Selam arkadaşlar, ben Denizliden Ferhat, 32 yaşındayım, evli biriyim. Bundan 4 sene önce başımdan geçen, kaynanamı nasıl siktim, onu size anlatmak istiyorum. Kaynanam uzun boylu, sarışın, 54 yaşlarında, pek öyleki güzel olmamasına rağmen, vücudu oldukca diri, seksi bir kadın. Şimdiki karımla daha ilk tanıştığımız günlerden beri kaynanamın kalçalarını ve göğüslerini hayal ederek çıldırırdım. Sürekli kaynanamı iyi mi sikerim diye düşünüp duruyordum. Marmariste bizim bir yazlığımız var, eşim ben kaynanam ve kayınpeder hep birlikte oraya tatile gidecektik. Benim işlerim uzadığı için, önden eşim ve kayınpederi yolladık, kaynanam da benimle kalıp, yedi gün sonra benle beraber gidecekti.

Fırsat bu fırsattı, yedi gün boyunca akşamları kaynanamla evde yalnız olacaktık. Kaynanamı sikmek istiyordum, ama kaynanam bana fazlaca iyi davrandığından nasıl yapacağımı bilmiyordum. Akşam işten çıkarken evi aradım, kaynanama, “Alınacak birşeyler var mı valide?” diye sordum. Kaynanam da, “Hava oldukca sıcak, gelirken içecek birşeyler getir de içelim.” dedi. Kaynanam içecek derken soğuk meşrubat kastetmişti biliyordum, yeniden de aklıma şeytanlık geldi. Meşrubat yerine rakı götürüp, kaynanamı sarhoş etmek ve sikmek. Bir büyük şişe rakı aldım eve gittim. Kaynanam rakıyı görür görmez “Bu ne damat?” dedi. Ben de, “İçecek.” deyip verdim kendisine.

Kaynanam, “Oğlum ben bu mereti ağzıma daha hiç sürmedim, bu yaştan sonrasında mı içecem?” deyip biraz itiraz eder gibi oldu. Ben, “Ne var ki yaşında valide, benim diyen kızlara taş söktürürsün.” deyince, “Öyle mi düşünüyorsun damat?” deyip sofrayı hazırladı. Kaynanamla hem yemek yiyip hemde rakı içiyorduk. Kaynanam ikinci dublesini bitirdikten sonrasında iyice neşelenmişti. Kalktım hafifçe bir müzik CD’si koydum. Kaynanam zaman ilerledikçe hem rakıdan hem müzikten etkilendi ve iyice melankolik oldu. Kaynanamı dansa kaldırdım. Salonun ortasında slow dans ediyorduk. Kaynanamın kafası iyiydi. Dans ederken ben kaynanama hafif hafifçe sürtündükçe, kaynanam kendinden geçmeye başladı.

Dans bahanesiyle kaynanamın belini ve kalçalarını okşuyordum. Kaynanam gözlerini kapamış, yanağını yanağıma yapıştırmıştı. Benim yarak dimdik olmuş ve kaynanamın amına dayanmış sürtünüyordum. Kaynanam iki elini boynuma atınca, ben de iki elimi kalçalarına attım ve kalçalarını sıkıca kavrayarak kaynanamı iyice kendime çektim. Baktım kaynanam da amını sikime doğru bastırıyor, derhal dudaklarına yapıştım. Kaynanam bir yandan, “Yapma damat, bu yaptığımız doğru değil.” diyor, beni ittirmeye çalışıyordu, bir yandan da gözlerini halen kapalı tutup benle yiyişmeye devam ediyordu. Kaynanam nekadar, “Yapma damat.” dese de bırakırmıyım artık, mutlaka kaynanamı sikmeden bırakmaya niyetim yoktu.

Dans ede ede, öpüşe öpüşe kanapenin yanına kadar götürdüm kaynanamı. Yavaşca yatırdım kanepeye ve tişörtün altından, sütyenin üstünden kaynanamın göğüslerini okşamaya başladım. Kaynanam, “Dur yapma.” falan diyor fakat alkolün etkisiyle fazla direnemiyordu. Kaynanamın sütyenini açmaya çalıştım ama beceremedim. Elimi sütyeninin içerisine sokup kaynanamın göğüslerini okşamaya başladım. Tam meme uçlarıyla oynamaya başlamıştım ki, kaynanam birden, “Dur oğlum, dur bi saniye!” dedi ve önce tişörtünü, ardından sütyenini çıkardı, “Şimdi yap ne yapacaksan!” dedi. Kaynanamın göğüslerini hunharca sıkıyor, öpüyor, yalıyor ve ısırıyordum. Kaynanam yine gözlerini kapamış, inler şeklinde sesler çıkarmaya başlamıştı.

