Merhaba ben Konya’dan Gonca, 22 yaşındayım ve 4 senelik evli biriyim. Kocam benden 8 yaş büyük. Kocam yatakta kelimenin tam anlamıyla malın teki, ne sevişmeyi hatırlar, ne de erkek şeklinde sikişmeyi, tam odun doğrusu. Ben ise sexe oldukça düşkün bir bayanım. Kocam beni haftada bir sırtüstü yatırır, bacaklarımı ayırır, yarağını amıma sokar ve 1 dakikada, bilemedin en fazla 2 dakikada boşalır. Ve tabiki ben bu sikişten hiç bir şey anlamam, bu da talep eder istemez içimde başka erkekle sikişmek arzusunu uyandırıyor. Hani beni her gece saatlerce sikecek, pozisyon manyağı meydana getirecek, amımı yalayıp, bana yarağını yalatacak ve götümü de sikecek bir kocam olsun isterdim. Kocamı öyleki biri zannettim de evlendim, mal olduğunu bilseydim hiç evlenmezdim. Boyu posu o tarz, gücü kuvveti de o biçim, ama cinsellik yapma isteği gelmiyor herifin içinden. Bu saatten sonra da ayrılamam ya kocamdan, mecburen benim benzer biçimde evli ve ateşli olan başka bir erkek arayışına girdim.

Benden 3 yaş büyük ablam eniştemle birbirlerini severek evlendiler. Eniştem oldukca yakışıklı biri, köydeki bizler emsal kızların derhal derhal hepsi enişteme tav olurlardı, fakat eniştem kimseyle ilgilenmezdi. Aslında ablamdan korkardı, yoksa önüne geleni sikecek kadar azgındı. Aynı köyde olduğumuz için birbirimize devamlı oturmaya gideriz. Eniştemle aramız oldukça iyi, sırdaşız, arkadaşız, ablamla konuşamadıklarını bile benimle konuşur, o derece bir samimiyetimiz var. Hatta benden birkaç defa arkadaşlarımdan birini kendine ayarlamamı istedi, fakat ben eniştemi kıskandığım için yapmadım. Neyse… eniştemin böylesine azgın bir erkek bulunduğunu bilirken başka bir adam aramaya gerek varmı diye sordum kendi kendime. İçimden bir ses, (Seni enişten kadar kimse azgın sikemez, erkek arıyacam diye onun bunun diline düşme, enişteni baştan çıkar!) diyordu. Nihayetinde bu fikir kafama yattı ve kendimce bir plan kurdum kafamda…

Sıra gelmişti planı uygulamaya. Enişteme telofon ettim, “Enişte, seninle biraz özel konuşmak isterim, kocam akşam pancar sulamaya gidecek, o gidince 5 dakikalığına bizim eve uğrarmısın?” dedim, o da, “Tamam baldızım uğrarım.” dedi. “Ama ablam dahil kimseye söyleme bize geleceğini. Kocam gidince ben seni yeniden ararım.” diye ekledim. “Tamam baldız söylemem, merak etme!” dedi. Bizim pancar tarlası epeyce uzakta. Akşama doğru kocam yatağını aldı traktörle tarlaya gitti. Pancar sulama işi bitene kadar gelmez eve, buda 2-3 gün arası sürer. Kocam gittikten 1 saat sonrasında enişteme telefon ettim, “Bacanağın gitti, gelebilirsin eniştecim.” dedim. Eniştem de, “10 dakikaya ordayım baldız, sen çayı hazırla.” dedi ve kapadı telefonu. Çay suyunu koydum ocağa ve ayrıca üzerime en sexi kiyafetlerimi giydim, eniştemi azdırmam lazımdı. Kapı çaldı, eniştem geldi. “Hoş geldin enişte.” dedim yanaklarından öptüm eniştemi. Eniştem kıyafetlerimi görünce, “Çok sexi olmuşsun baldız, kime süslendin?” diye bir espiri yaptı.

