Merhaba, ismim Ümmügülsüm. 18 yaşındayım ve yeni evli biriyim. Diyarbakıra Gaziantepten gelin geldim. Evlendikten sonrasında kayınbabam ve kaynanamla beraber aynı evde oturmaya başladık. Kocam evlendikten iki hafta sonra askere gitti. Kaynanam felçli ve yatalak hasta, evde kendisi için hazırlanmış ayrı bir odada yatıyor sürekli. Kayınbabam 54 yaşında ve emekli olmasına karşın oldukça dinç sayılır. Onunda kendine ait ayrı bir odası var. Kocamla bana da bir oda ayrılmış, ben de o odada yatıyorum.

Kocamla birbirimize doyamadan askere gittiği için devamlı üzülüyordum. Onun haricinde evin gündelik işlerini yapıyordum, yiyecek, bulaşık, temizlik, çamaşır ve ütü benzer biçimde. Kaynanamın yemeğini yedirmek ve ilaçlarını vermek de gelin olarak vazifelerim arasındaydı. Ailemden gördüğüm üzere, kaynanama ve kayınbabama saygıda kusur etmiyordum. Sağolsunlar onlar da beni oldukça seviyorlardı. Evin bütün işlerinden çok yoruluyordum, fakat akşam olup ta salonda tv seyrederken kayınbabamın yanıma oturması ve saçlarımı okşayıp beni teselli etmesi, bana iki çift güzel söz söylemesi, bana değer verdiğini göstermesi, tüm günün yorgunluğunu ve üzüntümü alıyor, evin gelini olduğumu unutturuyordu. Kısa müddette birbirimize ısınmıştık, ben de kayınbabamı oldukça seviyor ve kendisine samimi davranıyordum. O bana sarıldığında ben de ona sarılıyordum.

Yine bir akşam oturmuş TV seyrediyorduk, kayınbabamın (Meyhane) arkadaşları telefon ettiler ve 10 dakika sonra kayınbabamı taksi ile kapının önünden aldılar. Kayınbabam giderken “Sen yat uyu kızım, ben bir iki tek atıp gelecem.” dedi. Ben birazcık daha TV seyrettikten sonra odama gittim, gecelik giydim ve yattım. Hemen uyumuşum. Aradan kaç saat geçti bilmiyorum, dış kapıdan gelen gürültüyle uyandım. Kalktım salona geçtim, kayınbabamın odasının kapısı açıktı ve yatağı daha bozulmamıştı. Kapıdaki kayınbabam mı diye mercekten baktım, gerçekten kayınbabamdı. Arkadaşları taksiyle bırakıp gitmişler, kayınbabam kapıyı açmaya çalışıyor fakat beceremiyor, kapının kilidine sövgü ediyordu. Tabi derhal açtım kapıyı. Baktım kayınbabam ayakta zor duruyor, girdim koluna, o da bana sarıldı, odasına götürdüm.

Kayınbabamı yatağına uzatıp, üzerini değiştirmeye çalıştım. Ceketini ve gömleğini çıkardım fakat kayınbabam pijamasını giymek istemiyordu. “Sen bilirsin babacığım.” deyip ayakkabısını ve peşinden pantolonunu çıkardım. Kayınbabam sadece külotuyla kalmıştı yatakta. Kendimi nekadar zorlasam da, kayınbabamın külodundan belli olan kalınca sikine bakmaktan kendimi alamıyordum. Üstüne yorgan örtmek istedim, örttürmedi. “Peki ozaman iyi geceler babacığım.” dedim tam gidiyordum, kayınbabam kolumdan tutarak, “Güzel kızım, iki dakika otur öyle git.” dedi. Saygısızlık etmemek için yatağın kenarına oturdum. Kayınbabam herzamanki şeklinde saçlarımı okşuyor ve övgüler yağdırıyordu. Ben de kayınbabamın göğsüne yasladım başımı ve sarıldım kendisine. Fakat gözüm hep kayınbabamın küloduna, daha doğrusu sikine kayıyordu. Kayınbabam saçlarımı okşadıkça siki de kalkmaya başladı.

Bu arada kayınbabamın elide saçlarımdan sırtıma, ordan belime doğru kaymış, külodumun etrafını okşuyordu. Göğüsuçlarım sertleşmiş ve iyice sivrilmiş, sütyensiz olduğum için geceliğimden belli oluyordu. Ben nefesimi tutmuş, sabırsızlıkla ve merakla olacakları bekliyordum. Hayatımda hiç böylesine heyecanlandığımı hatırlamıyordum. Derken kayınbabam geceliğimin eteğini belime sıyırıp, elini külodumun içine soktu. Orta parmağıyla götümün deliğini okşuyordu. İtiraf etmeliyim ki, tarifi imkansız bir zevk alıyordum. Sonra kayınbabam öteki eliyle elimi tutarak küloduna doğru götürdü, elimi külodunun içerisine sokarak bana küloduna sığmayan yarağını okşattırdı. Az önce götümün deliğini okşayan parmağı az az amıma girip çıkmaya başlamıştı. Amım sulanmış ve heyecandan ölecek gibiydim. Utanma, tehlike ve zevkle karışık birçok duyguyu aynı anda yaşıyordum.