Yavaş yavaş kaynanamın göğüslerinden aşağı indim ve eteğinin dibine kafamı soktum. Önce külotunun üzerinden amını hafifçe hafifçe dişler şeklinde yaptım, sonra külotunu çıkardım. Kaynanamın amı kıp kırmızı ve hafif kıllı idi. Kaynanamın o kırmızı am deliğini yalamaya başlayınca, kaynanam iyice kendinden geçti, amcığını daha iyi yalamam için bacaklarını iyice ayırdı. Dilimi amına yerleştirip, amından sular gelip kaynanam orgazm olana kadar yaladım amını. Kaynanamın ilk kere amının yalandığı çırpınmalarından ve amcığını ağzıma bastırmasından belli oluyordu. Kaynanamın çırpınmaları azalınca am deliğini yalamayı bıraktım, ayağa kalktım ve soyunmaya başladım. Külotumu da çıkarınca kaynanamın gözleri açıldı. Yarrağım taş şeklinde olmuş, ucu hafiften ıslanmıştı.

Hiç konuşmadan yarrağımı kaynanamın ağzına uzattım. Kaynanam yarrağımı ağzına aldı ve başladı yalamaya. Yarrağımı öylesine sert emiyordu ki, dayanamadım kaynanamın ağzına boşaldım. Hem de ne boşalma. Kaynanam döllerimi yalayıp yuttuktan sonra sikimi ağzından çektim. Kaynanamı elinden tuttum ayağa kaldırdım, yatak odasına doğru yürümeye başladık. Kaynanam şaşkın şaşkın, “Nereye götürüyorsun? Bitmedi mi?” diye sorunca, “Ne bitmesi valide, daha yeni başladık, sen gel hele!” dedim. Yatak odasına vardığımızda üzerinde tek kalan eteğini de çıkarıp, kaynanamı yatağa uzattım, ben de, 69 olacak şekilde, yanına ters uzandım. Ben biryandan kaynanamın amını kurcalarken, biryandan da sikimi kaynanamın ağzına veriyordum.

Bir süre birbirimizinkini yaladıktan sonrasında, kaynanamın amı ıslanmaya, benim de yarak sertleşmeye başladı. Kaynanamı sikmenin zamanı gelmişti, kalktım, kaynanamı sırtüstü yatırıp, bacaklarının arasında yerimi aldım. Kaynanamın amına yarrağımı sokup sikmeye başladım. Kaynanamı iyi mi sikiyorum fakat, süratli süratli pompalıyorum amcığını. Yaklaşık bir on onbeş dakika sert sert pompaladıktan sonra, kaynanam orgazm olmaya başladı. Ben de boşalmak üzereydim, iyice yavaşladım, sikimi amından çıkarıp dışarıya boşalacaktım. Kaynanam anlamış olmalı ki, “Bu yaştan sonra istesem de gebe kalamam damat, devam et!” dedi ve beni kendine doğru çekti. Birkaç saniye sonrasında ikimizde aynı anda orgazm olduk, boşaldık.

Yarrağım kaynanamın amında, kaynanamın üzerinde bir müddet kaldıktan sonrasında, kaynanam, “Üzerimden kalk ta bir banyo yapıyım damat.” dedi. Kaynanamın üzerinden kalktığımda gözlerime bakamıyordu, sanki birazcık utanıyor gibiydi. Banyoya beraber girdik ve duşun altında birlikte yıkandık. Kaynanamın heryerini bir güzel sabunlayıp okşadım, kaynanam da benim sikimi taşağımı sabunladı yıkadı. Durulandık, kurulandık yeniden yatak odasına gittik. Kaynanam çarşafı değiştirirken, ben peşinden sarıldım, göğüslerini okşamaya başladım. Kaynanam, “Azgın damat, dur bisaniye de rahat rahat çarşafı değiştireyim.” dedi. Çarşafı değiştirdikten sonrasında, yatağa uzandık, yarım saate yakın birbirimzle elleşip, öpüşüp koklaştıktan sonra kaynanam kollarımın içinde uykuya daldı.