“Kime süslenecem enişte, benim derdim bana yeter, hiç sormuyorsun baldızının tadı yerinde mi değil mi.” diye sitem ettim enişteme. Eniştem de, “Gel bakalım baldız, ne derdin varmış senin, anlat bakalım.” dedi. “Dur önce çayları koyayım, sen salona geç, ben geliyorum derhal.” dedim. Çayları doldurdum getirdim, içiyoruz. “Eee anlat artık baldız, bu kadar gizli saklı ve muhim olan derdini.” dedi. Ben de, “Enişte sana anlatmam nekadar doğru bilmiyorum, fakat bunları senden başka kimselerle de paylaşamam, sen benim sırdaşım arkadaşımsın.” dedim. Eniştem de, “Tabiki baldız, bir probleminin oldumu benimle paylaşacan, merak etme benden sır çıkmaz biliyorsun.” dedi. Ben başladım anlatmaya, “Enişte ben sexe oldukca düşkün biriyim, her gece sevişmek istiyorum fakat kocamda iş yok. Artık sabretmekten bıktım, ya başka biriyle yatacam, yada bana pornofilimleri getir.” dedim. Eniştem, “Filimleri neyapacan baldız?” deyince, “Seyredip masturbasyon yapacam.” dedim. Eniştem biraz düşündü, “Hiç mi icraat yok bacanakta?” diye sordu. Ben de, “Ayda sadece 1 veya 2 defa yapıyor ve ondanda ben birşey anlamıyorum.” diye cevap verdim.

Eniştem, “Hakikaten durumun oldukca kötymüş, bende birkaç adet filim var, bir ara onları vereyim sana, izlersin, onlar bitince yenisini alırım sana.” dedi. Ben de, “Sağol enişte. Aslında kocam evde yokken tam sırası, şimdi getirirmisin filimleri?” dedim. “Tabi getiririm.” dedi ve gitti. Yaklaşık 10 dakika sonra getirdi, derhal kapıdan “Filimleri al, ben kaçıyorum.” dedi. Filimleri aldım, “Bir demlik çay yaptıydım, kim meşrubat, telef olmasın içelim de öyleki git, esasen demin çayını içmeden gittin.” dedim, ikna oldu, girdi içeri. Çayını doldurdum, sonrada “Bakalım filimler güzelmiymiş.” diyerek filmin birini koydum. Eniştem birazcık şaşırmıştı, “Benim yanımda mı izlemeyi düşünüyorsun baldız?” diye sordu. Ben de, “Evet enişte, senin izlemediğin birşey mi sanki, orda ne olduğunu sen de biliyorsun, ben de biliyorum.” diyince, eniştem, “İyi, hadi bakalım.” dedi ve başladık filmi seyretmeye. Eniştemin önünün kabardığını gördüğümde heycanlandım, artık bu işe olacak gözüyle bakmaya başladım.

Filimde am yalayanlar, yarak yalayanlar, am sikenler, göt sikenler almış başını gidiyordu. 5 dakikasını seyredince çoktan amım nemlenmeye başlamıştı bile. Üzerimdeki pantolon dar olduğundan pek huzurlu değildim. “Ben derhal üzerimi değiştirip geliyorum enişte.” dedim ve odama gidip, yakası aleni askılı bir tişörtle kısa eteğimi giydim, fakat altıma sütyen ve külot giymedim. Salonun kapısına geldiğimde eniştem geldiğimi farketmemiş, pantolonunun üstünden kalkık yarrağı ile oynuyordu. Mutfağa geçtim ve ordan seslendim, “Enişte çayını tazeleyim mi?” diye. Eniştem elini yarrağından çekti ve “Boşver çayı baldız, bacanağın rakısı var ise, getirde içelim.” dedi. Ben var deyip, rakı şişesini ve iki de bardak kaptım geldim. Bardakları sehpaya koyarken eniştemin bakışları aynen benim göğüslerimdeydi, yiyecekmiş benzer biçimde bakıyordu göğüslerime.

Eniştem rakıları doldurdu, birini bana verdi. Ben bardağımı aldım eniştemin tam karşısındaki koltuğa geçtim oturdum, arkama yaslandım ve dizlerimi kendime doğru çektim. Birer adet de sigara yaktık, filmi izliyoruz. Filimde adam kadının götüne dev gibi yarrağını köküne kadar geçirince, ben kendimi tutamayıp, “Oha!” demişim. Eniştem, “Hemen heyecanlanma baldız!” dedi. “Elimde değil enişte, napıyım?” dedim seyretmeye devam ettik. Bu arada eniştem külot giymediğimi farketmiş, kaçamak bakışlarla bacak arama, amıma bakıyordu. Filimde erkek kadının amını yalarken, benden birkaç kere, “Ooff, off!” diye ses çıktı. Eniştem, “Noldu baldız? Yine heyecanlandın.” dedi. “Dayanamıyorum artık enişte, beni filimdeki şeklinde becerecek bir erkek istiyorum!” dedim. Eniştem de, “Töbe, töbe! Baldız, beni zıvanadan çıkarma, sonra fena olur, şu anda ben senden daha azgın bir durumdayım!” dedi.