Daha sonra kayınbabam külodunu sıyırarak yarağını özgür bıraktı. Elimi yine tutarak sikinin gövdesinden kavrattı ve elimi aşağı yukarı oynatarak sikini sıvazlattı. Kayınbabam elimi bıraktığında, ben sikini sıvazlamaya devam ettim. Bir taraftan da kayınbabamın sikini inceliyor, ebatlarına, kalınlığına ve damarlarına şaşkınlık ediyordum. Az sonrasında sikinin ucundan bir iki damla kadar sıvı geldi. Kaygan bir sıvıydı, parmağımla o sıvıyı sikinin başına yaydım ve sıvazladım. Kayınbabam sessizce kulağıma fısıldayarak, “Ağzına al!” dedi. Ben bir an duraksayınca tekrarladı, “Sikimi ağzına al!” dedi ve ensemden tuttuğu gibi yüzümü sikine bastırdı. Siki elimde, dudağım sikinin kafasına değiyordu fakat ben ağzıma almaya tereddüt ediyordum. “Al ağzına yala, bak ben de senin amını yalayacam!” dedi. Sonra beni amım yüzüne gelecek bir şekilde üstüne aldı. Külodumu bacağımdan çıkardıktan sonra am deliğimi yalamaya başladı.

Heyecandan esasen amım iyice ıslanmıştı, kayınbabam dilini amcığıma sokuyor, am deliğimin dudaklarını emiyordu. Kayınbabam amcığımı okadar zevkli yalıyordu ki, sonucunda ben de onun sikini ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Kayınbabam amcığımı yalarken götüme de bir parmağını sokup çıkarmaya başlayınca dayanamadım ve kayınbabamın ağzına boşaldım. Kayınbabam amımdan akan suları bile yaladı yuttu. Çok geçmeden kayınbabam da ilginç sesler çıkararak ağzıma boşaldı. İkimizde birkaç dakika sessiz ve hareketsiz kaldık. Sonra kayınbabam, “Bu yaptığım doğru değildi, olmaması gerekiyordu. Birdaha olmayacak, söz!” dedi ve külodumu elime vererek beni odama gönderdi. Odama gittiğimde saatlerce gözüme uyku girmedi. Uyumak için nezaman gözümü kapasam, kayınbabamla azca ilkin yaptıklarımız yeniden yeniden canlanıyordu beynimde.

Ertesi gün kayınbabam hiçbirşey olmamış gibi davranıyor, benimle hiç konuşmuyor, yüzüme bile bakmıyordu. Aradan üç gün geçtikten sonrasında kayınbabam TV seyrederken, dayanamadım ve çekine çekine gittim yanına oturdum. Kayınbabamın bana samimi davranmasını özlemiştim. Fakat aksine kayınbabam bana karşı soğuk davrandı, beni salonda sap benzer biçimde bırakarak, “İyi geceler.” dedi ve odasına çekildi. Ne düşüneceğimi, ne yapacağımı bilmiyordum. Biraz tekbaşıma salonda oturduktan sonra ben de kendi odama gittim yatmaya. Fakat içim içimi yiyor, gözüme uyku girmiyordu. Birbuçuk iki saat sonrasında kayınbabamın odasına gitmeye karar verdim. Geceliğimle kapısını çalmadan girdim kayınbabamın odasına ve odanın ışığını açtım. Kayınbabam yeniden küloduyla yatıyordu, ben ışığı yakınca uyandı ve beni görür görmez doğruldu.

Hemen yanına gittim ve kayınbabama sarıldım ve “Babacığım, geçen gece olanları sadece sen değil, ben de istedim! Hatta yeniden isterim! Her gece yapalım! Neolur soğuk davranma, kızma bana!” dedim. Kayınbabamla birkaç saniye göz göze ulaştıktan sonra başladık öpüşmeye. Kayınbabam göğüslerimi okşayıp yalarken ben de elimi kayınbabamın küloduna soktum, sertleşmiş sikini okşuyordum. Çok geçmeden ikimizde çırılçıplak olduk. Kayınbabam beni yatağa sırtüstü yatırdı, bacaklarımı aralayıp am deliğimi yalamaya başladı. Kayınbabamın dilini amımın deliğine sokup çıkardıkça amım sulanıyor, zevkten inliyordum. Sonra bacaklarımı iyice ayırıp bacakarama yanaştı. Eliyle sikini amıma, aşagığdan yukarı, yukardan aşağı, birkaç kere sürttükten sonra, sikini azar azar amcığıma sokmaya başladı. Kayınbabamın siki am deliğime girdikçe, ben sanki kızlığımı ikinci defa kaybediyor gibi hissediyordum.

Kayınbabamın siki amcığıma dört beş defa girip çıktıktan sonrasında ben boşalmıştım. Fakat kayınbabam amımı sikmeye devam etti, bacaklarımı omuzuna alarak düdüklüyordu. Ben ikinciye boşalmıştım ki kayınbabam hızlandı, daha sert sokup çıkarıyordu. Az sonrasında kayınbabam inlemeye başladı ve sonucunda sikini am deliğimden çıkardığı şeklinde göbeğime boşalttı döllerini. Aslında içime boşalmasını çok isterdim, ama kocam askerdeyken gebe kalırsam bu durumu kimseye açıklayamazdık. O gece kayınbabamla birbirimize sarılarak beraber uyuduk. Sonraki günlerde kayınbabamla hergece sikişir olduk. Birkaç hafta sonra, kayınbabam beni götten de sikti. İlk seferinde epey acıdı ama sonradan kayınbabamın sikine götüm de alıştı. En oldukca ta götümün içine boşalması hoşuma gidiyor. Boşaldıktan sonrasında yarağını götümden çıkarmasını hiç istemiyorum…

Kayınbabamı oldukça seviyorum, kayınbabam da bana aşık. İleride kocam askerden ulaşınca artık bir yolunu bulup ikisini de yönetim etmem gerekecek. Olmadı akşamları kocamla, gündüzleri kocam işe gidince de kayınbabamla sikişirim…