Cumartesi gecesi arkadaşlarla Disco’ya gittik. Disco’da biraz takıldık, birşeyler içtik. Pek kayda kıymet karı kız yoktu, arkadaşın arabasıyla eve dönüyorduk. Arabada giderken ben yanlışlıkla camdan sigara paketini düşürdüm, arkadaş almam için arabayı durdurdu. Arabadan indim, sigarayı aldım. Tekrar binmek için otomobile yaklaşınca dost arabayı ilerletiyordu, doğrusu benimle şakalaşıyordu. Ben de latife olsun diye gelen geçen arabalara otostop çekiyordum. Birden arasında 2 kız olan bir otomobil durdu. Kızlardan bir tanesi, “Biz şehir merkezine bara gidiyoruz, o tarafa gidiyorsan atla!” dedi. “Ne tesadüf, bende bara gidiyordum aslına bakarsanız!” deyip derhal bindim otomobile.

Şehir merkezine varana kadar, arabada muhabbeti bayağı ilerlettik, belden aşağı fıkralar, sikişli sokuşlu espiriler falan. Sonuçta kızlarla birlikte bara gittik. Oturduk içmeye başladık. Sikiş sokuş fıkraları barda da devam etti. Kızlar tam fırlama, gelen geçen erkeklerin önlerine bakıp, “Bunun siki büyüktür, bunun siki küçüktür, bu göt siker, bu sikmez, birini daha bulsak ta dörtlü öbek yapsak…” şeklinde espiriler yapıyorlardı. Başka konu yoktu, ve bu konu bar kapanana kadar devam etti. Gitme vakti vardığında, kızlar bana nerde oturduğumu sordular. Ben de, “Bilmiyorum, çok sarhoşum, burası neresi diye?” ayak yaptım. Kızlar da sağolsunlar, ertesi güne kadar evlerinde kalabileceğimi söylediler. Bu teklifi kaçırırmıyım? Yani o kadarda hıyarmıyım? Tabiki kabul ettim.

Arabaya bindik, ben arkada sızmış numarası yaptım. Kızlar kendi aralarında konuşmaya başladılar. Birtanesi diğerine, “Baksana bizimki sızdı kaldı.” dedi. Ötekisi de “Desene bu gece de yaraksız kaldık.” diye cevap verdi. Sonra evlerine geldik. Kızlar üniversitede öğrencilermiş ve aynı evde birlikte oturuyorlarmış. Sarhoşum diye biri sağ koluma, öbürü sol koluma girip beni salondaki koltuğa oturttular. Kızlardan birisi “Ben bir duş alacam.” deyip banyoya gitti. Ötekisi de üzerini değişiklik yapmak için odasına girdi, fakat kapıyı kapatma gereği duymadı. Başladı soyunmaya. Tabi gözümü hafifçe aralayıp soyunan kızı seyrediyorum. Seyrederken sikim kazık benzer biçimde oldu. Kız sütyenini ve külotunu çıkardı, amı götü ortada. Sonra üstüne sadece gecelik benzer biçimde saydam birşey alarak salona doğru geldi.

O sırada ben hafifçe hafif ayılıyormuşum benzer biçimde yaptım, ayağa kalkarak kıza tuvaletin yerini sordum, acele işemem icap ettiğini söyledim. Kız da, “Tuvalet banyoda, fakat banyo dolu.” dedi. Banyonun kapısını çalarak öbür kıza, “Bizimkisi ayılır gibi oldu, acele işemesi gerekiyormuş.” dedi. Banyodaki kız da, “İyi, gelsin işesin, bir sakıncası yok.” dedi. Öbür kız da bunu bana aktardı ve “Yardıma ihtiyacın var mı?” diye sordu. “Ben yalnız giderim.” dedim ve ayağa kalktım, bir iki adımdan sonra sendelermiş gibi yaptım. Kız hemen koluma girdi, “Ben yinede yardım edeyim.” dedi ve birlikte banyoya girdik. Bu arada benim yarrak halen kazık gibi, banyoda öteki kızı da çırıl çıplak görünce sanki daha da büyüdü, pantolonuma sığmaz oldu. Bana yardım eden kız kemerimi çözdü, pantolonumu ve külodumu aşağıya sıyırdı. Sıyırmasıyla beraber öteki kıza, “Benim gördüğümü sende görüyormusun?” dedi. Öteki kız da, “Ufff, o ne öyleki! Yerim ben o yarağı!” dedi.

Ben de bu arada kızlara, “Önce bir işeyim de, sonra ne yapacaksınız yapın!” dedim. Külotumu indiren kız derhal sikimi eline aldı ve sikimle klozetin deliğine nişan almaya çalıştı, ama beceremedi. Duştaki kız da, “Küvete işesin! Sonrada güzelce bir duş alır!” dedi. Üstümde kalan kıyafet parçalarını da çıkarıp beni küvete çıkardılar. Üçümüz birden küvetteyiz, ben kazık şeklinde sert sikimle başladım işemeye. Hortum benzer biçimde işiyordum, neresi denk gelirse, küvete, fayanslara, kızların ayaklarına, bacaklarına. İşemem bittikten sonrasında, birisi süngere şampuan döküp yarrağımı yıkadı ve duruladıktan sonrasında da önüme çömelip başladı yalamaya. Öbür kız da omuzlarımı, sırtımı ve kalçalarımı köpükledi ve dudağıma yapıştı. Kızın dudaklarını o şekilde bir öpüyordum ki sanki koparacaktım.

