Selam ben Mustafa. 38 yaşındayım, evli biriyim ve iki çocuğum var. Kayseride minik bir market işletiyorum. Dükkan kira. Dükkan sahibim 53 yaşında Hacer abla isminde dul bir hanım. Kocası 13 yıl önce ölünce, Hacer abla sadece kalmış, bidaha da evlenmemiş. Hacer ablanın elektrik, su, fatura işleri benzer biçimde, evdeki küçücük işleriyle de ben ilgileniyorum.

Hacer abla birgün sabah saat 10 falan benzer biçimde markete geldi ve “Mustafa, evde temizlik yapacam, kanepeyi kaldıramadım, birlikte kaldıralım.” deyip yardım istedi. “Az bi işim var Hacer abla, sen eve çık, ben işimi halledip gelirim.” dedim. 15 dakika falan sonra çıktığımda, Hacer abla iki büklüm, kapıyı açtı. Hacer abla beni geç gelir diye, kendisi kanepenin bir o tarafınca bir bu tarafınca çekerken belini incitmiş, ağrıdan doğrulamıyor. “Sen şu şekilde bir otur, dinlen. Ne yapılacaksa söyle ben yaparım.” dedim, koluna girdim, yardımcı oldum, çekyata uzanır şeklinde oturdu. Belini tutarak inleyip sızlıyor. “Ağrı kesici krem var çekmecede, onu getiriver.” dedi. Hemen gittim getirdim.

Zavallı kadın ağrı kesici kremi beline sürmeye çalışıyordu. Valla aklımda fena bir şey yoktu, “Abla istersen ver ben süreyim.” dedim. “Olur.” dedi yüzüstü yattı, kazağını yukarı çekti, etek kılıklı da bi şey vardı, onuda az aşağıya indirdi, götünün üstü azca bir şey görünüyordu. Kremi sürdüm beline, başladım ovalamaya. Haydaaa… bembeyaz göt karşımda, hatta elimin altında, benim yarrak oldu mu keser sapı gibi! Benimkisi de iyi mi krem sürmekse, ovalıyormuyum okşuyormuyum belli değil. Ellerim götünün çatalına doğru gidince, Hacer ablanın sızlaması birden kesildi. Kafasını döndürüp benim yarağa baktığını farkettim. Elimle yarrağımı saklamaya çalıştıysam da, “Çek elini ordan bakiim, ne saklıyorsun göreyim bir!” dedi. Elimi çekince, “Şöyle gel bir hele!” dedi. Geçtim önüne dikildim. Benim kalkmış yarağı görünce, “Anaahh, bu ne len bu şekilde?” dedi. Övünmek şeklinde olmasın yarağım biraz büyüktür. “Ne olacak? Yarrak!” dedim.

“Yarrak olduğunu biliyoz herhalde, getir bakalım, öyleki çaktırmadan götümü okşaması değil…” deyip fermuarımı açtı, benim yarrağı çıkarttı, ağzına bi aldı, sanki vantuz benzer biçimde çekiyor. Öyle bi emiyor ki, benim yarak ağzında nerdeyse kayboldu. Bir ara emmeye ara verip, “13 senedir yaraksızlıktan ben ne çekiyom biliyon mu sen?” deyip tekrar yalamaya devam etti. Nerdeyse Hacer ablanın ağzına boşalacaktım, yarrağımı ağzından zor kurtardım. “Madem öyle, bu işi tam deneyelim.” deyip Hacer ablanın eteğini topyekün çektim çıkardım. Hacer ablayı özenli bir halde sırtüstü yatırdım. Hacer ablanın donunu da çıkarınca, hafif kıllı amı kabak gibi ortaya çıktı. Bacak arasına girdim, amı sulanmaktan nerdeyse balçık haline gelmiş. Yarrağımı amına bir iki sürtüp sokmamla beraber, Hacer ablanın bağırması bir oldu. Duraksadım, “Noldu? Acıdı mı?” dedim, “Hayır, hayır! Durma, devam et!” deyip elleriyle belime bi yapıştı, salmıyor. Yarrağımı amının içinde ileri geri oynatıyordum, Hacer abla birden inleyerek orgazm olmaya başladı.

İlk defa öyleki titreye titreye orgazm olan birini gördüm. Saçları falan mübalasız dikildi. Hacer ablanın titremesinden beni bir heycan sardı, “Ya, bende boşalacam galiba, çıkarayım mı?” dedim. “Manyakmısın, boşal acele içime!” deyince, bende amına patladım! Sonra üzerinde yattım kaldım. Kenetlendik adeta. 5 dakika falan öyle kaldık. Sonra ben kalktım, “Hacer abla dükkanda kimse yok, ben aşağıya iniyorum.” dedim ve giyindim gittim. Hacer abla öğleden sonrasında dükkana geldi, bana tatlı yapıp getirmiş. “Akşama dükkanı kapatınca yine gel.” dedi. Bende “Hacer abla, akşama gelirsem bu sefer götünden sikerim!” dedim. “Yok yaa, senin yarak oldukca büyük! Ölen kocamda bi kez götümden sikmişti, fazlaca acıdıydı…” falan dedi. “Hacer abla ben acıtmam, onun teknikleri var.” dedim. Hacer abla da, “Sen akşama gel de bakarız…” dedi ve gitti.

Akşam dükkanı kapattım. Hemen ezcaneye gittim, bebe hasım ve geciktirici sprey aldım. Sonrada Hacer ablaya “Yukarı geliyorum!” diye telefon açıp dairesine çıktım. Hacer abla soyunmuş, evde beni bekliyor. Daha kapıdan girer girmez hemen dudaklarıma yapıştı. Hacer ablanın biciklerine de ben yapıştım. Koridorda ayakta 15 dakika falan seviştik. Sonra yatakodasına geçtik. Orda domalttım Hacer ablayı. Malaktan amına girip epeyce pompaladım. Amını sikerken, bebe yağını da götüne sürüp, parmaklarımla götünü baya bi gevşettim. Sonra çıkarttım amından yarağımı, başına biraz bebe yağı sürüp götüne dayadım. Derken bi kökledim, köklememle bağırması bir oldu. “Çıkar, menfaat!” diyor başka bir şey demiyor. Çıkarırmıyım? Köpek şeklinde kitlendim Hacer ablaya. Geciktirici sprey sıktığımdan ötürü, tam 35 dakika siktim götünü. Götü artık benim yarak şeklinde 2 yarak birden alacak duruma geldi. Boşalmam için yalvarıyor, “Hadi erkeğim boşal, perişan ettin beni, halim kalmadı, hadi boşal artık…” diye. Ben de gelmek üzereydim aslına bakarsanız, sarsıla sarsıla boşaldım.

Artık Hacer ablanın canı nezaman yarak istese dükkana uğrayıp yukarı çağrıyor…