Benim sigorta iyice attı, “Enişte, pes valla! Anlamak mı istemiyorsun, safmısın? İlla ‘Enişte gel beni sik!’ demem mi gerekiyor?” deyip bacaklarımı iyice araladım. Eniştemin bakışları amıma kenetlendi ve “Benden günah gitti baldız!” deyip ayağa kalktı. Pantolonunu ve külodunu çıkarttı. Eniştemin yarrak şaha kalkmış, dimdik duruyor. Yanıma gelip oturdu, orta parmağını amıma yavaşca soktu ve “Ateş şeklindesin baldız.” dedi. Sonra beni öperek, “Sen bir sigara yak, arkana yaslan ve keyfine bak baldız, ben senin o güzel amcığını yalayacam!” dedi. Tam önümde yere oturdu, bacaklarımı omuzundan sallandırdı ve dilini am deliğime sokmaya başladı. Ben zevkten çıldırıyordum adeta, kocamla asla böyle sevişmemistim. Hiç amım yalanmamıştı. Meğer nekadar aptalmışım, ruh gibi birini beklemişim durmuşum. Artık bundan sonra o özlemini çektiğim yarrak her istediğim vakit emrimde olacaktı.

Ben arkama yaslanmış sigaramı içerken, eniştem otuz dakika kadar am deliğimi yaladı. Sonra beni tamamen soydu ve göğüslerimi yalamaya başladı. Eniştem, beni hep arzuladığını ancak baldızı olduğum için bu arzusunu şimdiye kadar bastırdığını söylüyordu. “Bundan sonra benimsin, artık sabretmek yok, boyun eğmek yok!” diyor, memelerimi, boynumu ve kulaklarımı çıldırmışcasına yalıyordu. Eniştem sonrasında 69 yapmak istediğini söyledi. Ben, “69 nedir bilmiyorum enişte.” dedim. Eniştem de “69’u bilmemek olur mu baldız? Sırtüstü yat, öğreteyim!” dedi. Ben hemen sırtüstü yattım, eniştemde üzerime ters uzandı ve 69’u uygulamaya başladık. Eniştem amımı yalarken o devasa yarrağını da benim ağzıma verdi. Eniştemin yarrağını kudurmuş benzer biçimde yalıyordum. “Çok hoşuma gitti enişte, devamlı yapmak isterim!” dedim. Eniştem de, “Yeterki iste, seni her istediğin biçimde sikerim, orospum benim!” dedi ve oldukca geçmeden birbirimizin ağzına boşaldık.

Sonra eniştemle duşa gidip beraber duş aldık. Ardından salona geldik oturup bir film daha koyduk, içkilerimizi tazeleyip konuşmaya başladık. Eniştem eskiden beri benden hoşlanıyormuş ve bana karşı ta başından beri eşeysel duygular besliyormuş. “Ablanla evli olmasaydım mutlaka seninle evlenirdim baldız. Nezamandır senin hayalinle yatıp hayalinle kalkıyorum.” dedi. Ben de, “Madem öyle enişte, ablamı boşayıp benimle evlensene!” dedim. Eniştem de, “Bundan sonrasında ikinizde benimsiniz, nezaman sikişmek istersen bir telefon et yeter!” dedi. Eniştemle uzun vakit öpüştükten sonra filmi izlemeye devam ettik. Filimde adam hanımı domaltmış arkadan amını düdüklüyordu, sonra kadının götünü sikmeye başladı. Eniştemin yarrak yine kalkmıştı. “Enişte beni de filimdeki benzer biçimde götümden siksene, bacanağın günah diye asla sikmedi götümü!” deyip arkamı döndüm enişteme. Eniştem, “Merak etme baldız, amını da sikecem, götünü de. Daha sabaha fazlaca var, ablandan (ilçeye gidecem, sabaha gelirim diye) izin aldım.” dedi ve arkamdan amımı yalamaya başladı.

