Merhaba ben İstanbulda üniversitede okuyorum. Bu yazdığım vakadan önce asla kadın tatmamıştım. Komşunun benden 5 yaş büyük oğluyla yaşadığım eşcinsel ilişki tek deneyimim olarak hafızamda kötü bir hatıra olarak duruyordu. O olay beni cinsellikten soğutmuş ve korkutmuştu, ta ki bu olay yaşanana kadar.

Geçen sene mayıs ayıydı, Burdurlu bir arkadaşımla bir ev tutmuş, birlikte kalıyorduk. İmtihan süreci başlayınca arkadaşımın anası bize temizlik ve yiyecek konusunda destek olmak üzere bir kaç günlüğüne İstanbula yanımıza gelmişti. Arkadaşımın anası 1.65 boylarında, 75 kg civarında, 48 yaşında bakımlı bir hanımdı. Ben çoğu zaman içime kapalı birisi olarak yabancı bir kadının yanında rahat davranamıyordum.

Üçüncü günümüzdü. Sabah dostum fakülteye gitmişti, imtihanı vardı. Ben ders çalışmak için evdeydim. Arkadaşımın annesi kahvaltı hazırlıyordu. Üzerinde açık yeşil bir eşofman ve pembe bir tişört vardı. Yeni uyandığından olsa gerek, sütyen takılmamış meme uçları sivri duruyor, oval dolgun memeler tişörtü zorluyordu. Uykunun etkisi ve memelerin görüntüsü sikimin kalkmasına niçin olmuştu. Görmesin diye elimi önüme tutarak wcye gidiyordum ki, arkadaşımın anası bana bakıp gülümsedi. Anlamıştı herhalde. Küçük tuvaletimi yapıp çıktım, salona geçtim, oturdum.

Masada yemek yerken arkadaşımın annesini izliyordum, gözüm devamlı memelerine takılıyordu. Yemek yedikten sonrasında odama gitmek için ayağa kalkınca, arkadaşımın anası elimle kapattığım önüme bakarak, derin bir “Ahh, ahh…” çekti. Ben ne oldu gibisine bakınca, “Gençlik işte! Enişteninki de gençken derhal kalkardı!” dedi. Neye uğradığıma şaşırdım! Arkadaşımın annesi resmen aranıyordu, fakat bende onu sikecek yürek yoktu. Utanarak yine yerime oturdum. Nezaketen bir yanıt vermem gerekiyordu, cesaretimi biriktirerek, “Enişte bey kaç yaşında ki?” dedim. “55!” dedi. Ben de, “Okadar da yaşlı değilmiş.” dedim. “Ama maalesef yatakta pek icraatı yok! Ayda yılda bir-iki sefer anca yapıyor!” dedi. Ben daha da utandım, verecek cevap bulamıyordum.

Sonra oğlunun kız arkadaşı olup olmadığını, sordu. Ben de, “Yok. Onun da yok, benim de yok.” dedim. “Kız arkadaşsız ne yapıyorsunuz peki?” dedi. Anladım ki arkadaşımın anası bana iyice sulanıyordu, ben de daha huzurlu konuşmaya başladım, “Oğlunu bilmiyorum, ama ben masturbasyonla idare ediyorum.” dedim. “Peki, hiçbir kızla hanımla seks deneyimin varmı?” diye sordu, olmadığını söyledim. Birden elimi tuttu eşofmanın tam ortasına, amının üzerine götürdü ve “İşte elinin altında, ister bak, elle, talep eder sik!” dedi. Eğer bu fırsatı kaçırırsam iyiden iyiye içime kapanırım diye düşündüm ve hemen eşofmanını dizine kadar sıyırdım. O müthiş görüntüsüyle kıllı bir am gözümün önündeydi.

Amını avucumla iyice okşadım. Avucumdaki ısı bütün bedenimi yakıyordu. İyice yaklaştım. O mis kokulu amcığa işaret parmağımı yerleştirerek altına kadar soktum. Amını keşfetmek istiyordum, ikinci parmağımı da yerleştirip ileri geri meydana getirmeye başladım. Arkadaşımın anası kendinden geçmişti. Sikim hayatımda bu şekilde sertleşmemişti. Arkadaşımın annesini yere uzattım ve eşofmanıyla tişortunu çıkardım. Okulumuzdaki kızlar gibi pırıl pırıl bir cildi yoktu, ama olgun bir kadın olarak beni çıldırtıyordu. Hayatımda ilk defa yakından gördüğüm am ve memeleri öpmeye başladım. Geri çekilmiş dizlerin içinde amı harikaydı. Arkadaşımın annesi, “Hadi içime gir.” diyince, ben de şortumu çıkardım. Elimi tükrükledim. Arkadaşımın anası “Gerek yok, sırılsıklam!” diyince üstüne uzandım derhal, sikimi dayadım yarığın başına. Abanmamla dibini bulmam bir oldu. Arkadaşımın anası belimden tutarak beni kendine çekiyordu. Daha ikinci sokmamda boşaldım!

Onu memnun etmeden, sokar sokmaz boşalmama üzülmüştüm. O bunu anladı ve “İlkinde olur böyle erken deşarj, içimde kal!” dedi. Daha bir iki dakika geçmeden tekrar sikim demir gibi oldu ve pompalıyordum. Arkadaşımın annesini bu sefer 15-20 dakika siktikten sonra gözümün önü kararmış oldu, yeniden zangırdıyordum. Tam durulduğumda onunda soluk nefese, feryat çığlığa bulunduğunu gördüm. Aynı zamanlarda sakinleşdik. Arkadaşımın anası, “Uzun zamandır özlemiştim bunu.” dedi. Ben de ilk kez bir kadını sikmekten ve hele onu doyurmaktan ötürü oldukça mutluydum.

Arkadaşımın annesini o gün 2 kez daha siktim. İkimiz de mutluyduk. Ertesi gün arkadaşımı okula gönderir göndermez annesiyle 2 kez daha sikiştik. Onu domalttığım pozisyon en oldukca hoşuma giden pozisyon idi, tombul kalçaları beni uçurdu iyice. Üçüncü gün beni kırmadı onu bir de götten siktim, aynı zamanda altına kadar pompalaya pompalaya.

Annesini memlekete yolcu ettiğimizde, ben arkadaşımdan daha fazla üzülmüştüm. Yaz tatilinde Burdura arkadaşımı ziyarete gittim, dinlence boyunca onlarda kaldım. Arkadaşımın annesiyle yine harika, sex dolu günler geçirdim. Okul açılalı 2 aya yaklaştı, arkadaşımın annesinin bugünlerde bize yardıma gelmesini dört gözle bekliyoruz…