim ve birden abandım, hepsi arasında idi. Kafasını duvara vuruyor, canının fazlaca yandığını söylüyordu, fakat bırakmadım. Götünü 10 dakika siktikten sonrasında içine boşaldım. Sonra sikimi götünden çıkardım, banyoya gittik temizlendik. Sonra ben eve geçtim. Karımda zavallı işten geldiğimi zannediyor, bilmiyor ki kardeşinin karısını sikiyorum…

Kaynımın karısı ile 2 yıl karı koca yaşamı yaşadık, benden bir çocuk aldırdı. Oruspu şimdi başka erkeklerle çıkıyormuş, ben bıraktım.