Yıllardır bizim mağazaya gelip benden alışveriş meydana getiren yaşlı bir beyefendi müşterim vardı. Geçen ay yine alışverişe geldiğinde bu sefer karısı da vardı yanında. Müşterim 60’lı yaşlarda birisiydi, karısı da 40-45 civarıydı. Ama karısını bulan mutlaka yaşını tahmin edemezdi, zira fazlaca genç gösteriyordu. Kadın kendisine öyle bir bakım yaptırmış ki dudaklar, göğüsler silikonlu ve etine dolgun, güzel ve seksi bir bayandı. Anlayacağınız tam ağzıma göreydi.

Ben mağazada kocasıyla ilgilenirken karısı da beni süzüyordu. Ben bunu farkediyordum ama belli etmiyordum. Çünkü kocası yanındaydı. Ben kocasına birkaç parça giyecek verdim ve denemesi için kabine soktum. Karısı ise fırsattan istifade yine beni süzmeye başladı. Yalnız, ancak belden aşağımı süzüyordu. Arkamı döndüğümde kalçama filan baktığını aynadan görebiliyordum. Bu arada ben Türkiyenin en köklü adam klasik giyim markalarından birinde çalışıyorum. Çalıştığım yer yeniden Türkiyenin en iyi avmlerinden birisi arasında.

Ben kocasıyla ilgilenirken hanımefendinin canı sıkıldı ve bir bayan mağazasına gitmek istedi. Ben de kendisini o sorduğu mağazaya götürebileceğimi söyledim. Kadın kocasından müsade alarak beraber çıktık. Üst katta bulunan mağazaya gittik. Kadın kendine kıyafet bakmaya başladı. Ben de yanında gezip ona seçtiği ürünlerle alakalı fikirlerimi söylüyordum. Bir tane ürün seçti ve kabine girdi, perdeyi kapadı. Ben kabinin önünde beklemeye başladım, bir fırsat olurda kadını çıplak görebilirmiyim diye. Onu çıplak görmek için bir maaşımı bile verirdim. Bu arada, hiçte azımsanmayacak bir maaşım vardır. Kadın 2 dakika sonra kabinden çıktı ve kasaya doğru yürümeye başladı. Kadını birşekilde etkilemem icap ettiğini düşündüm ve aklıma bir düşünce geldi, beğenmiş olduğu elbiseyi ona ben aldım. Bunu neden yaptığımı soracak olsaydı, ona, “Çok sevdiğim bir müşterimin eşi olduğunuz için.” diyecektim, ama sormadı. Sanki niyetimi anlamış gibi, ancak gülümsedi.

Bu arada kadın o şekilde bir kıyafet seçmiş ki, maaşımın yarısından fazlası gitti. O anda ona karşı hissettiğim cinsellik arsuzu bana o hareketi yaptırmıştı. Bu hareketim karşısında hanım çok şaşırmıştı. Teşekkür etti ve kendisinin bu jestimin altında kalmayacağını söyledi. Ben de, “Ne önemi var, içimden geldi, küçük bir jest…” falan dediysemde, aslına bakarsak evlat acısı şeklinde koymuştu. Kadın, “O biçimde elbiseyi şimdi giymek isterim.” dedi, “Tamam.” dedim. Kabine gitti perdeyi çekti. İki dakika geçmeden beni çağırdı, sütyeninin kopçasını açamadığını söyleyerek, “Gelip açarmısın?” dedi. Benimde canıma minnetti. Girdim kabine ama beni yanlış anlar diye perdeyi kapatmadım. Kadın, “Bizi rezil etmek mi istiyorsun?” deyip perdeyi kapattı.

Gözlerime inanamıyordum. Karşımda hanım tanga-külot ve sütyenle duruyor bense peşinde sütyeninin kopcasını çözüyordum. Çözdüm kopçayı, sütyenini çıkardı, önünü bana döndü. O kadar pornofilim seyrettim fakat öyle dolgun ve diri göğüsler görmedim. Kadın, “Bana yapılan hiç bir jestin altında kalmam, karşılıksız bırakmam.” diyerek önümde çömeldi, fermuarımı açtı, kazık şeklinde olmuş sikimi çıkarttı ve yalamaya başladı. Muhteşemdi, ağzının ıslaklığını halen unutamadım. Çok ustaca yalıyordu sikimi. Benim penisim yaklaşık 17 santimetre dir, hepsini ağzına alıp çıkartıyordu. Yani sikimin başı tam boğazına kadar giriyordu. Yaklaşık 2 dakika falan bu biçimde sikimi yaladı. Zaten boşalmamak için zor tutuyordum kendimi, daha çok dayanamadım ve sikimi tam sonuna kadar yeniden ağzına sokmuşken birden boğazına boşaldım.

Kadın döllerimi yuttuktan sonrasında kalkıp, “Bu kadar yeterlidir herhalde?” dedi. Fakat boşalmama rağmen benim yarak halen dimdik duruyordu ve hanımı sikmeden bırakmayı düşünmüyordum. Hemen arkasını çevirdim ve ellerini kabinin duvarına dayadım, beline birazcık bastırarak hafif domalır pozisyona getirdim. Kadın, “Dur yapma, zamanımz yok.” falan dediysede ben asla dinlemedim. Pantolonumun kemerini çözüp, külodumla birlikte topyekün aşağıya indirdim. Kadının arkasına diz çöktüm. Tangasını çıkartmadan kenara çektim ve amcığını yalamaya başladım. Sonra götünün deliğini yalamaya başlayınca hanım kendinden geçti. Hemen ayağa kalkıp amına dayadım sikimi. İlk başta kafasını sürtüyordum amının dudakları arasına. Kadın inanılmaz tahrik olmuştu. Bir anda kendini arkaya itince, sikim komple amının içerisine girdi.

Arkadan elimi attım, kadının büyük göğüslerini sıkıca kavradım ve amına hızlı bir şekilde gidip gelmeye başladım. Daha yeni boşaldığım için bu sefer geç boşalacaktım. Ben amına bastıkça hanım arka arkaya boşalıyordu, tam olarak kaç defa boşaldığını sayamadım. Kadın kendinden geçti adeta, inliyordu, kaç kez bağıracaktı zor kapattım ağzını. En sonucunda ben de boşalacağımı hissettim, içine boşalmak istiyordum ama kızar diye korktum, “Gelmek üzereyim, içerisine boşalayım mı?” diye sormuş oldum. “Ne yaparsan yap fakat sakın yarağını amcığımdan çıkarma, birazcık içimde kal.” dedi. O bunu der demez kendimi kaybettim ve sarsıla sarsıla boşaldım amına. İnanılmaz bir heyecan ve zevkti.

Biz toparlanıp aşağıya indiğimizde kocası halen giysi bakıyordu. Alışveriş yaptıktan sonrasında çıktılar. Müşterim yeniden geliyor, fakat karısından haber yok…