Üçümüz birbirimizi yıkadıktan sonrasında kurulanıp salona geçtik. Kızlardan birini kanepeye domalttım ve amına sokarken, rahat sikmem için diğeri de onun am deliğini açıyordu. Domalttığım kıza öyleki bir sokmuştum ki, soktuğum kız bağırınca ötekisi de korktu ve irkildi. Kökleye kökleye, hızlı hızlı sikiyordum amını. Arasıra yarağımı çıkarıp ötekinin ağzına sokuyordum. Hepsini sokmayı deniyordum ve sikim gırtlağına kadar girmesine karşın 3’te 1’ini anca alabiliyordu ağzına. Sonra yeniden domalan kızın amını sikmeye devam. Kendimi övmek gibi olmasın da, fazlaca uzun sikişirim. O amını siktiğim kız inleyerek orgazm olup boşaldıktan sonrasında altımdan çekildi ve bana, “Göt sikmeyi de severmisin?” diye sordu. “Dalga mı geçiyorsun? Göt sikmeye bayılırım!” deyince, kız arkadaşına, “Al işte sana fırsat, hep merak ediyordun göt sikilmek nasıl birşey diye, ilk fırsatta götümü siktirecem diyordun, hadi siktir bakalım götünü!” dedi.

Kulaklarıma inanmıyordum, ben kendi kendime acaba götten de verirler mi diye düşünürken, kısmet kendiliğinden çıktı karşıma. Kız, “Bak ilk kez götten yiyecem, ona nazaran yavaş ol!” deyip domaldı kanepeye. Ben, “Tamam, yavaş olurum.” dedim, kızın götüne yarrağımı dayayıp, birazını soktum. Kız, “Acıyor! Acıyor!” diye ağlamaya başladı. Arkadaşı kızı hemen altımdan çekti, bana, “Beni sik götümden, ben alışkınım, götten oldukça verdim!” dedi ve önüme domaldı. Bunu diyen senmisin, sikimi götüne dayadım ve inadına öyle sert soktum ki, hayvan şeklinde yüklendim. Daha önce bir göte bu kadar sert soktuğumu hatırlamıyorum. Bu da bağırdı, ama, “Devam et, hepsini sok! Daha sert sik götümü!” diye. “Bunu sen istedin!” deyip kızın götünü öyleki bir sert sikiyordum ki, vura vura kasıklarım ağrıdı. Kız gerçekten dediği gibi götten vere vere bu işin ustası olmuş, tam boşalacağım sırada götüyle sikimi boğuyor, bir türlü boşalmama izin vermiyordu.

İnanılmaz zevk alıyordum. Sadece ben değil, götünü siktiğim kız da zevkten kuduruyordu, belkide benden daha oldukça zevk alıyordu. Abartısız kız beni boşalttırmadan yarım saaten fazla bana götünü siktirdi. O azca önce götünü sikerken ağlayan diğeri kız ise hayretle ve gıptayla arkadaşının götüne girip çıkan yarrağımı izliyordu. Götünü siktiğim kız 15 dakika sonra ne hikmetse bana, “Boşalmak istiyormusun?” diye sordu. Ben, “Evet!” diyince, arkadaşına, “Dölleri yakalamaya hazır ol!” dedi ve arkadaşını ensesinden tutarak ağzını, götüne girip çıkan yarağıma yaklaştırdı. Sonra elini arkaya atarak, yarrağımı tuttu ve götünden çıkardı. Öbür kız ağzını açmış bekliyordu, yarrağımı ağzına alır almaz ben öyleki bir boşaldım ki, döllerimin bir kısmı direkt kızın gırtlağına gitti, bir bölümü da ağzından dışarı akıyordu. Bu arada demin götünü siktiğim kız altımdan çıkmış, arkadaşının ağzından taşan döllerimi yalıyordu. Müthiş rahatlamıştım.

Bir süre dinlendikten sonrasında o götten siktirmeye alışık kız mutfaktan boş bir şişe getirdi. Arkadaşını domalttı ve şişeyi arkadaşının daracık götüne yavaşça soka soka, içinde çevire çevire, arkadaşının götünü alıştırmaya başladı. Şişenin rahatlıkla girip çıkması için arada bir de kızın göt deliğine tükürüyordu. Epey bir uğraştıktan sonra artık şişeyi çıkarınca, kızın göt deliği birkaç saniye açık kalıyor, sonra kendiliğinden az az kapanıyordu. Bu manzara karşısında benim yarrak yeniden taş gibi sertleşti. Son bir kere daha şişeyi götüne soktu ve içinde sağa sola çevirdi. Bana, “Hazır ol, şimdi şişeyi çıkarınca, hemen yarrağını sok! Tamam mı?” dedi. Ben yarrağımın kafasını tükürükleyip, “Tamam!” dedim ve kızın götüne yaklaştım. Kız, “Çekiyorummmmm!” diyerek şişeyi çekti. Çeker çekmez aleni kalan göt deliğine ben yarrağımı soktum. Oh be, nihayet! Çok rahat girmesine karşın kızın götü oldukça dar ve sıcacıktı! 15-20 dakika kadar kızın götünü siktim ve götüne boşaldım.

O gece dinlene dinlene, sabaha kadar iki kızı da amdan ve götten siktim. Hemde ne sikme! Değişik değişik pozisyonlarda siktim! Artık her haftasonunu kızların evinde geçiriyorum ve sürekli sikişiyoruz. Merak edenler için yazıyorum, kızlar patlıcan moru renginde bir V.W. Golf’la geziyorlar…