Uzun yıllar Yurtdışında (Almanyada) yaşadıktan sonrasında karımla Türkiyeye kesin dönüş yaptık. Karım Berrin 41 yaşında, balık etinde, göğüsleri görkemli büyüklükte, sarışın ve çekici bir kadın. Karımla seks hayatımız oldukça iyi denilecek düzeyde, ama son zamanlarda karımla sevişirken onun başka bir erkek tarafınca sikilmesini hayal edip müthiş orgazm oluyordum. Karım yatakta tarifi olmayacak kadar güzel sevişiyor, bu güzellikleri başka bir adama yaşatıp, o adamın altında inleyerek boşalması fikri beni çıldırtma noktasına getiriyordu.

Bu durumu bigün sevişirken söyledim, “Karıcığım, başka bir erkeğin seni sikmesini istermisin?” diye. Karım önceleri, “Hayır.” dese bile, sevişirken bu tür fantazilerin hoşuna gittiğini söylemiş oldu. Karımın ailesinin bodrumda bir yazlığı var, ailesiyle birlikte gittiler. Fakat ben işlerimden dolayı İstanbulda kalmak zorundaydım. Yorucu bir iş gününden sonrasında eve geldim, bir pornofilmi koydum izliyordum. Filimde iki adam, sarı saçlı balık etinde olan, karıma benzeyen bir kadını sikiyorlardı. Karımı hayal ederek masturbasyon yaparken, karım aradı. Telefonda karıma izlediğim filmi anlatıp, kendimi doygunluk ettiğimi söyledim. Karımın cevabı beni oldukça heycanlandırmıştı, “Başka bir adam tarafınca sikilmemi oldukca mu istiyorsun?” dedi. Sadece, “Evet!” diyebildim. “Hadi gel, bul birini ozaman!” dedi.

Heyecandan kalbim duracaktı, derhal kalkıp banyo yaptıktan sonra atladım arabama Bodrum’a doğru yola çıktım. Sabah yazlığa vardığımda herkes şaşırmıştı. Güzel bir kahvaltı hazırladılar. Öğlene doğru karımla denize gittik. Karımın bronzlaşmış teninin üzerinde bikini harika duruyordu, kumsaldaki erkeklerin karımı gözleriyle siktiğinden emindim. Karımda bunun farkındaydı ve bu bakışlardan son aşama memnundu. Akşam yemeğinden sonrasında üzerine ince bir kıyafet giyindi, içerisindeki tanga külodu belli oluyordu, sütyen takmamıştı. Gözlerimi karımdan alamıyordum, fazlaca seksi olmuştu. Barlar sokağına gitmek üzere yazlıktan ayrıldık. Bir iki Bar dolaştıktan ve birkaç duble içkiden sonrasında kafamız bir hayli güzel olmuştu. Karımla Almanca konuşuyorduk. Sahildeki Cafelerden birinde birer kahve içerken, yan masadaki 35-40 yaşında birinin devamlı karıma bakıp pantolonunun üzerinden sikini düzeltmeye çalmış olduğu gözümden kaçmamıştı.

Kahvelerimizi içtikten sonrasında kalktık, az az yürümeye başladık. Arabamızın olduğu otoparka giderken, Cafedeki o erkeğin bizi takip ettiğini ayrım ettim. Dönüp adama, “Birşey mi var?” diye sormuş oldum. “Yanındaki gezgin Fransız değil mi, kendisini bir yerden tanıyorum da…” diye cevap verdi. Yalanın böylesi gülünçtü, kendisine yanımdaki kadının Alman gezgin bulunduğunu, kendisiyle yeni tanıştığımızı ve kadının çok azgın olduğunu, aslına bakarsak ikimizi de idare edebileceğini söylediğimde, erkeğin gözleri parlamaya başladı. Adam yarağını sıvazlayarak, “Hadi, ormana götürüp sikelim ozaman!” dedi. Arabaya bindiğimizde karım yanıma oturdu, ismini dahi sormadığım adam karımın arkasına geçti oturdu. Çevre yoluna çıkmıştık, sağ elimle karımın bacaklarını okşuyordum. Karımın eteğinin altına elimi soktuğumda amının ıslandığını hissettim. Orta parmağımı karımın amına yerleştirip çıkarıyordum, karım içkininde etkisiyle gözlerini kapamış, hafif hafifçe inliyordu.

Arkadaki adam bunları görmüş, dayanamayıp arkadan ellerini karımın göğüslerine attı, okşamaya başladı. Ormana varana kadar karım bir kez orgazm olup boşalmıştı. Arabayı ormanın içine çekip ışıklarını söndürdüm. Adam karımı otomobilden indirdi, motor kapağına oturtup, elbisesinin askılarını indirdi, karımın göğüslerini yalıyordu. Karım da adamın fermuarını açtı, elini içerisine sokarak erkeğin sikini çıkardı ve okşamaya başladı. Adamın yarağı kazık gibiydi. Karım motorkaputundan inerek erkeğin önünde diz çöktü ve adamın sikini yalamaya başladı. Adam fazla dayanamayıp karımı kaldırdı, motorkaputuna domalttı, elbisenin eteğini karımın beline kadar toplayıp, tangasını yırttı. Karımın am deliğini iştahla yaladıktan sonra, o dev gibi sikini karımın ıslak amına sürtmeye başladı. Ben gördüğüm görünüm karşısında çıldırmak üzereydim, sikim taş benzer biçimde olmuş, fakat aynı anda da kışkançlık duyguları başlamıştı.

Adam sikini karımın amına soktuğunda, karım ilkin bir feryat attı, fakat azca sonrasında zevkten inlemeye başladı. Karımı asla böyle inlerken duymamıştım. Adam yarağını karımın amına sokup çıkarırken, karım birara bana dönerek, Almanca, “İstediğin bu muydu kocacığım? Bak, elin adamı iyi mi sikiyor karını!” dedi. Ben de Almanca, “Harikasın karıcığım!” deyip sikimi sıvazlamaya devam ettim. Adam karımı 15 dakika siktikten sonra titreyerek karımın amına boşaldı. Adam daha yarağını karımın amından çıkarmadan karım da sarsılarak orgazm oldu. Adam kenara çekilip bir sigara yaktı. Karımı sikme sırası bana gelmişti. Önce karımın ağzına sikimi verip yalattıktan sonra, karımın o spermle dolmuş amcığını bir de ben güzelce siktim, spermle doldurdum.

Sonra arbamıza binip adamı Bodrum’a yakın bir yerde bırakıp, yazlığa döndük. Yazlıkta karımla duş alırken, halen karımın amından spermler akıyordu. Sonra odamıza gidip, yaşadıklarımız hayal ederek ertesi gün öğlene kadar sikiştik…