Kaynanam uyurken yan dönmüştü, ben de yan dödüm, sikim kalçalarının arasında, ellerim göğüslerinde uyumaya çalıştım. Fakat gözüme uyku girmiyordu, işin ilgi çekici yanı, kaynanamın sıcacık kalçaları arasındaki sikim de yeniden kalkmıştı. Artık uyumam olası değildi. Sikimi bir iki hareket ettirip oynatınca uyuyan kaynanamın amına girmişti. Kaynanamı uyurken sikmek daha farklı bir zevk ve coşku veriyordu. Sikimi azar azar yerleştirip çıkardıkça kaynanamın amı tekrar ıslanmaya başladı. Artık sikimi amından iyice çıkarıp kalçalarının arasından kaydırarak yeniden amına sokuyordum. Kaynanam bir ara uyanır gibi oldu, “Amma azgın şeymişsin damat, doymadın mı daha?” diye inleyerek bacaklarını karnına çekti ve yine uykuya daldı.

Kaynanamın amını sikerken sikim birden amından pırttı çıktı. Amına yeniden sokmayı denedim, ama bu sefer kaynanam amcığını kasıyor gibiydi. Birden yüklenmemle beraber ‘Löp!’ diye sikimi amına yine soktum. Fakat kaynanam acıyla bağırıp uyandı. Kaynanamın, “Gözü kör olasıca damat, yanlış yere soktun!” demesiyle yanlışlıkla kaynanamın götüne soktuğumun farkına vardım. Hakkatten de, bu delik başka delikti. Kaynanamın götü amından daha dar daha sıcaktı. Kaynanam götünü kaçırmayı, karşı koymayı denediysede iyice kenetlendim, bırakmadım. Bu halde kaynanamın götünü rahat sikemeyeceğimi anladım. Sikimi içinden çıkarmadan kaynanamı zorla yüzükoyun çevirip üzerine çıktım ve başladım götünü sikmeye.

Kaynanam acıdan altımda kıvranıyor, “İn üstümden gözü çıkasıca! Götümü parçaladın!” diye inliyordu. Bense kökledikçe köklüyordum, nasılsa senelerce kaynanamın götünü sikmeyi hayal etmiştim. Kaynanamın götünü bir müddet siktikten sonra farkettim ki kaynanam artık karşı koymuyor, aksine götünü yukarı doğru kaldırıyordu. Sikimi yeniden götünden çıkarmadan kaynanamı kasıklarından tutup dizlerinin üstünde domalttım. Kaynanamı belinden tutup götünü sikerken, artık yarrağım nasıl kaynanamın götüne girip çıkıyor görebiliyordum. Görüntü müthişti. Ben kaynanamın götünü sikerken kaynanam da boş durmuyor eliyle çılgın gibi amını okşuyordu. Kaynanamın altımda sarsılmasından orgazm olduğunu anlar anlamaz ben de hızlandım ve kaynanamın götüne boşaldım. Sikimi kaynanamın götünden çıkarmadan tekrar yan döndük ve o şekilde uyuduk.

Sabah kalktığımda mutfakta kaynanam sabahlıkla kahvaltı hazırlıyordu. Dün geceden okadar yorulmuştu ki hali kalmamıştı, kahvaltıyı hazırlarken bacakları ayrık ayrık yürüyordu. Beni görür görmez tepkisi nasıl olacak diye oldukca merak ediyordum. Mutfağa girince, “Günaydın damat, kahvaltı hazır.” dedi sadece. Bağırıp çağırmadığına nazaran demek ki bana kızgın değildi. “Günaydın valide.” deyip derhal kaynanama sarıldım ve dudaklarına yapıştım. Ayakta beş on dakika falan öpüştük ve elleştikten sonrasında, kaynanam, “Damat, sabah sabah azdırma beni de kahvaltımızı deneyelim.” dedi. Kahvaltıdan sonra ben işe giderken kapıda, “Akşama rakı getirmeyi unutma!” diyerek tembihledi.

Marmarise yazlığa gidene kadar, tam yedi gün boyunca kaynanamı siktim. Hemde doya doya siktim. O haftadan sonra kaynanamla birdaha o şekilde baş başa kalamadık zaten. Şu anda kaynanam 58 yaşlarında ve muhabbet sırasında nezaman rakı sözü geçse, bana kirli kirli bakıyor. Arada bir iki dakikalığına sadece kalın, gizli saklı kaynanamın amcığını götünü ellemek bile heyecan verse de, yeniden de kaynanamı sikmek kadar zevk vermiyor. Bilmem bidaha kaynanamı sikmek nasip olacak mı?