Kocamın aksine eniştem am yalamayı fazlaca seviyordu, yeniden yarım saat amcığımı yaladı. Fakat bendayanamıyordum, amımı yalarken bir kez daha boşaldım. Eniştem yaladıkça yalıyordu, “Enişte kurbanın olurum, yarrağını sok!” diye yalvarmaya başladım. Eniştem kalçalarımı birazcık havaya kaldırıp, yarrağını amıma sokunca dünyalar benim oldu. Daha 3-4 dakikadır amımı sikiyordu ki, ben yine orgazm oldum. Eniştem amıma pompalamaya devam ediyordu, “Enişte yeter, ben bittim! Daha boşalmaya niyetin yoksa, götümü de sik!” dedim. Eniştem, “Sen tahmin ettiğimden daha azgın çıktın baldız!” dedi, yarağını amımdan çıkardı, götümün deliğine dayadı, yavaşça başını soktu ve öylece bekledi. Ben, “Noldu enişte? Soksana!” diyince, Eniştem, “Baldız bu iş amdan almaya benzemez, katlanamazsın, sabret birazcık!” dedi. “Enişte kaç senedir götümün sikileceği anı umuyorum, bekleyecek hal kalmadı, sok nolursun!” dedim ve götümü arkaya doğru, eniştemin yarrağına doğru bastırdım. Büzüğümün yırtılması pahasına eniştemin yarrağını yarısına kadar almıştım götüme. Eniştem belimden kavrayıp öyle bir yüklendi ki, kalanı da girdi!

Eniştemi daha da azdırmak için, “Enişte, götüm feda olsun sana, orospunum, fahişenim, sik götümü, parçala!” diyordum. Eniştem gaza gelmiş, bastıkça basıyor, delirmiş gibi götümü düdüklüyordu. Götüm sikilirken duyduğum acı tanım edilmezdi, fakat aldığım zevk daha çok idi. Eniştem birazcık yavaşlayınca, “Enişte bir saniye, pozisyon değiştirelim.” dedim. Eniştemi sırtüstü yatırdım, üzerine çıktım, yarrağını elime aldım, götümün deliğine yerleştirip üstüne oturdum ve başladım yukarı aşağı hareket etmeye. Eniştem kafasını kaldırmış, götüme girip çıkan yarrağını görmeye çalışıyordu. Yaklaşık on dakika kadar bu pozisyonda sikiştikten sonrasında eniştemin yüz ifadesinden boşalmak üzere bulunduğunu anladım. Hemen üzerinden indim, yarrağını tuttuğum benzer biçimde ağzıma aldım ve emmeye başladım. Çok geçmeden eniştem hırlaya hırlaya ağzıma boşaldı. Eniştem, “Sen neymişsin be baldız, senin şeklinde sikişeni görmedim daha, kuduruk orospum benim!” diye övgüler yağdırıyordu bana. Sonra beraber bir kere daha duş yaptık ve yatakodasına gittik, ertesi gün öğlene kadar birkaç defa daha sikiştik.

Ertesi gün öğlen kocam telefon etti, sular kesilmiş, nerden estiyse, boş duracağıma gidip karımı sikeyim demiş kendi haline, “Karıcığım hazırlan, seni sikmeye geliyorum.” dedi. Mutlu olmuş gibi davrandım ve hemen eniştemi gönderdim. Kocam 1 saat sonrasında geldi, “Çabuk soyun karıcığım, sular ikindi üzeri gelecek, derhal gitmem lazım.” dedi. Kocamla sevişmemiz herzamanki gibi fazla sürmedi, 2 dakikada boşaldı, duşunu alıp gitti. Kocam gider gitmez enişteme telefon ettim, akşama gelirken yeni filimler getirmesini söyledim. Napıyım yarrağa doymuyorum, bitmez tükenmez bir istek var bende. Zavallı ablacığım da eniştemi okadar oldukça seviyor ki, eniştemin kendisini aldatacağı aklına bile gelmiyor. Oysa eniştem her fırsatta bana geliyor ve deli gibi sikişiyoruz eniştemle…